Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a ja jestem muzułmanką i poza anonimowymi forami jakoś nie widzę tej wrogości

Polecane posty

Gość gość

i rasizmu o którym tak trąbią media. Dobra został pobity Syryjczyk w Poznaniu ale dresy były, są i będą i swego czasu matce Polce z dzieckiem się oberwało na meczu od owych dresów. Kiedyś tu o sobie pisałam, że moi rodzice przyjechali tu w latach 70 po rewolucji islamskiej w Iranie i właśnie uciekli przed radykałami islamskimi. Ja urodziłam się już tutaj, hidżabu nie noszę mama też nie ale widać po mnie na kilometr, że nie jestem Polką. Nigdy niczego przykrego na ulicy nie usłyszałam, moi rodzice też nie. Mój tato jest bardzo sceptycznie nastawiony do tej nagłej wielotysięcznej fali uchodźców, bo jakoś wojna trwa tam od tylu lat i nagle w ciągu paru miesięcy tylu poszkodowanych się znalazło i o dziwo 90% same zdrowe chłopy, które z bezpiecznego zachodu modlą się za swoje żony i dzieci narażone na wojnę? albo są mega szujami albo ściemniają i ich rodziny bezpiecznie sobie tam czekają, bo nic im nie grozi. Mojego tatę bardzo to wk..wia, on uciekał z żoną w ciąży, bo serio mieli przed czym się ratować. Owszem na początku środowiska katolickie i prawosławne im dały dach nad głową w swoich domach opieki, pomagało też państwo przez darmową naukę języka ale za chwilę jak stanęli na nogi to poszli do pracy. Użerają się z zusem, urzędami i nfz jak wszyscy inni Polacy, a tu mają przyjść jacyś.... no właśnie, nie wiadomo kto, bo bez dokumentów większość i jeszcze dostać mieszkania, dofinansowania no absurd! Nie myślcie sobie, że wszyscy muzułmanie to jakaś jedna wielka rodzina, bo religia nas nie definiuje to tak samo jak wy nie lubicie jakichś ludzi, bo są dla was wredni i co wam po tym, że chrześcijanie? tak samo to działa u nas. Wbrew pozorom to my muzułmanie, którzy przyjęliśmy waszą kulturę i świetnie się w niej czujemy, bo tak kiedyś wyglądał Iran, jesteśmy narażeni na agresję ze strony tej licznej rzeszy przybyszów. Od 1989 roku, od upadku żelaznej kurtyny regularnie ktoś ze środowisk muzułmańskich nam grozi za to, że żyjemy jak psy, jak Polacy głównie Afgańczycy tak o nas mówią :( Mój ojciec otrzymywał kilka lat temu pogróżki, bo pozwolił swoim kobietom czyli mamie i mnie na sku...wienie się strojem, a robił to kto? Świetnie wykształceni Polacy, którzy przeszli na islam na fali jakieś pseudo mody czy uj wie czego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice sami są uchodźcami a są negatywnie nastawieni do uchodźców?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej wierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o wiarę, ale o to, żeby nam żaden (słowo na 3 litery) nie zabronił jeść kanapki czy nosić krzyżyka, bo to się jakiemuś ciemnokarnacyjnemu nie podoba. Bo tak już zaczyna być w niektórych krajach. A wiecie, że są kraje, że jak przestępcą jest ciapaty, to nie wolno o tym mówić??? Bo jak biały to wolno. I to jest właśnie rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do uchodźców tylko pseudo-uchodźców nie widzisz różnicy między stadem samotnych chłopów, a mężem uciekającym z ciężarną żoną? nie widzisz różnicy między pomocą w stanięciu na dogi poprzez tymczasowy dach nad głową w domu opieki i nauką języka, a darmowym mieszkaniem okraszonym finansowym socjalem wyższym niż socjal dla Polaków? Nie widzisz różnicy między przyjęciem kultury gospodarza, a tworzeniem radykalnych środowisk wygrażających tym muzułmanom, którzy polską kulturę przyjęli? Czy ty w ogóle widzisz i rozumiesz co ja napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no jasne jej rodzice powinni cieszyć się że jakies dzikusy będą im wygrażać weź się jebnij w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość