Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

Ale się cieszę znów ciąża

Polecane posty

Jestem w drugiej ciąży, jestem taka szczęśliwa , moja córcia będzie miała rodzeństwo, mała ma 2 latka więc będą się super razem bawić a ja dostanę 1000 zł macierzyńskiego i 500 plus na dwoje dzieci :) będę miała 2 000 zł nie wychodząc z domu , nie będę musiała chodzić do roboty , zajmę sie moimi skarbami i domem Ale szefowa będzie zła hehe niedługo idę na L4 i mam to gdzieś A moja bratowa dalej będzie zaiwaniać na 1,5 etatu i ciekawe czy ona zarobi więcej niż 2000 ,pewnie nie :) ja będę miała tyle samo nie wychodząc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie.500+ przysługuje rok po urodzeniu dziecka.Jak będziesz brała 1 tys.przez rok to nie przysługuje 500 na to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ wszyscy muszą być z ciebie dumni! Cóż za ogromne osiągnięcie. Czapki z głów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd info ze przysługuje rok po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślisz że ci tu ktoś pogratuluje? Co mnie to !mam swoje! Twój mąż z obiema lewymi łapami wsadził ci kija i zapłodnil? Wiedzial do czego służy penis? C/i/p/e będziesz miała jak wiadro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pomnik czy medal wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm dziwne Agatka nigdy nie pisala tak późno. Zawsze tylko z pracy z komputera wiec nie wierze ze to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję, życzę chłopca tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam urodziny? Córka oszołomiła gości wymową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,to nie zmienia faktu- ty będziesz bez dochodu!Te pieniądze są na dzieci,nie na ciebie.Jeśli np.ty byś umarła to mąż by dostawał te 2 tys!Więc ty nie bedziesz miała nic.Będziesz żyła z pieniędzy męża i dzieci.Darmozjad!Pasożyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie wydalo, ze Agatka jest sztucznym tworem mającym za zadanie prowokować kłótnie na forum :-) to jest tak oczywiste, ze tylko glupek będzie sie wdawal w dyskusje w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie.500+ przysługuje rok po urodzeniu dziecka.Jak będziesz brała 1 tys.przez rok to nie przysługuje 500 na to dziecko. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was zazdrosne baby. Każdy normalny człowiek cieszy się z planowanej ciąży (to dopiero druga zresztą); Każdy normalny człowiek cieszy się z dodatkowej kasy; Każdy normalny człowiek chce być ze swoimi dziećmi, towarzyszyć im we wzrastaniu. TO NORMALNE, że Autorka się cieszy. Ale tutaj napisać, że się człowiek cieszy to zaraz hejt. No bo jakim prawem ktoś może się cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzieciom to bez różnicy z jakich pieniędzy żyje rodzina, dla nich jest ważne, że mama jest blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko macierzyński jest tylko rok, więc ten tysiąc ci po roku zabiorą a te 500 plus nie wiadomo jak długo będzie , i potem zostaniesz bez grosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pieniądze są po to, żeby dzieciom żyło się lepiej, a dzieciom żyje się lepiej, gdy mama jest blisko! Nie od dziś wiadomo, że dzieci miewają pomysły, by kupić za swoje pieniądze czas rodziców. One chcą bliskości, a nie fisher srejsów i kariery pani matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyslec ze moglam byz zaperogramowana w pierdolonym szkolnym systemie polski komuny do ktores zmuszala mnie zasrana kurwa matka komunistka wypierdolona co to rozdawala moje zabawki 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to Agatka będzie się martwić później. Tak łatwo nie zabiorą, za wielu wrogów by sobie zrobili. Gdy dają są dyskusje w społeczeństwie, ale gdy zabierają to ojojoj, to już samobójstwo dla nich ;) Dzieci potrzebują mamy i tyle i na to powinny być te pieniądze, aby rodzinie żyło się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjaliści,ekonomiści wypowiadali sie że żaden kolejny rząd nie odważy sie zabrać tych 500+.Nikt by na nich nie głosował,ludzie by protestowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super Agatko ja się czujesz ? czytasz już brzuszkowi bajeczki starszej córce czytałaś i guzik to pomogło - ma 2 lata i mówi po swojemu a wali dalej w pampki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko macierzyński jest tylko rok, więc ten tysiąc ci po roku zabiorą a te 500 plus nie wiadomo jak długo będzie , i potem zostaniesz bez grosza usmiech.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx oj tam oj tam 500 plus będzie napewno jeszcze długo , nie zabiorą tego mąż pracuje , do tego 1000 zł na dzieci to damy radę a zawsze mogę wrócić do pracy jak tylko będę chciała , miejsce na pewno będzie na mnie czekać bo szefowa mnie lubi i jestem bardzo cenionym pracownikiem w firmie, moja mama napewno się zajmie moimi dziećmi , zresztą pójdą do przedszkola , potem do szkoły :) ALe super tak się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile zarabiasz w tej swojej super pracy ze dostaniesz 1000zl? Czybyś wcale nie pracowała a ta kasa to kosiniakowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatkaaaa a już się martwiłam, nawet o tobie temat założyłam,gdzie się podziewasz i co się z tobą dzieje :D kobieto,jak mam zły humor,to czytam twoje wpisy i reakcje innych forumowiczek na nie (hahaha córka oszołomiła wszystkich mową na 2 urodzinki? :D). No i co ,jak się okaże,że to twoje drugie dziecko będzie chorowite? :D No dobra,ale opowiadaj jak tam urodziny tej twojej z******tej córki :D No i czy bratowa umyła dziś podłogę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupi babol !!!! Ty sie cieszysz idiotko z kasy a nie z dziecka!!! durna pipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę z tego że będę znowu miała kochanego maluszka i że moja córeczka będzie miała rodzeństwo i cieszę się z tego że będę mogła spokojnie zająć się maluchami ponieważ będę dostawać co miesiąc pieniądze przyjęcia urodzinowego jeszcze nie było , może w ten weekend zrobimy, nie wiem czy chcę żeby bratowa była , nie chcę żeby juz dowiedziała się o mojej ciąży , a moja córcia mówi coraz więcej słów :) niedługo napewno będzie zdaniami mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat to ze bedzie zdaniami mówiła jest normalne.w końcu każde dziecko kiedys zaczyna mówić całymi zdaniami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje. Ktory to tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka tak długo Cię nie było już myślałam że generalne porządki u bratowej robiłaś a tu się roochałaś żeby pincet plus dostać nie martw się już wyliczają że już za dużo beneficjentów na to i może się skończyć kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niektórzy dla 500plus bedą mieli dziecki:))) Szkoda dzieci, mamuśka ciągle na kefe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×