Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

8 dzien po owulacji i nawet cienia drugiej kreski czy tzn ze znowu sie nie udalo

Polecane posty

Gość gość

bo ponoc juz chociaz cien powinien sie pokazac w razie ciazy a u mnie nic kompletnie czy znowu mam czekac na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej kreski oczekujesz jak pewnie nawet do zagniezdzenia nie doszlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz, kiedy i czy w ogole mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagniezdza sie w 6 dniu i po 2 dniach hormon juz krazy w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpliwości. Nie myśl o tym kochaj się ze swoim mężczyznom. To ma być owoc miłośći, a nie stresówka i handra. Wyluzuj, a się uda. Nie rób co miesiąc 10 testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak latwo powiedziec a presja jest duza, wie to kto sie stara mozna zeswirowac szczegolnie w drugiej fazie to oczekiwanie a potem rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagniezdza sie nie w 6 , a pomiędzy , a nawet 12 dniem po owulacji, wiec test moze wyjsc najwczesniej nawet 14 dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet dzis czytalam, ze zagniezdzac sie moze pomiedzy 4 a 12 dniem po owulacji...wiec czekaj do terminu miesiaczki... I jak @ sie nie pokaze, to zrob test. Ja tez czekam....ale do przyszlej niedzieli ;) nie daj sie zwariowac, co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do okresu mam jeszcze 6 dni jednak czytalam ze w razie ciazy niektorym wychodzily juz nawet tydzien przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczekaj jeszcze te pare dni. jesli masz byc w ciazy, to bedziesz. Po co robic co chwila testy i niepotrzebnie sie stresowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak gdybac bezsensownie? W dniu miesiaczki zrob test i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby racja ale pewnie sama wiesz jak jest jak jestes na etapie staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie zwariowac :) sprobuj sie czyms zajac Wiem, ze to nielatwe, by nie myslec, czy sie udalo, czy nie... Trzymam kciuki za dwie kreski za kilka dni. Wytrzymaj 6 dni..i jak @ nie przyjdzie tego dnia, to dopiero kup test.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok w kazdym razie dzieki za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od długości cyklu Ja mam długie cykle i 6 dnie przed planowana miesiączka test był pozytywny to było 10 dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o tym mowie ja jestem 8 dni po owu i nawet cienia nie bylo wiec pewnie znowu sie ie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale 8 dni to za mało! !!! Po pierwsze nie wiesz kiedy dokładnie była owu i czy w ogóle była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek dokladnie kiedy byla z plus minus 1 dzien, no chyba ze w ogole pecherzyk nie pekl jednak wg wszystkich objawow jednoznacznie byla 8 dni temu wiem ze moze byc zbyt krotko czasem dopiero test po 14 dniach pokazuje jednak sugeruje sie opiniami innych kobietek bo zdarza sie ze juz w 8 dniu jest pozytyw tzn chociaz jasna kreseczka lub po czasie ale cos tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×