Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaje...fajna

4-miesięczne dziecko - czapka

Polecane posty

Właśnie wróciłam ze spaceru z dzieckiem :) było w wózku bez czapki i większość innych mamuś w parku gapiły się na mnie jak na nienormalną a dwie nawet raczyły się odezwać i ochrzanić mnie że jak można dziecko bez czapki na dworze....wiatr wieje itd :p Moim zdaniem można, jest gorąco a dziecko leży w wózku. A Wy zakładacie swoim dzieciom czapki na spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem po co :o w ogóle dużo dzieci widziałam w długim rękawku i spodniach, nawet w sweterkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?{
moj ma 6m-cy i tez nie zakladam czapki jak jest cieplo. przesadzaja z tymi czapkami dla dzieci. potem jak zdejma a dziecku zawieje to bdzie problem. trzeba troszke hartowac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina249_wz
ja swojej corce 14 miesiecznej zakladam czapke kiedy: mocno wieje na dworze, zima oraz w takie upaly jak dzis. Ona juz ie lezy pod gondola a siedzi sobie w spacerowce, rowerku badz biega po ogrodzie. W upaly warto zakladac cieniutka czapke ( ja zakladam z daszkiem ) bo slonce walace w glowe jak wiecie nie jest zbyt dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina249_wz
wierzyc mi sie nie chce, ze widujecie dzieci w takie upaly w dlugich spodniach albo z bluzach z dlugim rekawem jak to opisujecie wielokrotnie. W ZYCIU NIE WIDZIALAM, ZEBY KTORES DZIECKO BYLO TAK UBRANE W UPAL. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina249_wz
Kurde.. Przeciez te dzieci sie tam pocą :/ ehhh.. Ja nie wiem .. Mi sie wydaje, ze niektore matki sugeruja sie zbytnio radami tesciow, matek itp. Moja tesciowa mi radzila bym w upal 30 stopi w cieniu zakladala niemowlakowi skarpety i przykrywala go kocem :/ Bo zawieje , bo to , bo tamto... Mi sie wydaje, ze to stad sie moze brac. A pozniej sie dziwia czemu dziecko choruje czesto:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem jaką czapkę miałaś na myśli ;) Też widziałam dziecko w ciepłej czapce, do tego z takimi specjalnymi nausznikami w środku lata. Dziecko było aż purpurowe z gorąca... Tylko co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×