Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lili34

AGROTURYSTYKA - poradźcie!

Polecane posty

Witajcie:) Szukam jakiegoś fajnego miejsca gdzie mozna pojechać do gospodarstwa agroturystycznego.Z trójką dzieci w wieku przedszkolnym:) Podzielcie sie prosze swoimi wrazeniami z takiego pobytu. No i jesli macie jakieś namiary na sprawdzone miejsce-będziemy wdzięczni:) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam, rewelacyjne miejsce, tylko może być problem z miejscami ale najlepiej zadzwoń i popytaj, bo jak my byliśmy w czerwcu to tylko po 15 sierpnia coś jeszcze było... www.kolczewo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słonko:) Poczytam:) Tylko widzę ze to nad morzem-a my już w tym roku byliśmy kilka dni(właśnie wróciłam;) więc ja bardziej nastawiam się na jakieś jeziorko. Moze Bory Tucholskie albo Mazury,albo góry? Ofert jest duzo-ale szukam czegoś sprawdzonego-żeby nie było niespodzianek:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaso85
WItam, jeśli interesuje cię pensjonat agroturystyczny, w którym można wypocząć w spokoju i ciszy, to mogę polecić Tobie http://www.siedliskoblanki.com/ Komfortowe miejsce położone w uroczej okolicy, blisko do jeziora, idealne miejsce na rodzinny odpoczynek. Polecam, sam byłem tam w zeszłym roku z żoną i maluchem, było naprawdę cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca22
Katalog domów weselnych na wsi i gospodarstw agroturystycznych to jest na stronie www.villages.pl. Lepszego nie znam. Przejrzysty, zaktualizowany. Można bez problemu znaleźć oferty z różnych części kraju – lubelskie, mazury, pomorze, podlasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam zamiar otworzyć tego typu gospodarstwo. Już zamówiłem nawet paśniki i panele ogrodzeniowe od firmy www.pwborys.pl. Miejsce oczywiście mam ponieważ żyję na wsi od ponad 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×