Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARTAB

Alarm wybudzeniowy przy moczeniu nocnym

Polecane posty

Mam pytanie: Czy ktos z Was stosowal alarm wybudzeniowy u swoich dzieci? Jeśli tak to jakie byly tego efekty. Bardzo prosze o pomoc moja corka ma juz 12 lat i jeszcze jej sie zdaza w nocy sie zmoczyc, wiem ze to jest na tle nerwowym. Zaznaczam ze juz po lekarzach roznych sie ojezdzilam z nia. Nie chce jej faszerowac lekami ktore i tak niewiele daja. Chcialabym sprobowac tego wynalazku ale nie wiem czy da jakies rezultaty wiem ze sprobowac mozna ale to kosztuje 250 zl moze ktos z Was ma juz jakies doswiadczenia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest ten alarm wybudzeniowy??? wiesz mnie się jako laikowi wydaje że jeśli to wydaje jakieś dźwięki to nerwowe dziecko może się zmoczyć ze strachu przy takim wybudzaniu ale może się mylę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat tego nie uzywalam ,ale sporo na ten temat dowiesz sie na innych forach. wpisz w wyszukiwarce gogle haslo \"moczenie nocne u dzieci\",tam powinnas dostac wyczerpujaca odpowiedz bo jest wiele osob ktore wlasnie tego uzywaly i sa zadowolone.ale z tego co wiem tez ja to jest bardzo dobry oi sprawdzony sposob. a powiedz mi jeszcze czy podawalas corci minirin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muehehe poczytaj troche a sie dowiesz a nie udzielasz sie i wypowiadasz na temat ktorego nie masz zielonego pojecia. sory ze tak agresywnie ale strasznie mnie rozbawilas z tym wystraszeniem sie dziecka,dlatego jak nie masz o czyms pojecia to lepiej pomilczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anita za tak szybka reakcje. Nie podawalam corci tego leku brala kiedys jakis inny ale nie pamietam, troche sie to uspokoilo ale co jakis czas wraca a ona juz jest taka duza ze coraz bardziej mnie to martwi. Moze wybiore sie jeszcze raz do lekarza sama nie wiem co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz cos wiecej na temat Minirinu skoro o zapytalas? Czy moze komus pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem sporo na temat tego leku.poniewaz moja corka byla nim leczona ,rezultaty byly oszalamiajace ale za szybko zostal odstawony i problemj moczenia powrocil.tylko ze u nas jeszcze potwa to z 3 miesiace i mysle ze bedzie juz ok. z tym ze nie wie czy ten lek jest skuteczny u dzieci z problemem nerwicy tak jak u ciebie,ale z tego co slyszalam i czytalam to wlasnie w takich przypadkach jak twoja corka wlasnie ten alrm jest rewelacyjna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jeszce kiedy ostatnij raz twoja cora mial wykonywane badania ???i kiedy bylyscie u lekarza???? czest to moczenie jej sie zdaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczylam corke w klinice dzieciecej u nefrologa ale on jej kazal brac te same leki co pediatra, robione miala badania moczu, usg i nic nie wykazalo. Badania u tego nefrologa polegaly na mierzeniu pojemnosci pecherza moczowego i nasilenia strumienia ale moja corka nie mogla w siebie wlac tyle plynow ile kazali, nie mogla sie zalatwic pod dyktando i to badanie nie wychodzilo tak jak powinno wg lekarza bo ona sie tym stresowala musiala sie rozbierac pokazywac intymne czesci ciala a ona juz byla duza to bylo okolo rok temu. Przeczytalam ze ten lek moze przy dluzszym podawaniu szkodzic na serce i przestalam jej podawac uspokoilo sie nawet na dluzej. Ale znow od jakiegos czasu wraca corac czesciej i znow sie ja denerwuje, szkoda mi jej. Postanowilam w poniedzialek pojsc z nia do lekarza i porozmawiac o tym leku i o alarmie. Ile lat ma Twoja corcia? Jeszcze raz wielkie dzieki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martab uwazam ze powinnas isc do lekarza ,spytaj wlasnie o minirin jest bardzo skuteczny a co najwazniejsze nie ma skutkow ubocznych.jezeli ten lek ktory brala twoja corka w jakims stopniu pomogl ,bo tak jak mowisz byl jakis czas spokoj to zapewniam cie ze minirin napewno byja wyleczyl. a tak swoja droga jesli to jest spowodowane u twojej corki na tle nerwowym to z tego co wiem lekarz powinien dac ci skierowanie przedewszystkim do psychologa dzieciecego i oprocz podawania lekarstw powinna chodzic na spotkania. moja corka ma 6 lat ,lecze ja od 6 miesiecy ,po odstawieniu minirinu problem sie skonczyl myslelismy z merzem ze juz jest ok ,ale moczenie powrocilo ,no i po skontaktowaniu sie z neurologiem okazalo sie ze niepotrzebnie przerwalismy kuracje wiec kazal nam brac jeszce trzy miesiace .z tym ze moja corka moczyla sie codziennie nawet po dwa razy w nocy ja przebieralismy ,odkad zaczela brac lek wsrtawala sama do ubikacj albo wytrzymywala do rana.zreszta jak chcesz to na temat tego leku mozesz poczytac sobie na tej stronce co ci podawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek wlasnie pojde i porozmawiam a u psychologa tez bylam ale u mnie w miescie nie ma dobrego psychologa (małe miasteczko) jesli bedzie trzeba to pojade z nia gdzies dalej. Jak wroce to Ci napisze co powiedzial mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.w takim razie czekam na odzew.ale moze lepiej jak napiszesz na gg.to moj numer 9661334.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atasz
