Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChybaZwariuje

a może ktoś się dobrze zna na BHCG?

Polecane posty

Gość ChybaZwariuje

hej, jestem stałą bywalczynią kwietnia, ale dodaje na chwilę ten nowy topik, moze i inne dziewczyny coś pomogą? Pokrótce mówiąc, mam na usg widoczny zarodek 6.4 mm, specjalnie jeszcze nie ma tetna (tydz temu wcale, wczoraj u innej gin, jak sie okreslila nie ma jeszcze a potem o cos tu tyka). Z uwagi na watpliwosci co z tym tetnem, lekarz zlecil BHCG. w Pt mialam 6954, a wczoraj 8122. Najpierw sie bardzo wystraszylam, ze to za malo, bo sie nie podwoil, ale dzis znalazlam tez informacje w internecie, ze po osiagnieciu pułapu 1200-6000, beta rośnie duzo wolniej. czy ktoras mi moze odpowie czy miala podobny przypadek albo co sądzi na ten temat? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który to tydzień u Ciebie?
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
no tego to nikt nie wie, gin sie wlasnie zastawia czy moze doszlo pozniej do zaplodnienia niz to wynika z OM, bo OM 8 lipca. wg tego usg u wczorajszej lekarki 6 tc, zarodek 6.4 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który to tydzień u Ciebie?
przykro mi, ale na tym etapie (jeśli byłby to 6 tc) beta powinna przyrastać minimum 66% w ciągu 48 h a zarodek w ogóle był widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
tak wczoraj mialm usg, zarodek ma 6.4 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
a ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaa
aaa juz napisalas. mysle, ze na razie nie masz czym sie martwic. w ciazy bywaja przerozne anomalie i wszystko jest dobrze,wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który to tydzień u Ciebie?
na pewno nie jest to prawidłowy przyrost B hcg, ale faktycznie nie pozostało Ci nic innego jak czekać dobrze, że zarodek jest widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
no właśnie znalazłam coś takiego: w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. dlatego nie wiem co o tym myśleć ze przyrosła tylko na 8122 niby moze rosnąc wolniej ech nic juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który to tydzień u Ciebie?
ok, ale jeśli to 6 tc, to na pewno beta powinna rosnąć jeszcze szybko i te 66% w ciągu 48 h to niezbędne minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
czyli pewnie to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
czyli pewnie to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobnie, 6 tydzień przyrost bety 43% w ciągu 48h zamiast minimum 50%. Serduszko było widoczne dopiero w 8 tygodniu, więc autorko cierpliwości i trzymam kciuki, żeby zabiło serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobnie, 6 tydzień przyrost bety 43% w ciągu 48h zamiast minimum 50%. Serduszko było widoczne dopiero w 8 tygodniu, więc autorko cierpliwości i trzymam kciuki, żeby zabiło serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to allegro
nieee poczekaj spokojnie skąd wiesz na ile są wiarygodne wypowiedzi pan wyżej?? hormon wzrasta czyli jest dobrze moim zdaniem pójdziesz do lekarza albo na kolejną betę i się wyjaśni puki co głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to allegro
nieee poczekaj spokojnie skąd wiesz na ile są wiarygodne wypowiedzi pan wyżej?? hormon wzrasta czyli jest dobrze moim zdaniem pójdziesz do lekarza albo na kolejną betę i się wyjaśni puki co głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
no tak jutro znów idę, zobaczymy, ech same stresy od pocżątku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
A ja mam taki problem ze w 14 tyg bh wyszlo tylko6.4 co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio 14 tc i i taka mała beta Moim zdaniem zaraz będzie poronienie a zarodek obumarł dużo wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co w 14 tygodniu ciąży robić bhcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 tyg. ciążę doskonale widać na usg i nie trzeba robić bety. Podejrzewam, że pytanie się tyczy raczej domysłów 14tyg. ciąży. Jeśli tak jest to zapewniam, że nie ma 14tyg. ciąży. Taka beta mogłaby oznaczać bardzo wczesną ciążę, a nie 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×