Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

60 letnie staraczki

Polecane posty

Gość gość

Mam 60 lat i jeszcze chce dziecko jestem zdrowa i zdolna do wszystkiego. Właśnie kupiłam szpadel i jutro ide na cmentarz wykopać starego. Ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo mają pacjenci szpitala psychiatrycznego , gdzie i twoje miejsce idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już zem wykopala, teraz położyłam capa na piecu coby oddtajal i bede tarła i tarła zeby mu cosik zakiełkowało w gaciach a potem heja bo mom tako krzepe i chcice ze trojaczki wnet urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja sie doloncze , ja tam starego nie bede meczyc pojde na mlodego szybciej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idz w te strone. Wcześniej se wykopałam młodego. Ale te młode to tera z kiepskiego materiału zrobione - wzioł sie i rozlecioł. A tego, no..., wicie - to już ni mioł. Roboki? Albo złodzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny mam 77 lat do tej pory kariera, dom, same wiecie ,wreszczcie postanowilam zalozyc rodzine i bardzo pragne dziecka, chetnie sie doloncze, miesiaczka spoznia mi sie 30 lat dzis testowalam i negatyw czy wciaz sa szanse na ciaze w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szanse na ciąze pozamaciczną. Ciągaj druty - ale nie połykaj, ani nie wypluwaj!!! Trzymaj pod językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzisz a ja polykalam pewnie stad te gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tępa qrwo, obyś nie dożyła 60 tki skoro nabijasz się z kobiet w tym wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem szczęśliwom 20 letniom świerzo upieczonom mamuniom i jakoś studiuję, robię karierę, zajmuję się domę, mężę, noworodkię i wszysko ze sobom pogodziłam no ale to czeba chcieć! haha i co? zatkało kakało?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ja juz skonczylam szescdziesiat lat i wlasnie sie staram a ty mi tu wyskakujesz z tekstem, ja dopiero teraz nabieram wiatru w zagle a oni mi tu o smierci, spadac malolaty niedoswiadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak dzis ta mlodziez to faktycznie slabe, wszystko chinszczyzna zalala, sama tandeta, nie to co kawalery z naszego rocznika to jest dopiero towar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar piersza klasa - ale wykopać trzeba. A młode na każdym rogu stoją. No to stoją - to może troche przesada. Ale kopać nie trzeba - chociaż by sie przydało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Ktoś ją skrzywdził albo problemy psychiczne. Kafe to cały jej świat. Pozostaje współczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe to moj swiat dobrzes powiedziala i dodam jeszcze szydelko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chora psychicznie osoba, podłapała z tematu o 40 i sama ze sobą nawala, czub nad czuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - tylko sie nie osraj wyżej dopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To chora psychicznie osoba, podłapała z tematu o 40 i sama ze sobą nawala, czub nad czuby. x Myślisz, że jesteś normalna? Nie oszukuj sama siebie. Już dziś zgłoś się do najbliższej dla ciebie Poradni Zdrowia Psychicznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wykop sobie chłopa, bo sam do ciebie nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko!! A ja przeczytałem " 60 letnie sraczki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bydzita sie dziołchy ciąć czy ino pchoć az samo wylizie? myslicie domy rada bo w sumie lata juz nie te, jeszcze sie zesrom....i faktycznie bedzie 60 letnia sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze srom juz nie tyn to jo dobrze wim. Kiedyś jak zym pałąk ścisła to i wiadro wody podniesłam - ale dziś już nie tyn srom ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty z wiadrem chodź bo ci dzieciok jesce na łeb wyleci, sie nawet nie zorientujesz ze juz pora przyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój żaby - nie wyleci. A myślisz że jak mi sie udało zacionżyć? Mój chcioł wyskakiwać! Ale jak ścisłam - to nie doł rady. A szarpoł sie z pół godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee no to pogratulowac zacisku, mnie to wsjo chlupie i dyndo ale jak sie cale zycie chopa na barana do roboty zanosilo to tak sie mo! na fura nas stac nie bylo a ja go kochom bardzo wienc nosilażech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barana nosiłaś na barana? A nie lepi było kupić barana żeby nosił barana na barana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl baran ale powiedział ze nosic nie bedzie, nosił wilk razy kilka ale potem poniesli mi wilka ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barany ponieśli ci wilka? Pewnie na barana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×