Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tortellini

2 cm szyjki w 24t5d

Polecane posty

Gość Tortellini

To dużo czy mało? Lekarz powiedział żeby się nie martwić więc nie zapytalam o przeciwwskazania dot. współżycia. Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szyjka twarda zamknięta? Ja przy tej długości i podobnym tyg miałam założony szew. Tylko szyjke miałam miękką i zaczynała się otwierać od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu mi kazała leżeć do końca ciąży przy takiej długości , ale ja byłam po dwóch poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie współżycie przy 2cm, to jest bardzo mało! Ja miałam zakaz już przy szyjce 3.5 w tym tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile miała na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia bo przy tak niskiej wartości jest już niewydolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam od 14tc 1,2 cm. Teraz jest 29tc i nic się nie zmieniło. Muszę leżeć i nie ma mowy o współżyciu. Ogólnie poniżej 2,5 mówimy o niewydolność szyjki macicy. Lekarz mierzył szyjke na fotelu czy w USG? Jeśli na fotelu to wybierz się na USG. Szyjka ma część zewnętrzna i wewnętrzną. W fotelu może zbadać tylko ta zewnętrzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie o współżycie mnie rozbraja... Tak jakby to było takie ważne... Pewnie że lepiej nie! Całą ciążę nie wspolzyje i mam się dobrze. To jest naprawdę nieistotne. Najważniejsze dobro dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4cm i lekarz mowi ze jest bardzo dobrze wszystko to ile moze miec najdluzsza ? 3.5 to zle ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie leki dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała 6 cm więc moje 3.5 to naprawdę niedużo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótka szyjka macicy w ciąży to nie dobrze ale podobno poród lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja m 31 tyg.mialam 7mm.przypadkiem odkryte w szpitalu bo mialam zapalenie nerki.potem spadło do 3mm.po leczeniu i leżeniu w szpitalu prawie miesiąc wynosiła 5 mm.dziecko wazylo pnad 2,5 kg wiec mnie wypisali.kazali się oszczędzać.urodziłam w 39 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortellini
Nie dostałam żadnych nowych leków (biorę nospę i duphaston na twardniejącą macicę). Badanie było w fotelu chociaż ma usg nie widział potrzeby go robić (to znajomy cioci więc to nie tak że miał mnie gdzieś, ale po prostu nie widział sensu). Pytałam czy to 2 cm to dużo czy mało - powiedział że mało ale w normie. Zapytałam o zalecenia - odpoczywać, ale spacer czy zakupy to nie problem. Tylko o ten sex nie zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jesteś zacofana i wstydzisz się partnera i nie zabrałaś go na badanie cipki a obcego faceta ginekologa się nie wstydzisz ciemnota. To mój partner pyta o wszystko i mam prawo pacjenta ust 2008 r art 21 pozwala na obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań izzabiegów a placówka jak trzeba odzieży sterylnej musi ją udostępnić osobie bliskiej czasami za niewygorowaną zapłatą. Gdy ginekolog wyprasza narusza prawo i jest z boczny jak ten. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl www.poranny.pl › Magazyn. Ja się kochałam nawę w dniu porodu rano a wieczorem rodzilismy z mężem nie CC bo często są komplikacje zdrowotne a zgony są często rodzących i dzieci lecz celowo nie prowadzi się statystyk w Polsce by nie przerażać pacjentki i to osoba bliska przy badaniu i porodzie zadba o nas nie jakiś personel medyczny gdzie dlaniego jesteśmy kolejnym przypadkiem! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23.14 Lecz się :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ważne czy 2czy 4 lecz jak się czujesz, czy nie stawia się płód itd... W Polsce lekarze są nie do uczeni bo tacy tylko zostali w kraju i za każdą wizytą pchają łapy do pochwy czego unika się wizyta UK by nie ingerować z kilku powodów jak zakażenie rękawiczki nie chronią pacjenta , zbędnie naruszają układ rodnych potem poszycia itp... W UK jest tak że gdy po usg po powłoce brzusznej gdy coś niepokoi dopiero jest usg dopochwowe by nie ingerować zawsze jest przy każdym badaniu mąż a poród odbywa się tak że dostajemy dwuosobowy pokój łóżko dla męża jak w hotelu menu i co sobie życzymy. Polki są w większości zacofane a idąc same do porodu wtedy bezbronne bo nie ma świadka którego się boi personel medyczny i liczy się z pacjentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tortellini jesteś facetem i się podszywasz pod dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury z tym badaniem na fotelu że to zacofanie... Nie da się tego czytać. To standard i skoro uważacie że można seks to niby z jakiego względu nie można zbadać się ginekologicznie..zacofane to to wasze myślenie i ciągle porównywanie do uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×