Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Związek z ex

Polecane posty

Gość gość

Witam, Pewnie byli mnóstwo takich wątków, ale jakoś swojej historii nie mogę znaleźć:) Byliśmy 3 lata było cudownie od dobry kochany ( czasem zdarzało mu się coś odwalić) a ja wiecznie niezadowolona i ciągle było mi mało. Teraz z biegiem czasu wydaje mi się że miałam zbyt dobrze i po prostu tego nie doceniałam. Ostatnie pol roku to ciagle klotnie, pretensje - Miałam dość i Zostawilam go tak z dnia na dzień. Płakał pisał przyjeżdżal, bardzo to przeżył a ja nieugieta powiedziałam że już nigdy nie będziemy razem. Po jakiś 8 miesiącach odpuścił i wtedy we mnie "uderzylo" zrozumiałam że go kocham i chce z nim być, niestety dowiedziałam się że już się z kimś spotyka ( choć do dziś twierdzi że to tylko jego dobra koleżanka i nie widzi w niej kobiety ) latałam prosiłam pół roku płacze histerie chciałam z nim zamieszkać ale tym razem to on nie chciał choć widywalismy się prawie codziennie. Odpuściłam , historia się powtórzyła bo znów on się odezawal napisał że zrozumiał że jednak też chcę być ze mną i żebym się do niego wprowadziła, ucieszyłam się choć starałam się udawać że jest inaczej, spotkaliśmy powiedział że chce mi dać 2 szansę i jak przyszlo co do czego że już chciałam się do niego wprowadzić znów dał mi kosza i powiedział że jednak nic do mnie nie czuje i mogę być tylko jego koleżanka... co mam o tym wszystkim myśleć??? Nie mam już sił a kocham go nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×