Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ale te matki na lotniskach zaniedbane

Polecane posty

Gość gość

nieuczesane plus odrosty, zle ubrane ,mozna tak wyjsc do piwnicy w piecu napalic ale zeby tak wyjezdzac za granice jak mozna sie tak pokazac na lotnisku w obcym kraju potem kazdy tak polki sa zaniedbane jak was stac na wycieczki to nie wierze ze nie satc was na fryzjera czy nowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tak wyjsc do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem gdzie ty te zaniedbane polki widzisz .... bo ja akurat odwrotnie : na calym swiecie Polki poznaje po fryzurze (prosto od fryzjera nawet nad basenem czy na plazy) i ubraniu jak na pokaz mody (niewazne ze do zieleniaka po pietruszke idzie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 nieprawda wlasnie ogladam reportaz o powrotach z tunezji i te polki to normalnie jak jakies wiesniary wygladaja i jeszcze przed kamery sie pchaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak maja wygladac? tyle ludzi tam zastrzelili to sie każdy martwi zeby szczeliwie wrocic do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja nie mowie o powrotach a wylotach jak mozna tak z polski wyjezdzac wygladajac jak kupa nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w paru krajach UE ale wiem jedno Polki to najpiękniejsze kobiety. Zawsze zadbane , fryzura , make-up , ladna figura , paznokcie. W porównaniu do np. Angielek albo Irlandek to niebo a ziemia. na wyspach brytyjskichto sa mega zaniedbane kobiety bylam w szoku kiedy je zobaczyłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 37 akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym kraju sa kobiety zadbane i niezadbane to normalne i ja sie przyznam ze na codzien chodze w starych podkoszujkach jeansach czy dresie, ale jak mam wyjsc z domu to ubieram sie ladnie i maluje:) Uwazam ze kazdy ma 15min by o siebie zadbac czy sie umalowac, mam male dziecko wiec posiadanie dziecka to slaba wymowka jaka stosuja polskie matki nagminnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaeby te nasze piekności z Pl równiez dbały o swój intelekt ! Marzenie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież samolot to TYLKO środek transportu :D, jak wybierasz się w podróż, to zakładasz suknie balową? :P Niektórzy muszą dobrze i elegancko wyglądać, bo po przylocie od razu jadą na jakieś spotkania biznesowe, ale jadąc na wakacje najwygodniej jest w dresach (nie muszą być wyciągnięte :P) . Nie wyobrażam sobie lecieć ok. 10 czy więcej godzin (bo zazwyczaj latam daleko) w dzinsach czy w sukience, to niewygodne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej - myślę tak samo, ale wiem dlaczego inni "stroją" się do samolotu. To dla nich doniosły moment (pewnie zdarzający się raz na kilka lat), więc chcą się "pokazać" (chociaż nie wiem komu). Ostatnio jak byłam na lotnisku, to ludzie robili sobie zdjęcia (przy wózku z walizkami :D) ... Mogę się założyć, że klaszczą przy lądowaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! latam czesto i tez zawsze ubieram sie wygodnie i wygodne buty koniecznie bo po pierwsze dlugi lot chce miec komfortowy a po drugie jak by trzeba bylo awaryjnie ladowac i szybko sie ewakuowac to raczej szpilki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a ale problem z d**y wziety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co chodzi autorce. Na lotnisku z którego zwykle wylatuje nigdy nie widziałam zaniedbanych Polek. Owszem były i grubsze i chudsze, ładniejsze i brzydsze ale z reguły zadbane. Ale zauważyłam pewną zależność: najbrzydsze leciały zwykle do Bergen :D Reasumując jest to problem z d*** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to bzdura, moze Angielki sa ciut brzydsze, ale Polki sa strasznie zaniedbane, brak zebow, tluste wlosy, odprysk na paznokciach, I te wszechobecne odrosty na platynowych wlosach lub kruczoczarnych, takie sa Polki, bez gustu I stylu+ najgorsza rzecz jaka widzialam to sa brudne buty, zniszczone itp..w Anglii u fryzjera odrazu mozna poznac Polke po zoltym blondzie....zreszta na ulicy rowniez, mowcie co chcecie....ale taka jest prawda, nasz kraj jest zacofany strasznie, fakt widac na ulicach naprawde zadbane dziewczyny ale rzadko, 90%Polek to tandeta+straszne zaniedbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej chyba okulary powinnaś sobie kupic Jak wyglądają baby w UK ? GRUBE TŁUSTE ZANIEDBANE polki przy nich to jak miss polonie :) aaa holenderki ...porażka :( nie wiem czy tam nie maja żelazka ? Polski sa bardzo ladne czego nie mozna powiedziec o naszych mężczyznach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie polscy faceci na