Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 zl i patologia

Polecane posty

Gość gość

Para ( on 33l ona 31l) ma 8 dzieci ( przyklad z szlachetnej paczki) .Od wielu lat zyja z zasilkow + dorywcza praca ojca dzieci. Wszystkich zasiłki maja 2300 zl. Teraz dostana zprogramu 500 + 4000 zl. Co mowicie zrobia sobie jeszcze wiecej dzieci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki wiek tych dzieci? bo kedy pierwsze skonczy 18 lat to kasa przestanie plynac chocby reszta miala max do 10l :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie zrób sama jak cie tak boli że dostaną ponad 6 tys hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej ciotki mieszkała taka dziewczyna która wczesnie zaszła w ciaze i tak rok po rok rodziła. Wyszła za maz za faceta hmmm menela no. Co tu duzo kryć. Rozwiedli sie. Ona dostała mieszkanie od miasta (2 pokoje w gładzi i kafelkach) do mieszkania ma dofinansowanie czy nawet całość jej płaca, ma alimenty na dzieci (bo ten facet nie oracuje pewnie do ciupy pójdzie) dzieci w szkole obiady itd. Rodzinne bla bla bla i jesCze na dzieci dostanie kasę czyli 1500 dodatkowo. Oczywiscie z "byłym mezem"siedzą dalej razem :D tyle ze na kocia łapę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj to sobie zrób sama jak cie tak boli że dostaną ponad 6 tys hehe" No i co sie cieszysz ? z czego ? ty będziesz zapierdalać do końca życia na taka patologie . Dowala ci dodatkowy podatek bo ktoś takich nierobów musi utrzymać . No chyba ,ze sama jesteś takim patolem to wiadomo ze ich bronisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jaki wiek tych dzieci? bo kedy pierwsze skonczy 18 lat to kasa przestanie plynac chocby reszta miala max do 10l jezyk.gif x kiedy pierwsze skończy18 lat, to zostanie im po 500 na kolejnych 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ciekawsze samotne matki nie dostaną nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia czasu jak to wszystko p*****lnie pasożytow slizgaczy lipne grupy renty i teraz te 500+ żenada Jak się chce dzieci to trzeba na nie robic Jak pajac i jakas bez mozgu kretynka bzyka się bez opamiętania i ojciec tego dziecka nie placi na nie bo tak mu wygodnie Powinien odrabiac zamiatanie ulic jakies prace itd w miescie To jest chory system i kraj pogon za kasą zero poszanowania ludzi :( Masakra k***a co za czasy lata 80 milo wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne matki dostaną vibrator i dwie baterie by więcej nie robily dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to samotne matki jak większosć ma nowego gacha? i liczą na 500+ ale ludzie są pazerni szok za 2zl pieszo do Warszawy by szli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma albo nie ma. Nie piszę o sobie, ale wiele jest samotnych nie chcących zawierać związku z uwagi jedynie na dziecko, wdów czy rozwódek - czesto nie z własnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonomo
No własnie takie lenie kase dostana a ludzie uczciwie pracujący z jednym dzieckiem nie dostana nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby chodziło tylko o to, aby tych dzieci więcej naklepać. Wiadomo, że normalny człowiek nie "narobi" tych dzieci bezmyślnie jedynie dla pieniędzy, bo pieniądze to jeszcze nie wszystko, pozostaje choćby kwestia wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadke z kaźdym nowym menelem ma dziecko nikgdy nie pracowala tylko piją libacje awantury itd dostają z Mops-u kase i wszystko na przelem za mieszkanie nie placą wodę prąd nic Moja kolezanka stracila męza w wypadku zostala sama z dzieckiem bez pracy i takim ludziom Mops da grosze że na chleb nie starcza to jest patologia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma albo nie ma. Nie piszę o sobie, ale wiele jest samotnych nie chcących zawierać związku z uwagi jedynie na dziecko, wdów czy rozwódek - czesto nie z własnej winy. x Albo i mają. A często mają 2 dzieci i na jedno dostaną. A czasami te samotne matki to taka sama patologia o jakiej pisze autorka - tyłka do pracy nie ruszy, weźmie wszystkie mozliwe zasiłki i jeszcze rozedrze swoją roszczeniową buzie w mopsie, że mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonomo
