Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZYCIE MEZCZYZNY BEZ KOBIETY JEST CUDOWNE!

Polecane posty

Gość gość

Gdy facet jest sam to rozkwita! Realizuje sie rozwija swoje pasje nikt go nie ogranicza, nie okrada z jego pieniedzy mowiac "kup mi to, kup mi kwiaty, zaplac zackawe restauracje" itd. Same roszczenia a co daja w zamian? Fochy, humorki, klamstwa, zdrady i jeszcze wprowadzaja obce geny do naszych domow zebysmy je karmili! I beszczelnie klamia ze sa wierne! Duzo ojcow zdziwilo by sie gdyby zrobili testy DNA. A seks to ja moge miec u prostytutki za pare stow przynajmniej nie wykancza mnie emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, potwierdzam to w 100% podpierając się bagażem doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nim ciesz skoro ci ono odpowiada a co do wykanczania emocjonalnego - tak nie musi byc i doskonale o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda baba chce wlazic na leb i miec kontrole nad facetem KAZDA! Dlatego jest takie powiedzenie "gdzie diabel nie moze tam babe posle". Nie mowiac juz o tym ze kobiety o wiele bardziej potrzebuja mezczyzn niz mezczyzni ich. Chociazby dlatego ze facet sam sobie moze stworzyc poczucie bezpieczenstwa, a taka rozchwiana homonami kobitka nie ma na to szans! Wiedzac to jeszcze doprowadzacie do tego ze mamy was gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jest to toksyczny związek to lepiej go zakonczyc,jednak kazdy czlowiek potrzebuje bliskosci i wiezi emocjonalnej z druga osoba a samo wyladowanie seksualne u prostytutki nie zastapią tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że zaadoptuję klasyka Kobieta to nie wszystko ale wszystko bez kobiety to ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez kwitna ,nikt nie wymaga obiadu ,prania,pełen luz mozna isc na drinka bez fochów ,zjesc warzywa ,czytac ksiązki i spełniac swoje pasje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura kobieta nie jest w stanie sobie sama stworzyć poczucia bezpieczeństwa i potrzebuje chłopa do tego, a my was nie potrzebujemy więc albo będziecie skakać jak my wam mówimy albo sobie bądźcie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nigdy nie miałem kobiety i jest mi z tym dobrze, a seksu nie mam, ale zawsze mogę iść do prostytutki. P****le też są, więc nie trzeba się męczyć z kobietą, gdy jest ich tyle pod dostatkiem na ekranach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczne fochy, humorki, kłamstwa, wydawanie kasy faceta, zdrady po co nam to? Żeby karmić nie swoje dziecko później? Bądźcie sobie same jak nie potraficie nas uszanować tylko ciągle kombinujecie jak tu nas urobić! Trudno najwyżej nie będziemy mieli dzieci, a wasze dzieci będą się wychowywać bez OJCA i polegną w drugim pokoleniu o ile je będziecie mieli bo do tanga trzeba dwojga! Przyjdą muzułmanie i zrobią tu porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nam to? Żeby karmić nie swoje dziecko później? no bo jak sam nie umiesz albo nie masz czym zrobić to trzeba chodzić po sąsiadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotni mężczyźni żyją krócej i tyle. Co więcej, groźba wcześniejszego zgonu wisi przede wszystkim nad tymi, którzy doświadczyli samotności w młodym wieku, zanim odeszli na emeryturę – wynika z raportu opublikowanego w czasopiśmie „Perspectives on Psychological Science”. Dowiedli tego naukowcy z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Brighama Younga w USA. Na podstawie analizy wyników 70 badań przeprowadzonych na 3,4 mln ludzi od 1988 roku wykazali, że samotność może wpędzić do grobu szybciej niż skrajna otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko przedwczesnej śmierci u samotnych mężczyzn jest o 32% większe niż u małżonków. Przekładając procenty na lata, naukowcy wykazali, że żonaci mężczyźni przeżywają singli średnio o 8-17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że żyją krócej, bo przecież starość to nic fajnego przecież, więc tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz jak sie poluje i zadaje z idiotkami to tak jest. Nigdy nie slysze od zony kup mi albo fochy,humorki? Nie znam tego,znajdz normalna dziewczyne to bedziesz inaczej spiewal. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnych dziewczyn (czyli takixh moich idealow, bo nie oszukujmy sie slowo normalny/normalna=ideal) - nie ma. A w takie durne badania to ja nie wierze ja jestem juz tyle lat sam (mam 28 lat i nigdy nie bylem w zwiazku ktory trwal by dluzej niz 3 miesiace a i mialem tylko 2 dziewczyny) i jestem zdrowy jak ryba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym kobiety klamia manipuluja i zdradzaja. A ja nie chce byc klebkiem nerwow bez kasy i karmic cudze geny ze zdrad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmic NIE SWOJE dzieci? Czlowieku, o czym Ty piszesz! Autorze, szkoda, ze o wszystkich masz takie zdanie. Nie ulozylo Ci sie z zadna kobieta i odreagowujesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie jestescie tak samo zaklamane, zdradliwe manipulantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje Wam, nie macie pojecia o prawdziwym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuj tym wszystkim facetom ktorzy zostali zmanipulowani klamstwami i zdradzeni a teraz nieswiadomie pracuja na chleb na cudze bekarty a "kochana" zoneczka sie usmiecha szyderczo pod nosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×