Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia O

7 m.c. czy mozna pòjśc do kina?

Polecane posty

Gość Mia O

Kiedy byłam w 4 m.c. lekarz powiedział, że nie jest wskazane aby chodzić na głośne imprezy i do kina, ponieważ nie ma sensu narażać dziecka an stres. W tym czasie już odbiera bodźce z zewnątrz i dla niego będzie to hałas. Imprezy, koncerty ok, ale kino? Chciałabym jeszcze skorzystać zanim młoda przyjdzie na świat. Co o tym myślicieli? Czy bardzo będzie to nie komfortowe dla dziecka? Czy którąś z Was także miała takie zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady, kino to nie koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej do kina niż na koncert. Ja w 8 mcy byłam na wielkiej gali boksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wolno isc na horror bo dziecko widzi przez skore i bedzie mialo koszmary^^ debile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź normalnie :) , ja w 7msc malowalam pokój wałkiem :):):) , a tez nie polecają ..a ja mowie .. ja jestem w ciąży, a nie chora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia O
Lekarzem jesteś?! Sama tego nlam, wskazania od lekarza. Więc pytam czy mój lekarz przesądza czy którąś miała podobne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szurnięty ten lekarz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dziwne, że na koncert tak - gdzie poziom hałasy jest większy niż w kinie. Powiedz szczerze - myślisz czasami samodzilenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kina nie iść???????? Boże, te baby w ciąży coraz głupsze są...Lekarz też świetny.;/ Jak przechodzisz przez ulicę obok głośnych samochodów albo przejeżdżających motorów,to już nie jest hałas???? Zresztą, złe porównanie. Leż,kurwa,w domu,nic nie rób,siedź w ciszy i spokoju,a jak się dziecko urodzi,to wywieź do lasu,bo tam cisza jest...żeby dziecka nie stresować...no ja pierdolę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia O
No jasne, wszyscy madrzy. Matki połki elokwentne. Medycyna nie jest moja dziedzina, dlatego zawsze slucham tych, którzy znają się na swojej robocie i poddając w wątpliwość to co wydaje się nieracjonalne, jak w tym przypadku. Nie będę udawac, że znam się na wszystkim jak i Wy się nie znacie. Zatem po co się wymadrzac? papierosy to rzuciłam jak dowiedziałam się o ciąży, bo podobno szkodzą, a bez nich żyć mogę. Jeśli w jakiś sposób mogę sprawić żeby ograniczyć dziecku stresu, to też to zrobię bo specjalnie nie zależy mi na kinie czy imprezie. Jednak jest różnica między tym na co mamy wpływ a na co nie (madralinska od halasow na ulicy). Na punkcie stresu zwłaszcza przeczulona jestem, bo sama wiele go doświadczyła od własnej matki. Nie przeginam że nie jedzeniem rzeczy, wysilkiem bo ciąża to nie choroba.więc luzujcie a hejty wylewajcie na kartkę papieru.., do szuflady, bo nikomu to nie przynosi korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a w jakim celu zalozylas topik? Popatrz na tytul i nie dziw sie ze masz taki a nie inne odpowoedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast słyszałam w radiu, ze nagłośnienie w kinach w Polsce jest większe niż powinno i chodziło właśnie o to, ze to niewskazane dla kobiet w ciazy. I co , niewiedza nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie spotkałam z róznymi opiniami-lekarz kolezanki zabronił jej w ciazy bo ,,dziecko sie boi" mój powiedział ze to nie ma znaczenia-w ciazy byłam juz 5 razy w kinie ostatnio miesiac temu-teraz jestem w 9 miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o hormon stresu który może przenikać do płodu. Czasami wystarcza kłotnia z kimś żeby dziecko zaczęło sie ruszać w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się nie znam tak jakbym chciała na medycynie, ale na Boga, wyjście do kina to nie jest medycyna! A znasz pojęcie zdrowego rozsądku? Chyba nie wiec proponuje Ci seans filmowy w domu, ale koniecznie kino nieme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08...brawo masz rację.... Mam wrażenie że te co są w pierwszej ciąży to najlepiej zamknęłyby się w szklanej kuli.... Spójrzcie na te co mają dzieci i są w ciąży.... Muszą zająć się tymi dziećmi często podnieść przenieść ( o zgrozo przecież w ciąży nie można dźwigać!!!) dzieci krzyczą stresuje matkę ( Jezu hormon stresu wpłynie źle na płód). Ugotować ( o zgrozo stoją w oparach obiadu w wysokiej temperaturze, nogi póchną, zaraz pewnie urodzą) ja dziś swoją dwójkę zabrałam na basen odkryty mimo że jestem w 9 miesiącu.... Kino zaszkodzi, szczekanie psa zaszkodzi, podmuch wiatru zaszkodzi.... Litości ciaza to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w kinie z siostra, kiedy ta byla w zaawansowanej ciazy. Dziecku sie nie podobalo. Gdy wlaczyl sie dzwiek, zaczol mocno kopac siostre (bylo glosno, musze przyznac). Oczywiscie zostalysmy do konca tego seansu ale kolejny raz juz nie poszlysmy. Moj siostrzeniec to bardzo spokojne dziecko, do terax nie lubi chalasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia O
Do 19.08 nie o medycynę chodzi a o opinię lekarza. Niby dlaczego Twoje zdanie w temacie jest ważniejsze, czyzbys ukończyła medycynę? Życie też często pokazuje, że nie wszystko co logiczne okazuje się prawdziwe, kiedyś ludzie uznawalai, że ziemniaki jest plaska czytanie że zrozumieniem się klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia O
Ziemia oczywiście, tablet mnie poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja w zaawansowanej ciaży byłam na 'szybkich i wsciekłych i nie powiem zeby był to cichy i spokojny film. Za to mala ma teraz zamiłowanie do motoryzacji:) gość wczoraj dziecko widzi przez skore dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie ukończyłam medycyny, napisałam przecież, że chciałabym się bardziej na niej znać (czyżby Tobie czytanie ze zrozumieniem się kłania?). Nie znam Twojego lekarza, ale to też człowiek i nie zdziwiłabym się, gdyby po usłyszeniu tego pytania, po prostu z Ciebie przyszydzil... ja sama niedawno byłam w ciąży i powinnam wiele rzeczy rozumieć, Ty z drugiej strony nie możesz obrywac za ogół ciezarnych ale... no ręce opadają jak się czyta takie tematy. Czy można iść do kina, czy można jeść pierogi z jagodami, jaką wodę pić w ciąży... Az mi się nie chce komentować, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodzisz się nad jakąś pierdołą, kogo to obchodzi czy Ty do kina pójdziesz? Rób co chcesz, dorosła jestes, z mysleniem samodzielnym masz problem, ale to sie podepnie pod obecny system szkolnictwa (gimbaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zemdlalam w kinie w 8m ciazy...wszystko zalezy jak sie czujesz, ja osobiscie bym sobie darowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×