Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4,5 miesięczne dziecko przespało prawie cały dzień.

Polecane posty

Gość gość

Syn przesypiał całe noce już dawno a w dzień potrafił nie spać w ogóle . dzisiaj wstał o 7. Zjadł się,pośmiał,pogaworzył i o 9 zasnął. Spał do około 12. Później zjadł,pobawił sie na macie i zasnął około 16. Zjadł,pobawił się i jak zasnął przed 18 to spał do tej pory. Dopiero go obudziłam. Chciałam wykąpać itp. Zjadł i zasypia znowu. Nie ma temperatury,nie marudzi a już to że nie marudzi i nie płacze przez cały dzień jest dziwne. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma marudzić, jak jest wyspany i najedzony? Ja też bym nie marudzila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może minęły mu bóle brzuszka i wreszcie mógł spokojnie zrobić sobie drzemkę w czasie dnia, wcześniej marudził bo był śpiący.. . Nie ma opcji by tak małe dziecko nie spało w czasie dnia, niemowlę w tym wieku wytrzymuje 3-4 h czuwania , potem zwyczajnie płacze! Poza tym on wcale długo nie spał tylko normalnie i nie wiem po co go budziłas teraz . Przecież nie usunie Ci teraz do 12 w nocy co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie już zasnął :) Bóle brzuszka wykluczam,zaczął ząbkować więc może to był powód niespania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty się martwisz, ciesz się! Moja 7 miesięczna córka pitrafi spać w ciągu dnia np.15 minut a w nicy budzi się co godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce raz na kilka tygodni zdarza się dzień, kiedy śpi więcej niż zwykle.Zazwyczaj ma to związek z jakimś niecodziennym wydarzeniem, np.wizytą u lekarza, wyjazdem, odwiedzinami kogoś z rodziny.Mała po prostu odsypia stres.Czasem śpi więcej, bez żadnego konkretnego powodu.Dawniej się tym martwilam, teraz się cieszę, bo mogę chwilę odetchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaczął się skok rozwojowy, może okres intensywniejszego wzrostu.Skoro tyle śpi, znaczy że tego potrzebuje.Ciesz się spokojem.Długo nie potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×