Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

167cm 56kg 3ka dzieci

Polecane posty

Gość gość

Nosze 36/38.Chce schudnac 4kg.Czuje sie grubo. MYSLALAM O ADIPEXIE albo glodowce.Jak schudnac szybko w tydzien ,dwa? Jakies proste i niezawodne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz schudnąć to przede wszystkim dieta jedz warzywa i owoce. Sport bieg, rower itp. może zacznij ćwiczyć systematycznie, aby mieć jędrną sylwetkę i smukłe ciało, ponieważ zapewne jesteś nie jędrna jak w ogóle nie ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje wizyte u psychiatry :) Zwłaszcza , ze masz 3 dzieci , a próbujesz nosic ciuchy dla dzieci :P (34 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie napisalam ze chce nosic 34:)Przy 167cm i 53kg nosi sie rozmiar 36.Teraz wciskam 36 i odstaje mi brzuch a chcialabym nosic to 36normalnie jak kiedys a nie wciskac..chodzi mi tylko o to. Cwiczyc mi sie nie chce bede szczera.Warunkow na wyjscie w tej chwiliz domu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brzuchu masz tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chwalisz się czy żalisz? jak dla mnie psychiatra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze tak to tu odczytacie.nie chwale sie bo nie mam idealnego ciala i mi do tego b daleko.pytalam o rade a umiecie napisac"do psychiatry"... Mam pelno kiecek sprzed ciazy nr 3 i sa zbyt obcisle.szkoda mi tych szmatek tak trudno zrozumiec ze ktos chce sie db czuc-mam normalna budowe.Dla niektorych kazda ktora nosi 38a chce 36 to anorektyczka..daleko mi do takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam Adipex. Nie dosc,ze skonczylo sie to wizyta i zeznanawaniem na policji,bo nie wiedzialam,ze jest nielegalny w Polsce,a zamowilam przez internet. To wszystkie kilogramy wrocily po roku z nawiazka i do tego mam rozwalona tarczyce. Nie polecam. Glodowka tez nic Ci nie da,bo jojo Cie nie ominie. Tylko zmiana diety i duzo ruchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za konstruktywna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×