Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

38 tc a rozwarcie 2 cm

Polecane posty

Gość gość

Witam, wczoraj miałam badanie szyjki i mam już 2 cm rozwarcia, tydzień temu była jeszcze zamknięta i długa. Czy to znaczy że lada chwila mogę urodzić? jak to u Was było? Ile minęło od rozwarcia? nie zauważyłam żeby wypadł mi czop, ale kłuje mnie co jakiś czas w pochwie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze dwa tygodnie miałam rozwarcie na dwa palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez mialam od 38 tc rozwarcie 2 cm. Chodzilam do 40 tyg ale zrobili mi nieplanowana cesarke wiec nie wiem jak dlugo zanim zaczalby sie porod naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każdy się bał, że urodzę wcześniej nawet leżałam w szpitalu ze skurczami a teraz jak przyszło co do czego to się nie spieszy i skurcze jakby mniejsze niż wcześniej a już jestem zmęczona i bym chciała mieć za sobą poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z rozwarciem na 3 cm chodziłam 2 tyg- czyli do 37 tygodnia- wtedy urodziłam nie musiałam leżeć - lekarz i tak chciał już zakończyć ciąże z powodu ciągłych problemów z tętnem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba muszę zacząć więcej chodzić bo nie chcę żeby mi wywoływali :) myślałam że jak rozwarcie to już na dniach, strasznie się stresuję bo pierwszy poród był okropny mam nadzieję że drugi będzie lżejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×