Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale jestem szczęśliwa w końcu w swoim domu!

Polecane posty

Gość gość

W końcu po 8 latach oszczędzania udało nam się zakończyć budowę naszego domku. I co ważne bez kredytu. Jesteśmy 3 lata po ślubie, mamy dwoje małych dzieci. Dziewczyny naprawdę było warto, pracować, oszczędzać, odmawiać sobie, aby zamieszkać ze swoją rodziną w wymarzonym domu. Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę. Teraz dzieci trochę podrosną i możemy im pokazać kawałek świata. Jestem chyba najszczęśliwsza na świecie, mam cudowną, zdrową rodzinę, dom i już nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze parkę do wyrka poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu, uwierz mi. Np z czasem znudzisz sie mezusiowi i cie zdradzi albo inne rewelacje cie czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje serdecznie.my dom mamy w kredycie.ale nie jest duzy.do tego drugi dom z dzialka przy lesie- nieoczekiwany spadek.pozdrawiam.i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam działkę, 2 mieszkania do wynajęcia, jedno kupione za gotówkę, drugie darowizna od teściów, a za chwilę przeprowadzam się do większego mieszkania (adaptacja poddasza), remontowana przez 5lat,bez kredytu. Zwiedzamy, dużo podróżujemy i jestesmy pozytywnymi, pełnymi humoru i szczęśliwymi też ludźmi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :-) my mamy swoje mieszkanie i wykanczamy domek, może nawet na Boże Narodzenie uda się wprowadzić. Też się nie mogę doczekać. Teraz oby zdrowie dopisało i zgoda a będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musicie sporo zarabiać. Dwoje dzieci i na dom zaoszczędzić w 8 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe ile falszu. Nie wiem po co to napisalas, przeciez wiadomo ze w wiekszosci polaczkow pelno falszu i mowia czy pisza ze zycza komus najlepiej a we lbach zazdroszcza i zycza jak najgorzej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę że wam się udało. My tez w końcu budujemy własny domek tylko że my już pod 50tke mam nadzieję że zdążę w nim zamieszkać. Niestety ale wcześniej finanse nie pozwalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Mało kto pisze tutaj ze sie cieszy! Gratuluję. My też kończymy swój dom. Sama Budowa była ok, etap wykańczania środka i elewacji jest wylanczajcy. Trzyma mnie wizja kawki na tarasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę mieć kredyt i przez te X lat normalnie żyć a nie zęby w ścianę wbijać i na wszystkim oszczędzać, ale każdemu wg potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie siedzialas na garnuszku u tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasny domek - moje marzenie. zazdroszcze urządzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję i zazdroszczę. My jesteśmy dopiero na etapie dachu i wg obliczeń przy tynkach zabraknie pieniędzy. Niestety nie mamy udokumentowanych dochodów więc o kredycie możemy zapomnieć, chociaż miesięcznie odkładamy około 2-3 tys. Więc pewnie jeszcze ze 3 lata się nie wprowadzimy, ale skoro Wam udało się po 8 latach to dla mnie pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwal się proszę jaki domek wybudowałaś? :) miałas projekt gotowy czy indywidualny . My sie własnie zastanawiamy nad tym , niestety nie stać nas na projekt indywidualny, tzn uważamy że zbyt dużo się architekci cenią . Słyszałam dobre opinie o dom.pl gdzie sprzedają projekty domów ,ale musimy jeszcze to przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wolałam dobrać kredyt do tego co już mieliśmy niż na wszystkim żydzić, wszystkiego sobie odmawiać i 8 lat się budować :o 5 lat spłaty za nami, 5 jeszcze przed nami ale co kto lubi :) gratuluję własnych 4 ścian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję. My kupiliśmy duży dom z lat 90-tych. Taki klocek. Rozbudowujemy go drugi rok. Bo mieszkam w pięknym turystycznym mieście i chcemy go w części wynajmować. Będzie zarabiał na nas i na siebie. Ale właśnie dowiedziałam się o drugiej ciąży i myślmy się troche przeorganizować bo mieszkanie 54 metry jest zbyt Male ba 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję!własny kąt to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z rodziną mamy własny dom! Dużo czasu zanim powstał ale jest. Materiały najlepsze, jak i ocieplenie. Zdecydowaliśmy się tutaj na system carbon od caparola, bo po co wydawać wielkie kwoty na rachunki skoro można porządnie ocieplić budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwoje dzieci to głupi podatnicy z 500+ spłacą ci kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata po ślubie to ja też byłam jeszcze szczęsliwa... wtedy mówiłabym to samo co autorka. Teraz jestem 12 lat po... i moje zdanie na ten temat zmieniło się o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dziewczyny, ciesze sie waszym szczesciem! W przyszlym roku wam sie pochwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×