Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olga1

11 tydzień ciąży i krwawienie

Polecane posty

Gość olga1

Jestem w 11 tygodniu ciazy.Dzis w nocy dostalam krwawienia ciemno czerwonego i dosc sporo ustapilo.Rano poszłam do ubikacji i wyleciało ze mnie coś jak skrzep tylko taki rózowy z ciemno granatowym...Co to moze być!!!!????? pomocy ginekologa mam dopiero o 17-stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1
Ale nie było żadnych bóli ani nic...poprostu samo krwawienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga u mnie to oznaczalo poronienie ale ty moze masz tylko jakis krwiaczek. Czekaj na wizyte albo jedz do szpitala. Ja pojechalam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1
nie tylko nie poronienie!!!!!:( dziewczyny a czy to różowe co wyleciało to mógł być płód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1
dzwonie do męża i zaraz przyjedzie i sie zbieramy:( Dziewczyny a czy gdyby to bylo poronienie to potrzeba jest skrobanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzym siee
olga koniecznie do szpitala. I nie mówi się skrobanka tylko czyszczenie! Czy jest potrzebne... najczęściej tak, ale o tym zdecydują lekarze. Jest bezpieczniejsze niz czekanie az organizm oczyści sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musialam miec gdyz nie wszystko ze mnie wyleciało, całkowite znieczulenie także nie musisz się obawiać.I jeżeli tak jest strasznie współczuje mi do teraz cięzko choć mineło juz 8 miesiący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzym siee
Ja nie miałam czyszczenia, ale długo krwawiłam, kilka dni i wyczysciło sie samo. Ale to rzadko tak jest. A psychicznie boli do dziś, po 3 latach, mimo, ze mam już śliczną zdrową córę. Olga trzymam kciuki, aby u Ciebie było jednak ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba być dobrej myśli chociaż różnie to bywa. Ja się sama oczyściłam ale to był dopiero 5tc. żal pozostał jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze jest nadzieja....trzymam kciuki....ja krwawilam wtedy 5 dni,oczywiscie na patologii tydz lezalam...a po wyjsciu ze szpitala przez m-c plamienia brazowe....ale to na szczescie bylo oczyszczanie po" krwotoku"...takze trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAa zaczęłam plamić na brązowo już przed terminem @ potem test luteina i za 5 dni koniec. Diagnoza za mały progesteron źle się zagniexdziło prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
dziewczyno w takiej sytuacji OD RAZU jak zobaczyłaś krwawienie powinnaś lecieć do szpitala!! z tym nie ma żartów!! Wygląda to na poronienie, no ale trzymam kciuki aby jednak wszystko było ok, daj znać jak wrócisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1
Myslalam ze to nic groznego bo nieraz w ciazy jest krwawienie. A teraz polecialo mi tak jakby wody po nodze napewno to nie mocz.Przeżroczyste...Maż już jedzie ja spakowana i czekam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąco mi jest
trzymam kciuki żeby to nie było poronienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzym siee
Prawdę mówiac ja tez jak tylko pierwsze plamki krwi zobaczyłam to odrazu byłam w taksówce na pogotowie i dziwi mnie jak można czekać. ALe bez względu na to życzę autorce aby jednak to nie było poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja podobnie miałam - też na początku poleciały mi takie jakby wody, a potem krwawienie na maska. Skończyło się na zabiegu. Tobie życzę jak najlepiej, oby obyło się bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa mama202029
daj znać, wszystkie trzymamy kciuki,ale wiesz tona dwoje babka wrózyła. Jedynie lekarz na usg oceni co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co tam się dzieje
z Olgą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1
Hej dziewczyny...Jestem w szpitalu ciąża obumarła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghhhjkk
wyrazy współczucia...trzymaj się! Trzeba miec nadzieję, że następnym razem sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×