ludzi to pipy. ja zawsze mówię: śmiało, zapisz się  do wojska, poszukaj bojówek nazistowskich itd. Bo frajerzy tylko szczekają w necie x A co do tych uchodźco-imigrantów. To część z nich przedstawia wersje, że żony są w tych obozach w Turcji, Jordanii etc. a oni chcą je sprowadzić. I o ile gościowi z 8latkiem wierzę (wziął na wyprawę tyle ile mógł) to te młode chłopy mnei tez zastanawiają. Ale bądźmy szczerzy - ilu w Polsce by walczyło z ruskimi a ilu by s**********o do Niemiec czy Anglii. W dzisiejszych czasach egoizm panuje. I się nie dziwię, ja tez bym krwi za kraj nie przelała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ci co mają książeczki wojskowe musieliby walczyć, a nie, że by chcieli czy nie chcieli. Niemcy są w NATO wiec jakby nasi faceci tam uciekali to jakby nigdzie nie uciekli, tam by ich zmobilizowano.Musieliby uciekać jako dezerterzy do jakichś bananowych republik, a po powrocie sąd wojskowy. Poucz się trochę zanim zaczniesz sobie rzeczywistość kreować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak, że my nienawidzimy ludzi wyznawców islamu. Ludzie jak to ludzie bywają lepsi i gorsi. My nienawidzimy ideologii islamskiej. Ta ideologia bazuje na "objawieniach" pedofila Mohameta i jest wroga człowieczeństwu. Islamizm to ideologia wojny, konfliktów i przemocy. Tego właśnie nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamieszkaj w muzułmańskim kraju z mężem muxulmaninem . Tam będzie wrogość i chlosta zatesknisz zackrajem swoim oni tego od razu nie pokazują. Jest taki film w swoim kraju dobrze było a jak kobieta jedzie z mężem tam do jego kraju to się zaczyna poszukaj tego filmu fajnie nagrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To by wyjechali tam gdzie ich nie dorwą. Ci syryjczycy tez pewnie przechodzili kwalifikacje wojskową - i patrz, uciekają. Niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz bo niestety nastały czasy że odnośnie religii i rasy nie można głośno mówić. Gdyby nie to uwierz, nie raz miałabyś naplute w twarz. I taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my nie nienawidzimy kobiet z dziećmi, które uciekają przed wojną. My nienawidzimy zdrowych byków przed trzydziestką , którym nie chce się pracować tylko liczą na socjal i białe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech, gdzie uchodzcow jest najwiecej. Protestuje czasem jakas garesteczka oszolomow. Kiedy w miescie byla demostracja" anty" uchodzcom, zjawilo sie moze z 200 osob. Natomiast przyszlo ponad tysiac osob, ktorzy demostrowali przeciw anty-demonstracji, chca pokazac, ze Niemcy nie maja nic przeciwko uchodzcom. Pismaki pisza wiele bzdur, wiekszosc Polakow nie mysli samodzielnie , tylko jak idioci powtarzaja te same hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pismaki pisza wiele bzdur, wiekszosc Polakow nie mysli samodzielnie , tylko jak idioci powtarzaja te same hasla xx Dokładnie tak samo jak Niemcy. :D Die Welt napisze, że multikulti jest fajne i już wszystkie Szkopy klaszczą jak Merkel zaprasza milion pasożytów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo Cie prosze nie wypowiadaj sie w imieniu Niemcow, Oni maja swoj krak, swoje rzady Pani Merkel i ono nie widze tak wielkiego problemu, jaki widza Polacy. Moze wyrazaja pewne obawy ale nikt nie powtarza jak mantry hasel "stop ismalizacji itd "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Cię proszę. Jeżeli mieszkasz w Niemczech, tam płacisz podatki i przesiąkłaś tamtejszą mentalnością nie wypowiadaj się w imieniu Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to nie jest tak ze my nie na widzimy muzułmanów.. Tzn w sumie to nie na widzimy ok,ale nie bez powodu. To wy będąc w NASZYM kraju będziecie. Chcieli narzucić nam swoja wiarę. Z