Witam, mój 4,5 letni synek miał problem z moczeniem nocnym, postanowiliśmy z tym walczyć, pierwszy krok to były badania krwi i moczu wykonane na zlecenie pediatry, wyniki okazały sie dobre więc pediatra polecił mi założyć dziecku tablicę motywacyjna i za każda sucha nockę słoneczko a na koniec jakaś nagroda żeby dziecko miało motywację, do tego poleciła zakupic alarm wybudzeniowy, kupiliśmy z medicusa - był najtańszy, i efekty były juz w pierwszym tygodniu drugi tydzień był zupełnie suchy trzeci i czwarty zdarzyło sie popuścić ale w tym czasie był troche przemęczony i przeziębiony, nie spodziewałam sie takich efektów w takim krótkim czasie, naprawde polecam taki alarm, w razie pytań podaję swój nr gg 1974431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless
Jestem tu nowy, ale moge podzielić się swoim doświadczeniem. Moja wnuczka moczyła się i nie pomagało dosłonie NIC, ani Minirin, ani nocne wysadzanie, ani system nagród. Ostatecznie zakupiłem przez internet alarm wybudzeniowy Rodger, taki bez kabelków ze specjalnymi majteczkami sensorycznymi, które wyczuwają mocz. Efekty byly zdumiewajace - już po dwu tygodniach wnuczka nauczyla się spać w suchym lozku. Szkoda, że wcześniej o tym alarmie wybudzeniowym nie wiedzilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika125
Witam. Mam 6-cio letniego syna. Stosujemy teraz alarm wybudzeniowy około miesiaca. Po pierwszym tygodniu były efekty. Budził sie na alarm z kilkoma kropelkami na majtusiach. Ale po ok 2tyg, nie wiem czy to z lenistwa czy juz z przyzwyczajenia sie do głosu alarmu nie miał ochoty na wstawanie i budzenie sie i noce zaczynały być kompletnie mokre...niektórzy pisza ze alarm stosowali ponad 6 mieisecy....czy u Was tez taki efskt był?....prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamimi
Odkupie alarm... podgorka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię alarm wybudzeniowy bezprzewodowy firmy Rodger - 501702477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 7 letni syn moczy się w nocy i urolog polecił alarm wybudzeniowy jako dobry sposób na suche noce. Niestety jest dość drogi więc chciałabym od kogoś kupić używany żeby go wypróbować. Syn ma bardzo mocny sen ale mam nadzieję że pomoże. obrokm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam u syna. Po 2 tygodniach systematycznego budzenia go na siku przestał się moczyc. Wazne zasady mniej picia na noc i systematycznie raz w srodku nocy wybudzac go do przytomnosci pełnej, tak by miał świadomosc że ma isc sam do ubikacji. Przeszło jak ręką odjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś do sprzedania tani alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę załatwić alarmy po 100pln. tylko musi się zebrać kilka sztuk. luks@konto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię alarm wybudzeniowy na rozm. 110-116 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię alarm wybudzeniowy na rozm. 110-116. agruntowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy może ktoś z Was do odsprzedania alarm wybudzeniowy dla dziewczynki na 128cm wzrostu ? Kontakt: barbara.bieniek@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, co za podpowiedź. Chyba miałeś(aś) tak w dzieciństwie i zostało Ci do tej pory, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię alarm wybudzeniowy na 122 wzrostu ala.kon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elias
Sprzedam Roger, alarm wybudzeniowy + nowe majteczki rozmiar 140+ kalendarz śledzenia postępów leczenia wraz z kompletem naklejek. Uzywany zaledwie 3 miesiace. Skuteczny w dzialaniu :)Zainteresowanych prosze o kontakt e-mail: helvig@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma ponad 8 lat i nieustannie się moczy,po zazywaniu DRIPTANE problem na miesiąc zniknal ale powrocil ijestem zalamana,zal mi dziecka,nefrolog proponuje alarm wybudzeniowy ale jest drogi,czy ktoś ma może odsprzedać używany i jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×