Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca.......

12 tydzien ciazy a bole brzucha

Polecane posty

Gość pytajaca.......

Witam Jestem w koncowce 12 tygodnia, a od poczatku tego tygodnia boli mnie podbrzusze, raz tak troszke, raz mocniej. Bol wystepuje codziennie, ale czasami jest taki jak na okres. Czasem tez cos mnie tak mocniej zakuje w roznych stronach brzucha. Czy to jest normalne? Boje sie, czy z dzieckiem wszystko jest ok. Dodam, ze takie bole tez mialam na poczatku ciazy do 7 tygodnia, a potem mi przeszy. Czy to jednak nie zawczesnie na rociąganie się macicy? Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca.......
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca.......
bole mialam do 7 tygodnia, potem przestaly a teraz znow sie zaczely. nie biore zadnych lekow. bylam u lekarza w 9 tygodniu i stwierdzil, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś się do najbliższego szpitala, niech Cię zbadaja. Lub do lekarza swojego jeśli może Cię szybko przyjąć. Mi gin kazała udać sie do szpitala jesli poczuje skurcze w macicy jak na okres. Mialam tak raz. Dostalam luteine. Mozesz tez wziac nopse ale lepiej skonsultuj ból z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie straszą :) ja miałam bóle od początku... często drobne dziewczyny tak mają np. wyraźnym znakiem, że trza do lekarza/szpitala jest plamienie/krwawienie... w Twojej syt., jak bardzo się martwisz/nie spisz z tego powodu, polecałabym skontaktowanie się z lekarzem (tel. lub wizyta), ale BEZ paniki! :) Najważniejszy spokój! Może trza nospę łyknąć i wyluzować (ale to powie lekarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży miałam od początku w 24 tygodniu miałam już bolesne skurcze wieczorami - musiałem się oszczędzać x teraz w drugiej mam takie bóle również od początku ale już tak nie zwracaj uwagi bo wiem że tak może być - ale trzeba na siebie uważać przede wszystkim czy brzuch się nie stawia - jeśli coś będzie nei tak lekarz pozna na badaniu np jeśli skurcze będą powodować otwieranie szyjki czy coś w tym stylu może dać leki na podtrzymanie xxx nikt Ci tu nie wywróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czest bywa, powiedz lekarzowi może coś ci przepisze np luteine, ja na tym etapie na bóle brałam nospe forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka76
Witam, jestem w 12 tygodniu ciąży niestety za mną 3 poronienia biorę duphaston i acard, zaniepokoiłam się bo wczoraj bardziej niż zwykle bolał mnie brzuch a dziś jest ok, nie wiem czy mam się martwić. W środę jadę na badania prenatalne więc się dowiem czy wszystko jest ok, ale się boję. Czy któraś z was miała takie dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrisz222
Mi lekarz mówi, że to całkowicie normalne, że boli brzuch, gdyż rozciąga się macica. Zalecił no-spę, ale jej nie biorę, bo ból nie jest aż tak uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to jakis niedouczony ten Twoj lekarz jakos 90 procent kobiet odczuwa takie bole zwiazane z rozciaganiem macicy i jakos jest to jak najbardziej normalne chyba ze sa ta bole na prawde mocne lub towarzyszy im plamienie ! Dziewczyny nie czytajcie bzdur bynajniej na takich forach jak te * wiekszosc chce specjalnie przestraszyc ! Poczytajcie o bolach na bardziej naukowych stronach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
To prawda dziewczyny nie nakrecajcie się ciąża to nie choroba ale bądźcie czujne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rami

Dziewczyny Ja mialam plamienia po kichnieciu i poszlam sprawdzic czy wszystko ok. Moja polozna powiedziala ze oczywiscie trzeba sprawdzic ale nie powinno sie wchodzic na fora I czytac bo niektore specjalnie Strasza. Mowila ze czasem poronienia sa bez objawowe i nie mamy na to wplywu ale stresowanie sie nie pomaga napewno! Takze dziewczyny myslcie pozytywnie I jak czujecie niepokoj to zadzwoncie do dr napewno was uspokoi;) pozdrawiam I Zycze radosci z ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×