Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1.5 roczniak bije wszystkich i wszystkim

Polecane posty

Gość gość

Mój synek jak tylko weźmie cos do rąk to od razu rzuca w osobę. Weźmie lopatka i uderza . Czy to normalne w tym okresie ? Nie rozumie słowa nie - chociaż mu to ciągle powtarzam ze tak nie wolno . Jeszcze bije strasznie mocno po twarzy . U was też tak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest tak nadal w razie niepowodzenia musi kogos walnąc nie tak, ze cały czas, ale jak mu coś nie dam, albo sam się uderzy, szuka miejsca na wyładowanie normalne, ale tłumaczyć że nie wolno w razie czego złapać rączke jak chce cie uderzyć i mówić, ze tak nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez tak robil. Oduczyl sie natychmiast jak zauwazyl ze po tym nie bedzie szans na zabawe, albo przytulanie i jak raz dostal klapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dzieci tak próbuje - mój podpatrzył kiedyś na placu zabaw "bojke" dwóch starszych chłopców i zaczął naśladować. Tłumaczyłam w kółko, ze nie wolno bić i kopać, ze lepiej się przytulać. U mbie wystarczyło, ze chciał tylko pokazać, ze uderzy i zrobiłam smutną, płaczącą minę to od razu mi pokazywał przytulania bo pamietal co mowilam. Nie lubi smutku , sam os razu podkowke robi. I mu przeszlo. Miał 2 lata wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie. Dzieci z natury nie są agresywne. Jak widzisz. ze się szykuje złap za rękę , odwróć uwagę i tak jak pani wyżej pisała- żadnych zabaw, przytulania. Dzieci nie potrafią panować nad emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×