lotniskach to same modele :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a ty stoisz na tym lotnisku i obserwujesz? moze raz trafiles na lot jakis dziolch z kolka wiejskiego. Ja tam nigdy nie widuje tak opisanych Polek jak Ty. Powiem wiecej, najbardziej to mnie wlasnie smiesza te dziunie odwalone w szpilki, rurki scisniete, jakies topy z brokatem, tapeta na twarzy i wlos jakby od fryzjera wyszly...no odpowiedni bardzo stroj na lot, szczegolnie te szpile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy ale ja jak jezdze na wczasy to odpoczywam również od pielegnacji na codzien. Nie prostuje co chwila włosów, nie robie makijazu którzy miałby sie trzymac cały dzień i nie stroje sie w kostiumy jak do pracy:D. Po prostu chce odpocząć i robie kucyka, lekko maluje oczy tuszem, zakładam leginsy i tunikę, albo spodnie dresowe....wtedy wiem że odpoczywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie u nas wojna i bedziesz s*******ac z kraju to chyba nie w pełnym makijazu debilko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wyglądały te kobiety o których pisze autorka ale fakt polki nie potrafią się ubrać. Albo są bardzo zaniedbane (wyglądają jakby właśnie w stały) albo za bardzo zrobione,, nie odpowiednio do sytuacji. I tak na lotnisku widzę taka dziunie w pomarańczowych szpilkach, brzuchem na wierzchu, wiesniara jak się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma racje bylam kilka razy za granice polskie rodziny od razu widac przewaznie jedza w najtanszych restauracjach i mieszkaja w tanich hotelach ubior nie powala zaniedbani itp ,a te komentarze ktore tu pisza ,ze tak nie jest ,to wlasnie pisza te zaniedbane ,ktore mysla ze wygladaja dobrze a i leginsy na duzej d***e to juz hit polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dla nich latanie jest normalne, a jak bieda wyjezdza raz na kilka lat,to wiadomo,ze sie stroi odswietnie na tak doniosly moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie na ulicach jak wyglada przecietna kobieta w wieku 30-40 lat, nie powiecie chyba ze sa zadbane, malo ktora potrafi sie ubrac, stroja sie 15-16 latki, fryzury rodem z Hollywood, ale nie kobiety 30-40 letnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noooo to macie problem z tymi Polkami na lotnisku hmmm a z drugiej strony ja jakos nigdy nie rozgladalam sie za ludzmi na lotnisku , ja sie odprawiam i ide sobie do jakiegos baru na wino albo piwo , kupie jakas gazete i i czekam na swoj lot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak można zakładać takie topiki. I w ogóle mieć jakiś problem czy ktoś jest w czyimś mniemaniu zadbany czy zaniedbany. Kurde setki ludzi mnie mija na ulicy, na jednych sie dłużej popatrze bo mi sie coś spodoba na innych w ogóle nie spojrze ale jak ktoś jest zaniedbany to to kurde nie jest żaden problem dla mnie bo to nie moja sprawa jest, czyiś wygląd. Ja w d***e to mam czy ktoś paznokci nie ma pomalowanych. Ba! Nawet jak ktoś ma nie wiem jaki manicure prosto z salonu to też nie zauważe tego bo paznokcie to zbyt drobna rzecz (jeden paznokieć to cm kwadratowy) jest żeby skupiać na nich tyle niezdrowej uwagi, śmignie mi coś pstrokatego przed oczami i tyle zachodu. Myślicie że ja tam zarejestruje co tam ktoś ma pomalowane. Makijaż lub jego brak to też mnie średnio obchodzi. Są kobiety co sie nigdy nie malują bo nie lubią a mają taki ryp urody np. ciemny że nie wyglądają źle, nadal i tak są ładne. Nie lubie takich sztywniar co to bez makijażu nie pokażą sie ludziom. Zero dystansu do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oczywiście życiowa pasja. Obrabianie d**y ludziom obcym których sie pierwszy i ostatni raz na oczy widzi. Dziwi mnie niezmiernie jak można sie doktoryzować nad takimi pierdołami. Jak byłam ostatnio na lotnisku to nawet nie pamiętam kto tam przechodził. Acha jedną osobe zapamiętałam, pracownika lotniska ale tylko dlatego że był zabójczo przystojny. Na kobiety to nawet nie patrzyłam, nie pamiętam ani jednej. Dziwne tu na kafe są kobiety. Zamiast dzielić sie jakimiś praktycznymi radami które mogą ułatwić życie to zakładają temat jakie to matki na lotniskach są zaniedbane. Przeciez to jakaś paranoja jest. Wy po prostu nie macie własnego życia żadnego, żywcem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam bardziej wszystkie ruskie lale smiesza, ktore wygladaja jakby sie na plan p****la wybieraly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chorobę lokomocyjną w samochodzie i w samolocie niestety też makijaż i drogie ciuchy to ostatnia rzecz, o której myślę. I mam to w nosie co ty sobie tam uważasz. Patrz na siebie pewnie sama masz odrosty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×