Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500zł na każde dziecko a teraz tylko dla bogaczy

Polecane posty

Gość gość

koleżanka matka samotnie wych dziecko- dochód z alimentami 2200 zł 500 zł nie dostanie . Inni znajomi Dwie córki mają po 18 i 19 lat uczą sie i mały lat 5 . Nie dostana bo jaby mieli jedynaka . Inni znajomi maja troje dzieci w wieku szkolnym . On firma bodowlana , ona pracuje w tej firmie jako ksiegowa . Zyja bardzo dobrze . No i oznajmiła , że kas bedie brała czyli tysiac miesiecznie . Uważam , że to kpina z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest jawna kpina z ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az dziwne ze to przeszlo, normlanie nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za PO też nie dostawały no i co??? /boli ich to to niech sobie zrobią kolejne dziecko a nie będa zazdrościć! PO nie dało i by nie dało jakby wygrało wybory więc o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobia sobie kolejne? czy ty masz dobrze w glowie? swoja droga osiemnastolatki jeszcze sie ucza wiec dlaczego nie dostana, co, nie kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 moga uporawiac seks i palic papierosy to i do pracy moga isc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł na każde dziecko a teraz tylko dla bogaczy xTak TYLKO dla bogatych. Bo tylko bogaci mają więcej niż jedno dziecko w wieku do 18 lat. P******ish autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie już spokój z tym pincet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to, ze PIERWSZE dziecko nic nie dostanie - nie mowie, ze jedno, ale pierwsze w ogole! ale i tak malo! bo od tego pierwszego liczy sie wiek ile dostanie drugie :D czyli jesli pierwsze ma 16 lat, a drugie powiedzmy 3, to rodzina dostanie 500zl na te drugie ale tylko przez 2 lata, bo jak ten pierwszy, ktory i tak nigdy nic nie dostanie, skonczy 18 lat to drugiemu juz tez nie bedzie sie nic nalezalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ta ustawa jest do d**y niesprawiedliwy, nieuczciwy nie dosc ze kasy an to nie ma to jeszcze taki bubel podpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wychodzi na to, ze gdyby ktos chcial z tego zyc i to jak najdluzej, to musialby sobie juz teraz z roku na rok trzepnac tak 3-4 dzieci. nie mowie,z e to nie wykonalne, bo nic nie dostawali a dzieci i tak trzepali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj teraz to beda trzepac hehe patole , cygani , imigranci super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozumiem że alimenty będą się liczyły do dochodu tak? I matka samotnie wychowująca dziecko jedno dodam zarabiająca najniższą krajowa plus alimenty trzysta złoty nie dostanie bo jej dochód przekroczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, alimenty nie wliczaja sie do dochodu. zadne swiadczenia sie nie wliczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty się wliczają, nie wlicza się fundusz alimentacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każde dziecko powinno dostac 500 zł nie wazne z jakiej grupy społecznej sie wywodzi i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja miałam 18 lat to juz pracowalam w weekendy, uczylam sie w LO, na studiach tez pracowalam, niech te dorosle byki znajda prace dorywcza, chociaz na wekendy zeby sobie dorobic na swoje kieszonkowe 300-600 zl, niech juz wiedza co to jest praca. W moim wieku pracowalo wielu moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostanę, chociaż jest mi to raczej nie niezbędne (założe dzieciakom jakieś konto oszczędnościowe albo lokatę, niech mają na przyszłość), a moja znajoma samotna matka nie dostanie, mimo że żyją od pierwszego do pierwszego. Ot, PiSowska sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzenica od 15 roku życia pracowała w weekendy wakacje i ferie. To zaradna dziewczyna.za pensje którą dostała w wakacje kupowała nawet książki mlodzszemu bratu.dzisiejsza młodzież to w większości roszczeniowe bachory, które tylko znają słowo daj. Bardzo dobrze, ze na pełnoletnie nie będzie tego dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie śmieszyło ostatnio był jakiś program chyba na TVN jakaś baba opowiadała o tym jak w Anglii kobiety rodzą dzieci i ile to nie mają.Niby na kazdego Polaka w anglii wychodzi 2,5 dziecka. Mieszkam w Anglii i dostaje 80 funtów rodzinnego które należy się każdemu dziecku,nic nam się nie należy bo zarabiamy więcej niż 16 tys. Drugiego dziecka nie będzie bo nie chcę się z mężem mnożyć w imię zasad i benefitów o których w Polsce są historie rodem mchu i paproci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście takie głupie czy tylko takie udajecie ? nie chodzi to ,ze 18 latek idzie do pracy . Tylko o to, ze ludzie maja tez młodsze dzieci np moja ciocia ma 18 , 17 i 4 łatkę . Na 17 latka dostanie niecały rok a poźniej juz nic . Zresztą 18 latek moze dorobić tylko dorobić a nie tyrać na swoje utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
." To zaradna dziewczyna.za pensje którą dostała w wakacje kupowała nawet książki mlodzszemu bratu." wstyd zeby rodzice nie potrafili kupic dziecku ksiązek tylko siostra . No tak to jest jak ma sie rodziców nierobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że 18 latek może legalnie trochę dorobić, choćby te 500 zł Dziś multum studentów pracuje, w knajpach, restauracjach, drukarniach, ulotki, jako niania dorywcza. Ja pracowałam od 15 roku, wyprowadzałam starszej pani psa na spacer 3x dziennie, w czasie studiów dorabiałam w sklepie, sprzątałam. A dziś by chcieli siedzieć na garnuszku do 30 tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość was zżera, że bogaci sąsiedzi dostaną, ale nie widzisz tego, że oni płacą większe podatki. Bardzo dobrze niech raz skorzystają, bo płacą więcej niż biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaci dostaną? To chyba jakiś żart. Najwięcej dostanie zwykła patologia, która się mnoży rok po roku, bo nie dba o antykoncepcję i ma po 5 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo bogatych to tylko łupać trzeba...im przecież z nieba spadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zazdrość was zżera, że bogaci sąsiedzi dostaną, ale nie widzisz tego, że oni płacą większe podatki. Bardzo dobrze niech raz skorzystają, bo płacą więcej niż biedaki. X Zazdrość? Oj pie/r/d/o/lisz jak potłuczona. Bogatych wielodzietnych jest garstka. Za to mnóstwo jest motłochu. Niepracującego, ale rozmnażającego się na potęgę. I ten motłoch dostanie najwięcej. Po co ten motłoch ma pracować, skoro lepiej się mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze bogaci dostana mnie nie razi .Pracują płaca podatki tak nigdy nic im sie nie należy . Za to dawanie kasy patrologii tylko za to ze płodzą następne dzieci jest chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×