Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paprotkakolorowa

6 tydzień ciąży i zero objawów

Polecane posty

Gość paprotkakolorowa

czesc dziewczyny, ja juz sama nie wiem co jest grane, nie mam okresu 2 tydzien test wyszedł pozytywny,lekarz potwierdzil wczesna ciaze, a u mnie nic sie nie zmienia, zadnych objawow, zadnego bolu brzucha , piersi, czy sennosci. Zaczynam sie zastanawiac, czy wszystko ze mna w porzadku. Jak to bylo u Was?? dodam, ze 6 tydzien ciazy-licze od dnia ostatniej miesiaczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,ja też nie miałam prawie rzadnych objawów!!!!Czasem tak jest nie przejmuj się tylko ciesz,że mdłości nie masz:)Gratuluję!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam :)
u mnie bylo tak samo ..no moze tylko piersi mnie bolaly..nie przejmuj sie..nie ma czym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w wielki piątek też
a jakich objawów się spodziewałaś? Ciąża nie boli. Boli poród. W 8 tygodniu mogą pojawić się nudności, ale nie muszą. Senność też około 6 miesiaca, sikanie również. Tu na kafeterii już w 2 dniu po stosunku mają wszystkie objawy wyżej wymienione, ale w normalnej ciąży tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkakolorowa
:) dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w wielki piątek też
a niby z jakiego powodu? Częstomocz jest wtedy kiedy wielka macica naciska na pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo macica się powiększa i uciska właśnie na pęcherz.Ja tak miałam i lekarze też mi o tym mówili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 6tc ale musieliśmy iść do usc po akt urodzenia z adnot.o zgonie!Dlatego imię musieliśmy wybrać!Jutro napisze bo musze leciec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJOOO
rozumie, wiec tak "strzeliliscie ze bylaby to dziewczynka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkakolorowa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkakolorowa
hej, jestem, dziekuje wszystkim za odpowiedzi, przykro mi z powodu Nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJOOO
ja tez jestem w 6 tyg ciazy i tez nie mamobjawów zadnych wiesz? na kiedy masz termin, ja koniec listopada. to Twoja pierwsza ciaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkakolorowa
wg kalkulatora z netu to na 1grudnia, ale ja juz sama nie wiem, bo chyba pospieszylam sie z wizyta u lekarza, bylam tydzien temu i lekarka powiedziala mi, ze to wczesna ciaza, ale czy bedzie pewna to dopiero za miesiac bedzie mozna stwierdzic, a tak ogolnie to moja pierwsza, a Twoja??? i jak w ogole takie podejscie psychiczne??Bo ja chyba przez ten brak objawow, to ciagle mam uczucie ze nie jestem w ciazy, w ogole tego nie czuje psychicznie zebym byla, nie wiem, skad wiekszosc przyszlych mam to wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkakolorowa
NADZIEJOO , a bylas juz u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJOOO
nie nie bylam jeszczze, :) po co ma mi tam paluchy pchac i nie daj boze do poronienia doprowadzic to tez moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADZIEJOOO miałam odpisać,więc piszę.Podobno od roku wszedł przepis,że obojetnie w jakim tc utraci się ciążę,to zarodek jest traktowany jak istota ludzka,więc trzeba iść do usc po akt ur,z adnot.o zgonie.Ja nie znałam płci,więc musięliśmy sami wybrać,stąd to Imię Kinga-takie wybraliśmy.Niby wszedł taki przepis,ale jak narazie nikt o tym nie słyszał i jak rozmawiałam z dziewczynami na forum,które niedawno utraciły ciażę,to żadna z ich nie musiała iść do usc.Wychodzi na to,że to zależy od szpitala!:(Ja też byłam w szoku,jak mi położna o tym powiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Ja w pierwszej ciąży tez nie miałam żadnych objawów. Po prostu się z mężem(jeszcze wtedy nie był mom mężem) sie kochalismy i jak policzyłam, że to dni płodne to już wiedziałam że jestem w ciąży. Reszta to byla tylko formalność poczekałam do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki i zrobiłam test i wszystko bylo jasne. Żadnych objawów typowo ciążowych. Może później miałam zachciewajki ale po za tym nic jedyne co to pod koniec ciąży pojawiła się zgaga. Pozdrawiam przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika14325
czesc dziewcxyny, Ja w pierwszej ciazy rok temu mialam bolesci brzucha i piersi i bardzo czulam ze jestem w ciazy bo ciagle mialam ochote na kielbase, a normalnie jej nie lubie. Niestety okazalo sie ze to nie jest prawidlowa ciaza, to bylo puste jajo, przeszlam wywolywany porod i lyzeczkowanie, cos strasznego. Od tamtej pory caly czas sie staralismy i chyba sie udalo bo testy wychodza z dwoma kreskami:) ale nie mam zadnych objawow i to mnie martwi, jedynie tylko jak dotykam piersi to odczuwam minimalny bol. Za tydz ide do lekarza na Usg i wtedy bede wiedziec czy to ciaza i czy jest zarodek i serduszko.Makabrycznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×