Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAnka3

Akcesoria dla mamy i dziecka

Polecane posty

Gość gośćAnka3

Witam! Za kilka miesięcy zostanę po raz trzeci mamą. Jednak od ostatniego porodu minęło już parę lat, chciałabym abyśmy się wymieniły tutaj informacjami jakie akcesoria i jakich firm u Was się najbardziej sprawdziły (chodzi o pieluchy, chusteczki, butelki, smoczki, laktatory,wkładki laktacyjne itp,itd). Ja na pewno byłam zadowolona z butelek i smoczków Lovi ( a wypróbowałam całe mnóstwo), oryginalnych Pampersów, podkładów poporodowych i majtek siateczkowych Hartman, leżaczka - bujaczka Fisher - Price, poduszki klin(moje dziecko miało refluks) i mleka Hipp Bio Combiotic. Wpiszcie dziewczyny swoje typy, co i jakiej firmy najbardziej sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero czekam na malucha, więc nie wiem, czy to, co mam się sprawdzi, ale tez kupiłam podkłady i wkłady Hartmanna, Pampersy, butelki Avent i Difrax, smoczki to samo, leżaczek tez Fisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jesli chodzi o wozek czy foteliki królowało maxi cosi, wiele produktow typowo dzieciecych- kubki, butelki czy smoczek mielismy z akuku, pampersy- oryginalne okazaly sie niezawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu reklama tego badziewia akuku, co to wogole jest za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super jasnowidz
Z akcesoriów to polecam dla mamy porządne dildo bo może być trochę luźna po porodzie, a dla dziecka grzechotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akcesoria dla dzieci i mam staram się kupować w sklepach, które obsługują renomowane hurtownie takie jak - http://www.aico.com.pl/oferta.html mają tam zawsze sprawdzone produkty i mam pewność, że wszystko co u nich kupię jest dobrej jakości. Ostatnio udało mi się dorwać woreczki do przechowywania pokarmu, kosmetyki, wkładki laktacyjne, chusteczki pielęgnacyjne, laktatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wózek i akcesoria, to mnie bardzo spodobała się oferta http://prampol.pl/pl/ . kupiłam tam bardzo ładny wózeczek i wiele przydatnych rzeczy. Mają fajny wybór i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×