Dokładnie teraz jak cos powiesz to jedna z druga walna tekst " to sobie zorb drugie to tez dostaniesz" . To nie o to chodzi zeby narobić dzieci dla zasady ...bo ma byc duzo . Państwo zamiast wspierać ludzi pracujących to na prawo i lewo rozdaje kasy której nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają 500+teraz po wyborach za jakis czas będzie jak z becikowym jeden dostał inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciekawsze samotne matki nie dostaną nic x i bardzo dobrze połowa z nich to samotna tylko na papierze, co roku z innym gachem. Poza tym dziecko ma tatusia więc niech płaci alimenty! Jak mąż zmarł to dziecko ma rente po ojcu. TO JEST PROGRAM DLA NORMALNYCH RODZIN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie w ogóle to wszystko nie jest normalne, ale jeśli już ma być, to uważam, że PiS nie ma prawa dyskryminować samotnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziecko generalnie nie potrzebne nam 500+dobrze zarabiam żonie i dziecku niczego nie brakuje a siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odwal sie wreszcie od tych samotnych matek bo masz jakas obsesje. W każdym temacie jak ktoś napisze "samotna matka " to jedziesz po nich jak głupia . Masz jakis z tym problem to w*********j do psychiatry . Samotne rodzice , wdowy , rodzice jedynaków maja racje ze czuja sie pokrzywdzeni . Program jest do d**yyy i pisze to ja mężatka i matka 3 dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt w życiu bywa rożnie czasem kobieta sama wychowuje dziecko i powinna dostać jak inni 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal sie wreszcie od tych samotnych matek bo masz jakas obsesje. W każdym temacie jak ktoś napisze "samotna matka " to jedziesz po nich jak głupia . Masz jakis z tym problem to w*********j do psychiatry . Samotne rodzice , wdowy , rodzice jedynaków maja racje ze czuja sie pokrzywdzeni . Program jest do d**yyy i pisze to ja mężatka i matka 3 dzieci . x Chyba ty masz jakąś obsesję. Widać to nie zdanie jedenj osoby nt. samotnych matek. Pisze to jako matka jedynaka, które też żadnej kasy nie dostanie. ps. Jeżeli masz jakiś problem to proponuję skorzystać z programu i oddać tą kasę jakiejś samotnej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno byc dokładnie sprawdzane na co te 500+wydają rodzice dzieci ? dopiero się zacznie kupowanie na raty 60" tv itp tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tym wszystkim mam tylko jedną nadzieję. Dostaną kasę, pozwalniają się z pracy- nie każdy ma wygórowane potrzeby finansowe i może przybędzie miejsc pracy. Piszę to trochę z sarkazmem, ale niestety taka jest prawda. Przynajmniej wtedy bezrobotni może trochę ujrzą światła w tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko podaj link do tych osób których wymieniłaś i tak elegancko z nich tu szydzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i autorko ciekawi mnie jeszcze fakt przewidywania przyszłości przez Ciebie skoro ta ósemka DZIECI już jest PATOLOGIĄ czyli fakt posiadania więcej niż jednego to patologia ??? ciekawe dla innych bezdzietność bądź jedynak to PATOLOGIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvkvkbk
Nie mam nic do samotnych matek, znam kilka naprawde samotnych ktore gowno wielkie dostaja z tego mopsu, na nic nie starcza a te co udaja samotne, co chwile z brzuchem biegaja (ciekawe kto im te dzieciaki robi jak takie samotne?) Alimenty ciagna z funduszu, prad kradna, dzieci brudne i zmarzniete chodza a one wypindowane, srajfony, tipsy, perfumy itp i jeszcze teraz im rzad da kupe kasy na przechulanie i imprezy! Jakby opieka robila niezapowiedziane wizytacje to by takiego picu nie bylo ale przeciez musza sie umowic, zeby kochas mogl sie utlenic, pochowac sprzety i nastawic do udawania biedaka. Ja mam jedno dziecko, zyje z mezem, z opieki nie korzystam. Choc nam sie nie przelewa to swoj honor mam i obok tych osrancow i patoli w opiece nie stane za chiny ludowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tz znam takich - piecioro dzieci . matka nie pracuje , ojciec na budowie umowa smieciowa , dostaja zasiłek rodzinny , dodatek mieszkaniowy inna pomoc z mopsu i teraz dostana 2500 zł Jak dla mnie to kpina , FaCET zdrowy byk a robic sie nie chce . A ona co rok to prorok wiec pewnie za chwile pokulaja sie nastepne dzieciaki . Jedyny plus ze dzieciaki czyste i nie bija ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to facet pracuje na smieciowce na budowie czy mie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×