Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alimenty na byłe dziecko

Polecane posty

Gość gość

Witam kto pomoże mój TŻ płaci alimenty 300 zł na dziecko byłej dziewczyny przez co brakuje kasy na naszą dwójkę jak można obejść płacenie alimentów? Podobno wystarczy jak się ze mną ożeni? I bez głupich komentarzy proszę na fb na mnie baby jadą że jak ja tak mogę itd ale przecież muszę też o swoich dzieciach myśleć a ona niech znajdzie sb kogoś i z nim dziecko wychowuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes psychiczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYŁE dziecko? prowokacja czy co? a nie płacicie, niech do pierdla idzie (da się, da za niepłacone alimenty), jednego bydlaka mniej a Ty sobie jako rodowita prostytutka znajdziesz kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie jest byłe. Nic go przed alimentami nie uchroni, szczególnie że są śmiesznie niskie. Trzeba było kolejnych dzieci nie robić, jak nie ma ich za co utrzymać. Idź do pracy, jak wam brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze tez zostaniesz sama i twój bedzie placil jakies ochlapy na wasze byłe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 zł na dziecko to jest tyle co nic... wiedziałaś z kim się wiążesz, wiedziałaś, że ma dziecko więc nie dziw się, że musi teraz na to dziecko płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że można mieć BYLE DZIECKO!!!! Opanuj się kobieto! A gdybyś to Ty miała wychowywać swoje dzieci bez alimentów co???? Nie dość że tamta wychowuje jego dziecko to jeszcze płacić za ciężko? a zrobić to potrafił? to niech się za robotę teraz wezmie na 2 zmiany... IDIOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice po połowie utrzymują dziecko według mnie to bardzo mało. licz się z tym, że z czasem poda twojego partnera o podwyższenie alimentów. jeśli będzie się uchylał od płacenia komornik siądzie mu na pobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak wezmiecie ślub to twój facet MA OBOWIAZEK płacić na SWOJE dziecko. I możesz sobie kombinować ile chcesz, a i tak tego nie obejdziesz. A jak wam nie starcza to może czas zakasac rękawy i wziąć się do pracy ksiezniczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że ona zrobi wszystko byle dochody poukrywać, więc komornik pewnie krzywdy mu nie zrobi, ale dług będzie wisiał :) x Ale zabawne, baba oczekuje, że facet oleje obowiązek wobec dziecka (pewnie jedyny jaki robi) i ma z tym facetem dzieci. czyli za 5 lat jak się rozstaną prawem kolejnej konkubiny będzie tak drążyć byle JEJ dzieci ucierpiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy bronią tamtego a o moich nikt nie pomyśli potrzebne nam te 300 zł było 150 ale podwyższyła pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah ale sie usmialam:D To ten Twoj to niezly d/u/p/czyciel! Pociesze sie-bedzie placil do24r.z dziecka,a potem nie wiadomo, bo moze byc dziecko niezaradne zyciowo i trzeba dalej bulic. I mam nadzieje,ze ex twojego ogiera da o podwyzszenie alimentow:)a moga zabrac85%zarobkow!zycze powodzenia Aha i nie osmieszaj sie juz dalej np na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro SĄD podwyższyl tzn. że macie dochody. Do pracy się bierz, możesz dalej rozkładać nogi - jesteś ewidentnie w tym dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronimy bo twój facet zrobił dziecko i ma obowiązek je utrzymywać. I niech za rok znowu mu podwyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niech ktoś pomyśli przez chwilę o moich dzieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym starsze dziecko tym wieksze potrzeby i nawet przy najnizszej krajowej beda mu podwyzszali przy kazdym pozwie(alimenciarza mozna podawac co6miesiecy). A jak przestanie placic na wyplate siadzie komornik(300zl +kasa dla komornika),a jak przestanie pracowac fundusz sie upomni od alimenciarza i pojdzie siedziec a kase odzyska fundusz i komornik przy kazdym potiwerdzonym dochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ktos ma myśleć o twoich dzieciach skoro ty o tamtym nie pomyslisz? Trzeba było sie nie rozkładać przed dzieciatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niech ktoś pomyśli przez chwilę o moich dzieciach a dlaczego mam myśleć o twoich dzieciach, ja ich nie robiłam, nie było ciebie stać na dwójkę to trzeba było w antykoncepcję zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes od myslenia o swoich dzieciach... poza tym provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dziecko dla mnie było jest i będzie byłe on go wcale nie odwiedza, kocha nasza dwójkę więc po co tamtej ma płacić? Żeby nasze miały gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslimy o Twoich dzieciach kochana,wiec aby zylo im sie lepiej....idz do pracy! Nic,ale to nic nie zrobisz aby obejsc alimenty i mowie Ci to jako komornik sądowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem szukaj albo większego s*******a albo bogatszego. 300zł dziś to kpiny, dostawałam tyle ok.250 jakieś 10 lat temu. Mój biologiczny był własnie z podobną pipą jak autorka, jej pasowało, że z alimentami zalega. Po paru latach pożycia kopnął ja w tyłek, znalazł sobie młodszą i tamtej chyba też zalega. Karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo,nie ma az tak glupich kobiet. Gowno kogo obchodzi jego niekochanie,nieutrzymywanie kontaktow-z jego plemnikow z jego stosunkow jego dzieci i placic trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje młodszych dzieci a ona jedno starsze więc niech ona pracuje. to żadne prowo był temat na fb ale skasowałam bo były komentarze obrażające nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie,ze was obrazaja. Wez sie juz nie wyglupiaj i zamknij temat bo to wstyd a alimnetow nie obejdziesz.Zobacz komentarze obcych-ani jeden nie przychylny to chyba o czyms swiadczysz.Jakby mi zanjoma z czyms takim wyjechala na fb to bym jawnie tez weszla w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że wszystkie tak samo mądre jesteście więc Ide stąd a wy się postawicie na moim miejscu. Ide stąd żegnam was PlEPRZCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje młodszych dzieci a ona jedno starsze więc niech ona pracuje. to żadne prowo był temat na fb ale skasowałam bo były komentarze obrażające nas. własnym fiutem robił, to wystarczający powód żeby płacić jak się żałowało na gumy. Moja rada: zróbcie sobie jeszcze trójkę to będziecie mogli brać zasiłki z opieki to i parę groszy się zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabraniam wam się tu wypowiadać nie znacie życia koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabraniam, buahahahaha, ewidentna świruska, nudzi się i zakłada prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×