jakiej racji? Mam dostać wpier.. Bo spojze się na jakiegos ciapatego idąc ulica? Nie mówiąc juz o noszeniu krzyżyka. Każdy ma prawo do wyznawania wiary która jest według niego " prawdziwa" i nikt nie będzie mi nic narzucać. Tym bardziej stado kozoyebcow i pedofilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A merkrlowa jest ostatnia osoba która będzie mówić polskiemu narodowi co ma robić. W sumie to ona lepszy łeb niż Hitler hehe załatwiła Niemcy po mistrzowsku teraz chce załatwić pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sie nie wypowiadam w imieniu Polakow, tylko przestawiam jak FAKTYCZNIE wyglada sparwa z uchodzcami w Niemczech. Mentalnie blizej mi do Niemcow masz racje .Polakom duzo brakuje do normalnego spojrzenia na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szwecji to sa takiw jaja ze te wszyatkie rosle chlopy bez jakichkolwiek dokumentow podaja sie za dzieci Ostatnio GP zrobilo reportaz o biednym 16 latku sierocie i jego ucieczce przed wojna a na zdjeciu facet z zakolami zmarszczkami taki okolo 30! W internecie rozpetala sie burza ktos dokopal sie do portalu randkowego na ktorym ten koles byl zarejestroeany w 2008 r jako 24 latek Czujecie jakie jaja odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodzę z polsko- marokańskiej rodziny, z mamą i bratem mieszkamy w Polsce i też obawiam się tych pseudouchodźców. Mimo, że odróżniam się od moich polskich koleżanek, nigdy w Polsce nie doświadczyłam rasistowskich zachowań,za granicą często.Koleżanki zazdroszczą mi mojej ciemnej karnacji a chłopaki są zawsze pomocni i szarmanccy, nie to co w Maroku. Znam arabski i oglądając filmy o zamieszkach na youtubie rozumiem część haseł, które oni wykrzykują.Dużo z nich to słowa pogardy i zachęty do walki w imię Allaha. Też się ich boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polaków chce tylko spokojnie żyć, wcale nie jesteśmy rasistami, gdyby tak było, to byłaby masowa nagonka na Wietnamczyków, którzy przecież są innej rasy. Ale my nie mamy nic do Wietnamczyków, bo są spokojni i pracowici. A do wielu muzułmanów mamy pretensje, bo są roszczeniowo nastawieni i agresywni, a nie dlatego, że są innej rasy... A jeśli trafi się Arab spokojny, pracowity i nieagresywny, to będzie szanowany bez problemu, to nie ma nic wspólnego z rasizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak juz pisalam, nie wypowiadam sie ani w imieniu Polakow ( bo nie mieszkam w Polsce ), ani w imieniu Niemcow .Nie wiem jak dlugo beda tolerowac wybryki w osrodkach. Moze uda im sie opanowac te tlumy ? a moze nie , nie wiem. Oni sami nie wiedza ale na dzien dzisiejszy spoleczenstwo jest spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mieszkanka niemiec poczekaj jeszcze trochę az zaczyna sie takie akcje jak w Francji . Jak zabija ci rodzinę to będziesz miała swoja tolerancje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie waż się ani ns ani naszych obaw krytykować. Chciałabyś się pokazać, że niby taka światła Europejka z dojczlandu jesteś a wychodzi na to, że w zasadzie nie masz swojego zdania i tylko klepiesz to co RTL pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladam RTL, tylko i wylacznie polskie kanaly. :) I nie krytykuje obaw Polakow, bo nie ma czego krytykowac. W Polsce nie ma i nie bedzie uchodzcow . Widac za to po Was z jakim lekcewazeniem wyrazacie sie o innych osobach, tylko dlatego ze cos Wam nie pasuje. Z pogadra o mnie, ze jestem mieszkanka Niemiec i z pogarda, bo staram sie pozostac bezstronna ? Typowa polska mentalnosc. Udanego d nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jawohl Frau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to mialoby smieszne "jawohl frau"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×