Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 stopień dojrzałości łożyska 21tc

Polecane posty

Gość gość

Hej. Wczoraj miałam usg połówkowe (20t1d) wyszło mi że mam 2 stopień dojrzałości. Lekarz wykonujący badanie nic na ten temat nie powiedział a teraz czytam że drugi stopień dopiero w 3 trymestrze. Do mojego lekarza idę dopiero w środę. Miała może któraś też tak? jakie jest postępowanie w takim przypadku? Nie mogę nigdzie nic podobnego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w 24 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nic. Dopiero teraz po twoim temacie zaczęłam się martwić. Za tydzień mam wizytę i to będzie 28 tydzień to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo mało informacji na ten temat, a boje się że skoro mam już 2 stopień to też szybciej będzie 3 i przedwczesny poród i że dzieciątko będzie małe bo słabo odżywione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pocieszenie poszperałam w necie i niektóre przypadki właśnie tak miały, a dotrwaly z drugim stopniem prawie do porodu. I jesli nie ma wyraźnych zwapn ien to nie jest źle. Muszę porozmawiać o tym z lekarzem, bo wiadomo jak to w necie. Trzeba ufać prowadzącemu. Wizytę mam za tydzień, napiszę co powiedział. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w środę wizytę i też dam znać co lekarz na to. Trochę się zestresowałam że dziecko będzie źle odżywione czy coś. Wiekowo odpowiada om i przepływy też są ok to może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×