Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zwiazek prawie bez seksu czy to bardzo zle?

Polecane posty

Gość gość

Na początku bylo super namietnie, ale po kilku miesiącach on sie znudzil. Myslalam, ze to koniec zwiazku, ale odwrotnie, randko, kwiatki, czekoladki, jest super, ale nie ma namiętności czy to ma szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiętność kiedyś sie trochę wypala . Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem wypalenie po paru latach, ale tu pare miesiecy stad moje zmartwienie. Chociaz tez nie narzekam, bo wcale ochoty na to wielkiej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żaden związek, jeśli nie ma namiętności. To nie jest normalne, jeśli młody zdrowy facet nie ma pociągu - coś jest nie tak i on o tym wie, skoro nadrabia prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co znaczy prawie bez seksu ? Tzn ze jest nie wiem raz na miesiąc ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja z moim mezem jestm rok po slubie i od paru miesiecy nie bylo seksu.. Wczesniej bylismy ze soba 3 lata i bylo w miare normalnie moze nie super czesto bo nie mieszkalismy ze soba ale w weekendy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku zawsze jest dużo seksu , potem Np w małżeństwie i wogole z upływem czasu trochę sie to wypala , poznaliśmy sie w łożku itd . Taka pierwsza fascynacja mija , potem robi sie tak normalniej , tzn jest seks ale rzadziej . Tez jak np jest sie w juz w małżeństwie to tez jesteśmy zmęczeni np praca , czy zajmowaniem sie dzieckiem itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×