Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joina

ZWIAZEK Z TUNEZYJCZYKIEM

Polecane posty

Gość Joina

Czy sa tutaj kobiety na forum ktore za w zwiazku z TUNEZYJCZYKIEM? Jesli tak, prosze piszcie. Mam pare pytan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joina
Czy sa tutaj kobiety na forum ktore sa w zwiazku z TUNEZYJCZYKIEM? Jesli tak, prosze piszcie. Mam pare pytan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joina
zszokowalo mnie to , ze musze mu gdy tylko chce mu sie sikac czlonka wyjmowac i trafiac nim do muszli bo on nie moze reka go sam dotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joina
Joina to zle trafilas w takim razie. PS prosze nei podszywaj sie za mnie. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joina
to nie podszyw - też mam taki nick, czy twój też tak smierdzi jak zgniły kalafior ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joina
Przykro mi ale jesli jestes jeba** rasistka to wypierd** z tego forum!! Nie zycze sobie Ciebie tu gnido bys obrazala i pierdol*** bez tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-minika
a znacie sie dłużej czy właśnie wróciłaś z wakacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosiona chemioterapia
przed Tunezyjczykiem mialam Mongola ale golas byl to go pogonilam jeszcze go policja graniczna postraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joina
z 16:28 Joina Przykro mi ale jesli jestes jeba** rasistka to wypierd** z tego forum!! Nie zycze sobie Ciebie tu gnido bys obrazala i pierdol*** bez tematu. Ale ty jestes wulgarna:-o nic dziwnego, ze tylko na araba cie stac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-minika
mnie to Marokańczyk zerżnal ale nie zaplacil od tej pory ich nie lubie. czuje sie zgwalcona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie wrocilam z wakacji, znamy sie ponad 2 lata i nie poznalismy sie w Tunezji :) chociaz teraz dosyc czesto tam latamy do jego rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×