Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARYNA111

Związek z żonatym, który nie żyje z żoną od wielu lat.

Polecane posty

Od ok. roku spotykam się z mężczyzną, którego rozkład pożycia małżeńskiego fizyczny i psychiczny nastąpił wiele lat temu. Ja mam 47 lat, a on 52 lata. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, poznaliśmy się przez internet. Jego żona od wielu lat mieszka w Hiszpanii, a on w niewielkim mieście w Polsce. Po pół roku znajomości przeprowadził się dla mnie ze swojego do mojego miasta i od tego czasu mieszkamy razem pod jednym dachem i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dawno już zdecydowałby się na rozwód, ale boi się o dom, który po rozwodzie stanie się własnością jego żony i jej nowego partnera. Chce, żeby to 2 jego dorosłych dzieci odziedziczyła ten dom po połowie (on już i tak w nim nie chce mieszkać, ani nie chce z tego mieć kasy, chodzi mu tylko o dzieci). Szanowni Państwo, mam problem - co mogę zrobić, żeby dla mnie wziął ten rozwód? Kochamy się bardzo, chcemy ze sobą być, nie myślimy już raczej o ponownym ożenku (ja jestem po rozwodzie). Mimo to fajnie byłoby, gdyby on też był już po rozwodzie. Czy facet, który nie kwapi się ze strachu o majątek wziąć rozwodu dla nowej kobiety, którą kocha (z wzajemnością), traktuje ją niepoważnie według Was? Czy dać sobie spokój i niech tak żyje bez tego rozwodu, bo to tylko papier. Nie chciałabym go spłoszyć swoim nawet delikatnym naciskiem na rozwód. Co robić? Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstrzel żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×