Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To tylko ja Ania

20ty tydzien ciazy . ile przytylyscie

Polecane posty

Gość To tylko ja Ania

Ja juz 4 kilo , to duzo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jedne wam powiedzą, że dużo bo przez całą ciąże przybyło im niewiele więcej ;) poza tym to nie "przytyło się" wam tylko "przybyło" na wadze ;) nie tylko ciałka nabrałyście na siebie, dziecko też coś waży,wody płodowe,powiększone piersi, itd :p mi do końca 5 mies. przybyło gdzieś 9kg z czego 4kg właśnie w 5 miesiącu :p teraz jestem przed połową 7 i mam na plusie 13kg,więc poźniej trochę przystopowało ;) na początku sporo przytyłyście,później już tak nie musi być, każda kobieta jest inna, nie ma co uogólniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam 7 mies
i na plusie ok 5kg. zaczelam przybierac od ok 18 tyg wczesniej caly czas na zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 7 jestem w 21 tc gosiaczek, nie wyobrażam sobie nic nie przytyć, biust mi urósł z rozmiaru d do f, brzuszek juz spory, dzieciaczek sam waży 430 gram, do tego wody płodowe, łożysko, juz to wszystko ma swoją wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
ja do 20 tyg nadrobiłam tylko 2 kg które schudłam na początku. Sama się już zaczęłam martwić czy wszystko ok, ale potem poszło - w ciągu 2 tyg 4 kg, a teraz w 32 tyg mam 10 kg na plusie. Chciałanym nie przekroczyć 12 ale chyba nie ma na to szans. Generalnie mój gin mówi, że super ważę i że nie można mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiak
ja w20 tc miałam 2,5 kg wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
to chyba zalezy od wagi startowej mi wtym kalulatorzepisze ze powinnam do 20 tyg 5 kg przytyc , moja waga stratowa 43 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannila546
ja jestem w 19 tygodniu i przytyłam 2,8 kg, też nie wiem czy to mało czy dużo tym bardziej, że wcale nie jem więcej, za to czuję się taka "napompowana" szczególnie wieczorem, nie wiem jak to ująć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellkkaa
15 tc - 5 kg,duzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannila546
ja do 17 tygodnia to miałam mdłości ciągle a potem w ciagu 2 tygodni zaczęło już mi nagle rosnąć i się taka ciężka czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 19 tc
a ja jestem w 19 tygodniu ciąży i nie przytyłam jeszcze nic, mimo że brzuszek już urósł i jest już widoczny :) Mam nadzieję w całej ciąży nie przytyć więcej jak 10 kg, bo to wcale nie tak łatwo zgubić. W pierwszej ciąży było już na plusie 5kg, a do samego końca aż 20 kg !!! To było za dużo, bardzo zle się czułam z taka ciężka. Teraz póki co czuję się znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baksia1984
Koniec 19-tego tygodnia i 1,5kg do przodu (waga początkowa 54,5kg, wzrost 178cm). Myślałam, że to sporo ale czytając Wasze odpowiedzi zastanawiam się czy to nie mało. Pomimo tak małego wzrostu wagi ciągle myślę o jej wzroście ;( zamiast cieszyć się ciążą to 95% moich myśli krąży wokół wagi :( patrzenia w lustro i dobijania się, że poszło lub w najbliższym czasie pójdzie mi ,,w dupę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss 29
ja do 14tyg schudłam przez wymioty 4kg z 53 na 49 teraz jestem w 7tyg i ważę 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem Was
Nie chodzicie do ginekologa? To chyba lekarza należy spytać! Poza tym na każdej wizycie lekarz powinien ważyć. Ja w 24tc leżałam w szpitalu i ważyłam 58 kg przy 170cm wzrostu,czyli dokładnie tyle co w momencie stwierdzenia ciąży. Brzuch miałam płaski. Wszystko było prawidłowo-no poza moimi problemami,ale one akurat związku z ciążą nie miały. Każdy przybiera na wadze inaczej i dlatego to powinna konsultować z lekarzem! A co jak zdaniem kogoś z forum za dużo przytyłaś to zaczniesz się odchudzać? Moja kuzynka od początku ciąży regularnie przybierała na wadze po trochu i skończyła z wagą plus 7, a ja dopiero pod koniec i przytyłam 10kg. Więc nie ma reguły. Wagę kontroluje lekarz,a nie kafeteria!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmama
A co jecie w ciagu dnia? Przykladowy jadlospis. Albo jadlospis z przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 19tc i jak narazie
jeszcze nic nie przytyłam, ale ja przed ciaza złapałam kilka kilo za duzo i zachodzac w ciaze mialam nadwage, wiec u mnie lepiej ze nie tyje za bardzo, musze kontrolowac wage, zeby za duzo nie przytyc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smigus Dyngus
30 tydzien ciazy-okolo 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 20 tygodnia przytyłam chyba tyle samo, czyli 4kg jak dobrze pamiętam, potem przez kolejne 5 tygodni doszedł mi kilogram a potem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama na wakacjach
ja jestem w 19 tyg.przytylam 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 18 tc i przybylo mnie jak narazie 800 gram :) ale przed ciaza za to przytyłam 4 kg :( nie martwcie się wszystko zgubimy po porodzie :) dieta, cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anku152
Jestem w 20 tygodniu i przytyłam 1kg a moja waga startowa to 75 kg więc cieszę sie ze jak na razie tylko tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gróbasek
ratunku !!! jestem w 20 tygodniu i już przytyłam 7 kilogramów :( może to wina że nie miałam żadnych mdłości przestałam palić i nie chodzę do pracy ,a jem normalnie staram się nie jeść słodyczy itp nie objadam się !! czy może któraś z was tak miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam najgorzej = 1 kg :( (wymioty i brak apetytu ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja 9 kilo i naprawde to najmniejszy problem,potem waga spada srednio tyje w ciazy 17-19 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×