Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matka wychowujaca skarba

Alimenty

Polecane posty

Gość Matka wychowujaca skarba

Hej. Zwracam sie z prosba do wszystkich samotnych mam/ tatusiow, ile alimentow otrzymujecie na jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaję 1100zł ale mój były mąż zarabia 3500miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł przy zarobkach byłego ok 4-4.5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Co tak malo? Przy takich zarobkach? Nie jestem jakas specjalistka ale wyglada mi to na za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rititi
mialam 500 ale obnizono na 400 ( bo go nie bylo stac, bo konkubina mi wystawila mnejsza zarobki) ale nie dostaje wcale, nigdy nie placil, a z funduszu mi sie nie nalezy, bo zarabiam za duzo o kilka zlotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl przy jego zarobkach 7000 zl . Pamietajcie ze alimenty to polowa tego co jest potrzebne dla dziecka. Uwazam ze 500 zl to i tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda, ze polowa. Ciagle gadacie, ze polowe ma matka placic. Tylko nie liczycie czasu poswieconego dla dziecka i innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A meza podaj do komornika to mu bedzie sciagal z pensji wraz z odsetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2700 ale ugoda notarialna. Były mąż zarabia 9000 jako informatyk. Często funduje dziecku wyjazdy. Dziecko 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze 500zl to nie jest wcale duzo. Same szczepionki kosztuja 250zl a jak dziecko jest malenkie to co 2 msc trzeba prawie robic do tego mleko butelki pampersy ubranka jakies zabawki wyjscia z dzieckiem leki proszki plyny do prania obiady desery to sa bardzo niskie alimenty. Idz kobieto po podwyzszke do Sadu. Jak chcial miec dziecko to niech teraz tez ponosi koszty a nie tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze alimenty powinny byc zasadzane w kwocie conajmniej 1000zl. Wspolczuje kobieta ktore maja nizsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta co ma zasadzone alimenty 2700 to uwazam ze to sa prawdziwe alimenty a nie jakies marne 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 zł to rzeczywiście mała kwota. Moim zdaniem wiele zależy też od tego czy zdecydujemy się na pomoc prawnika czy nie. Moja koleżanka dostała na początku zasądzone bardzo niskie alimenty na synka ale po odwołaniu udało się wywalczyć niemal dwa razy większą kwotę. Jeśli będziecie poszukiwać dobrego prawnika specjalizującego się w prawie rodzinnym to polecam Panią Iwonę Sztubecką z jst kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy prawnik z jakiego usług korzystałam też mi powiedział, że max to będzie 500zł ale przepraszam bardzo na co ma mi starczyć to 500zł? Książki do szkoły kosztują. Dziecko trzeba ubrać, nakarmić itp. 500 zł dla samotnej matki to są jakieś marne grosze, u mnie jednak skończyło się na większej kwocie i to za sprawą zmiany adwokata. Znajoma poleciła mi kancelarie jwc, i nie żałuję wyboru i determinacji mojego prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy tacy c*****i z was prawnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ludzie tu o porade pisza a wy tylko same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie czy np gdy wystapie o podwyzszenie alimentow i bede miec adwokata a moj byly przegra to bd musial zwrocic mi koszty adwokata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tysiąc zł na nastolatka. Kilka lat temu to była niezła kwota, teraz syn podrósł, ceny poszły w górę niesamowicie i zupełnie inaczej to wygląda. Ale ex nie spotyka się z synem. W ciągu ostatniego roku poświęcił mu 10 minut, za to jako doskonały tatusiek odpalił dość dużą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiac zloty to uwazam ze takie alimenty sa sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J niestety mam mwote tylko 300 zl na jedno dziecko i uwazam ze jest to bardzo malo. Natomiast moj byly twierdzi ze to duzo. Nie widuje sie wcale z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma 350 zł, bo jej były pracuje na czarno :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest smieszne ze faceci pracuja na czarno i maja takie alimenty jak 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak dostaniecie takie alimenty jak 300 zl to odczekajcie troche i skladajcie o podwyzszke walczcie o wasze dzieci zeby mialy jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis pracuje na czarno,bez ubezpieczenia a jak dziecko wydorosleje to mu te 300 zlotych wyrwie w postaci alimentow na siebie,bo wykaze ,że nie ma dochodow. Niejeden "tatusiek" robi to bez skrupułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge patrzec na takich pseudo tatusiow bo najpierw zrobia dziecko a pozniej zeby placic jak najmniej to pracuja na czarno a pozniej emerytur nie beda miec i beda sie u tych biednych dzieci upominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto walczyć o więcej, jeśli są przesłanki, że może się udać. Skorzystaj z porady jakiegoś adwokata, na przykład Iwona Sztubecka jest od prawa rodzinnego. Pomoże wywalczyć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygac sie chce ta reklamą,ktora wklejasz wszedzie gdzie sie da. Kiepski adwokat ktory spamuje od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka dostaje 800zł i jak eks założył sprawę w sądzie o obniżenie kwoty to przegrał, potem się odwołał i też przegrał. Sędzia, starszy facet dosłownie go zmiazdzyl, a najbardziej go wkurzył ze stwierdzeniem że taka sama kwotę powinna dawać przyjaciółka.. Sędzia na to, że matka wkłada swój czas, rachunki, ubrania, jedzenie, itd... Sędzia miał też w doopie jego skomlenia, że ma nową rodzinę, notabene rozwódkę z dziećmi, które dostają alimenty, jeszcze eks się tym osmieszył. A już hitem było kiedy sędzia wytknął mu, że chyba jego 12-letni syn to ewenement, skoro z wiekiem potrzebuje mniejszych pieniędzy, bo zawsze jest odwrotnie, wydatki rosną z wiekiem... Biedny tatuś, jak wyszedł to dostał omdlenia na schodach haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze a ja bym takiego c***a jeszcze udział skoro on złożył o obniżenie to ja bym złożyła o podwyższenie i to prawda że wydatki rosną z wiekiem a do tego z roku na rok wszystko drożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po 450 zl na 2 dziewczyny wiec razem 900zl. Dzieci w wieku 10 i 12 lat. Niedlugo bede skladac o podwyzke bo juz dawno mialam przyznane te alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×