Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 tc.moje.dziecko.dostalo.wscieklizny

Polecane posty

Gość gość

Hej dzis.poczulam.dosc niedawno jak.moja.mala.buszuje mi po brzuchu czuje tylko.napinajaca sie skore i jak jezdzi w dol i spowrotem i na boki laskocze mnie to troszke.i czasem kopnie to zaboli ale nie w tym rzecz ze wzgledu ze to moja.1 ciaza chcialabym.zapytac was drogie mamy czy to nirmalne ze dzidziek sie tak.kreci i czy nic jej nie grozi.tym fikaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćb
To całkiem normalne. Moja tak fikała całymi nocami. Myslę,że dziecku raczej nic nie grozi. Jeżeli dziecko się rusza, to dobry znak. Gorzej gdyby długo nie dawało o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ruchy sa g***towne i czujesz jakby dziecko ,,sie ratowalo,, to jedz na KTG,zeby sprawdzic tetno. A jesli po prostu sobie fika sporo to tez bym sie nie marwtila. To dobry znak jak ktos tu juz napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ciesze sie ze sie rusza ale ona dzis to fika nie rusza w dzien kopie po pecherzu i w szyjke bardzo bolesnie niestety a w nocy mi robi cyrk w brzusiu ,.obawialam sie ze moze cos nie tak ale skoro mowisz ze okej to dziekuje za rade-) martwie sie. Tylko tym.ze czuje jakis ucisk.na o***t i kurde nie wiem.od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ona chciala.zebym.pozyche do spania zmienila.bo jak.sie polozylam.na.lewy bok.to. jest spokojniej -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mozliwe,ze bylo jej po prostu niewygodnie :) Ja w 25tc nie mialam az takich przebojow :) Moja w nocy zawsze grzeczna,wieczorem szalala,ale delikatnie. Dopiero teraz czuje jak bolesne moga byc kopniaczki i przeciagania. Najlepsze sa wlasnie te w pecherz i w zebra <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na lewym jest najlepsza pozycja, nie uciska na żyly itd. Może się owinęła pępowiną i na prawym ją uciska? Jak tak non stop fika aż się nie pokoisz to rano zasuwaj na IP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja od.17 tc daje mi czasem.popalic tak.ze. nie wiem.jak.sie.nazywam-)boje sie ze jak sie urodzi to.bedzie wyla.noc i dzien albo sie krecila.skoro teraz tak robi no ale damy rade -)wszystko dla.mnie jest nowe i czasem.mam.wrazenie ze nie bede umiala.jej wychowac (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
`a jak.sie owinela.to co.mi zrobia w 25 tc? Jad. Rano.do.lekarza to przejde sie do swojej gin teraz mnie zmartwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie fika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze czasem.lezec na.prawym.boku bo na.lewym.juz.mnie wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie tylko pojedz sie upewnic i zobaczyc na usg czy jest ok. lepie dmuchac na zimne. skoro sie martwisz ze te ruchy sa szalenie mocne az boli itp... a jak juz nie fika to rano jak bedzie ok czyli normalne ruchy to mozze jest ok. ja wolalabym sie upewnic i miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie straszcie dziewczyny. Jesli dziecko sie dusi to ruchy sa naprawde g***towne, jakby chcialo sie wyrwac z klatki. To,ze sobie duzo fika,bo mu niewygodnie to zupelnie inaczej sie odczuwa. Zwlaszczamze po zmianie pozycji wszystko sie uspokoilo. Ja jestem w 34tc tez nie potrafie spac wylacznie na lewym boku. Spie na obu,krece sie cala noc. Staram sie nie spac na plecach.,ale bywa,ze i w takiej pozycji budze sie w nocy. Jesli chodzi o owiniecie pepowina to wiele dzieci bywa owinietych. Nawet podczas porodu polozne czasem zdejmuja pepowine z szyi dziecka. Baaaaaaaaaardzo rzadko sie zdarza,ze dziecko przez to sie dusi. To sa przypadki naprawde sporadyczne.,nie ma co sobie nimi zaprzatac glowy. Zwlaszcza,ze jak slusznie zauwazylas i tak nic sie z tym nie zrobi. Przeciez lekarz nie wlozy reki do brzucha i nie odwinie dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To.ja autorka z checia chcialabym miec ja.orzy sobie juz bo zawalu chyba do rozwiazania dostane chyba sobie drzemke walnela bo kopnela oare razy i spokoj tylko slysze przelewanie chyba wody -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze,ze sie rusza :) JAk będzie Cie teraz z kolei niepokoic ta cisza to zjedz cos slodkiego i powinna sie rozruszac :) A denerwowac sie bedziesz juz do konca ciazy. Tak to niestety juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×