Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulinaKiss

Anemia u niemowlaka.

Polecane posty

Czy dziecko której z Was ma anemię? Jak się zachowuje? Jak sobie radzicie? Po za oczywiście przepisanymi lekami od lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zachowywało sie normalnie synio był żywotny, ruchliwy i uśmiechnięty a czemu pytasz, coś z Twoim maluszkiem nie tak? jakie ma wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z krwinkami i bardzo niskie żelazo. Lekarka mu przepisała żelazo właśnie i kwas foliowy. A ja się wcześniej zastanawiałam co on taki marudny, senny często i mało je. Dopiero ona mi uswiadomiła, że to przez anemie może byc taki. Wiec bardzo mu jedzenia nie wmuszam jak nie chce a jak potrzebuje duzo snu to go często kładę. Niech odpoczywa bidulek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz te wyniki, jeśli tak to napisz i w jakim wieku jest Twoje dziecko? poza tym, anemia u niewmolaka, żeby był apatyczny i mało żywotny, to już musi bać nardzo zaawansowana, a niemowlaka dobrze adaptują sie do anemii, ponieważ jest fizjologiczna, a nie ta "prawdziwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała, że nie trzeba jak spytałam. na razie samo żelazo. Wiesz on jest tak bardzo apatyczny. Śmieje się i jest nadal ruchliwy, ale częściej się męczy i śpi więcej, a nie chce za duzo jeść. Ma 4 miesiące. Myślę, ze będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, bez wit C żelazo się nie wchłonie co to za durna lekarka kup mu sama ten cebion napisz mi te wyniki jeśli masz w domu, to Ci powiem czy to duża czy mała anemia w wieku Twojego dziecka jest to normalna sprawa mój zaczał sie anemizować jak miał półtora miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×