Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zyje w swiecie iluzji...

Polecane posty

Gość gość

bo taki sk***y/syn rzucil na mnie kiedys urok.I mam przesrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki swiat iluzji i jaki urok? To brzmi zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaki swiat iluzji i jaki urok? To brzmi zabawnie. x Ale zabawne nie jest.Uwierz mi,to zycie w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bys byla na moim miejscu to nie wiem,czy by ci bylo do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ci takiego robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bog cie szmaciarzu zniszczy za zabawe z magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale co ci takiego robia? x Wszystko sie dzieje na plaszczyznie psychicznej.Masz np wrazenie,ze ktos sie z ciebie smieje,albo grupka ludzi.Mowia tobie cos przykrego a ty to odbierasz jako rzeczywistosc,a tak naprawde to nigdy nie mialo miejsca.Np inni ludzie caly czas ciebie rania slowami,albo sie chamsko na ciebie patrza..a tak naprawde ten ktos nawet na ciebie nie patrzy.Ale ty tak to odbierasz.I tak na dluzsza mete czlowiek zaczyna unikac ludzi,jest osamotniony..oni tak robia specjalnie (oni = ludzie,ktorzy rzucili na ciebie urok i go kontroluja),zeby popadal w coraz wiekszy dolek psychiczny i stracil chec do zycia.Bo poszukuje wprawdzie jakiejs pomocy,ale nikt mu nie moze pomoc,bo wydaje mu sie,ze wszyscy sie od niego odwrocili.Jak ta osoba sie calkiem podda i jest jej juz wszystko obojetne,to moga ciebie wtedy zniszczyc.Dlatego ja jeszcze walcze,ale nie wiem na jak dlugo bedzie mi jeszcze starczyc sil.Towarzyszy temu caly czas jeszcze ubytek energii,bo jak jestes zly czy sfrustrowany to oddajesz energie.Czyli czlowiek znajduje sie w takiej pulapce energetycznej.Jak czlowiek sie w pewnym momencie lepiej poczuje,to oni od razu nakierowywuja twoje mysli na cos negatywnego,zebys sie znowu gorzej poczul.Na domiar zlego ma sie jeszcze okropne koszmary senne,wiec o spokojnym snie mozna zapomniec.W takiej sytuacji to chyba tylko Bog moze mi pomoc,jak juz nikogo innego nie ma. Wiem,co niektorzy moga sobie pomyslec czytajac,co tutaj napisalam.Ale to nie bajka. To by bylo na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gorzej bo mnie chca zniszczyc prace,zwiazek i jeszcze inne prowokacje knuja ktore nigdy im sie nie udaja dlatego ze jestem dosc bystrym czlowiekiem i nie dam sie w nie wplatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, czemu schizofrenia? schizo to choroba, jak kazda moze wyznaczyc droge wyjscia z ciala do swiata Duchowehgo, dac szanse na kompletna przemiane, rozpad Ego to dopiero poczatek. rzadko sie to zdarza, w umslach we snie. w swiatach Boga i Nembutsu. iluzja to WY? Nie ja MY i wy, to + swiaty ze snu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta czy ma to sens czy nie, rzucanie urokow dziala, bo ma to zwiazek z karma, strache was i wszystkich przed prawda, jaka jest. pamietajcie devy jak jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:06 To nie schizofrenia.Takie rzeczy dzieja sie naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooozgadnijkto
Ja tzuciłam wysublimowany urok na mezczyzne ktorego kocham. Wiem,ze cierpi. Jego cierpienie zakonczy tylko rozmowa ze mna a tej ze strachu nie podwjmie nigdy :classic_cool: Sila jest w kazdym, trzeba ją tylko odkryc i odpowiednio uzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćooozgadnijkto dziś Brahma deva, by ciebie zniszczyl za twe Herezje, razem z Nermbutsu, ale w sumie masz racje tak wiszkosc mysli, bo tego tak chcesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćooozgkto
Uzycie tej sily wobec mnie nie jest najlepszym pomyslem...ty wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kontrola umysłu. Oglądaj ntv1 na YouTube, tam o tym mówili wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się boi bredni ten jest stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich bredni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moc rzucanych uroków. Co to jest ten urok w ogóle? Jak może czyjaś myśl mną sterować lub mnie otaczającym środowiskiem? NO JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiedza tylko wtajemniczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdoły do potęgi entej :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa, nie chodziło o matrixa..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćM dziś Miałam identyczni to samo. Jak do tego doszłaś? x Uswiadamialam to sobie stopniowo bo tkwie w tym juz pare dobrych lat.A jak bylo z toba ? Udalo ci sie z tego jakos wybrnac ?Jak sobie poradzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz a niedawno czytałam temat na 1000wątków jak to panny zamawiają uroki/ spętania coby ukochany wrócił a on nie dość, że nie wraca to jeszcze dziwnie się zachowuje. i to wszystko u rzekomej wróżki podanej z nazwiska za 140 zeta! Przecież to karalne powinno być. Teraz mamy przykład jak się taka osoba czuje. Pamiętaj dziewczyno masz wolną wolę od Boga i o to się módl, polecam różaniec i to niech odmawiają wspólnie bliskie Ci osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka podala typowy opis urojen ksobnych. musisz sobie przede wszystkim uswiadomic ze to choroba ktora mozna leczyc. idz do psychiatry skoro sie nasila, i mowie to bez drwiny, dzis sobie wmawiasz energie a jutro odlecisz totalnie i cie zamkna, wiec idz sie leczyc z wlasnej woli poki jeszcze kontaktujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak można sobie wmawiać energię? Energia to masa, energia to ruszające się atomy, energia to fizyka, energia to wszechświat, energia to myśl, energia to my.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w twojej głowie i robię co chcę , taki urok, wydobywam dzikie żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×