Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina999

Zwolnienie dyscyplinarne a nowa praca

Polecane posty

Gość ewelina999

Czy jeśli krótka umowa o pracę np. 2 m-ce zakończy się dyscyplinarką i ktoś nie chce się chwalić takim świadectwem pracy, to czy moźe nie wpisywać tego w cv i nie pokazywać świadectwa przyszłym potencjalnym pracodawcom? Czy da się to ukryć...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Ale nowy pracodawca szybciutko cię rozszyfruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co żeś zrobiła ze wyleciałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyznawaj sie ze pracowałes w tamtej firmie i g bedą wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ktoś dojdzie do tego gdzie wcześniej pracowałaś. Chyba że przypadkiem ale jak będziesz przykladnym pracownikiem to nawet nie beda sie interesowac. Ja tez mialam wyleciec tylko i wylacznie za spóźnienia więc śmieszny powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak niby rozszyfruje? cwonioki juz sie obudzily,widze. Postaraj sie o 'alibi' na te 2mies.np.ktos z rodziny zachorowal I sie nim zajmowalas lub ktorys z twych znajomych moze poswiadczyc referencje dla ciebie na ten czas ze niby pracowalas u niego zajmujac Sir jego rodzicami. nie pekaj,wsio bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wpisywać w CV i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina999
''Ale nowy pracodawca szybciutko cię rozszyfruje.'' - Jak rozszyfruje?? Po prostu mój pracodawca wyżywa się na mnie psychicznie, cała się trzęsę jak myślę,że jutro mam tam znowu iść...Nie mogę póki co zrezygnować z tej pracy..Ale pracodawca jest niezrównoważony i boję się, że będzie chciał stworzyć taką sytuację by wyrzucić mnie dyscyplinarnie..Nie jestem kiepskim pracownikiem, w poprzedniej pracy dostałam b. dobre referencje. Nie chcę by podłość jednego szefa zaważyła na tym, że już nikt mnie nie zatrudni..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa jezeli pracujesz zgodnie z przepisami. Jesli faktycznie nic nie robisz i trafiłaś na psychopate w co ciężko uwierzyć to sama zrezygnuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina999
Przez 2 mce nie mogę zrezygnować. Pracuję zgodnie z przepisami, ale ta atmosfera mnie tak stresuje, że już sama nie jestem pewna tego co robię, drżę przed popełnieniem błędu! boję się że np wymyśli że nie przyszłam do pracy i jak udowodnię że byłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ewentualnym sądem to on musiałby udowodnić że nie przyszłaś do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie ma w pracy kart do odbijania czasu pracy pracownika to nie masz się czego obawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina999
Dzięki.. pocieszyłyście mnie trochę :( Mam nadzieję, że przez te 2 mce nie wyląduje w psychiatryku... Pytałam o to czy można to zataić tzn ostatnie miejsce pracy, bo wiem że dane o tym że pracowałam będą w zus i us... Ale chyba nowy pracodawca nie będzie tam zaglądał wstecz? Bo wtedy zobaczy ze pracowałam w okresie w którym nie zgłosiłam żadnego miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie tego sprawdzał.Nawet chyba nie ma takiego prawa bo istnieje ochrona danych osobowych.Wpiszesz sobie że pracowałaś za granicą przy zbiorze ogórków u prywaciarza.Zatem NO STRESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina999
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×