Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ankieta dotycząca porodu przedwczesnego

Polecane posty

Gość gość

Witam, Jestem studentką UM i aktualnie piszę prace magisterską dotyczącą porodów przedwczesnych. Jeśli którejś z was dotyczy ten problem, czyli jesteście w ciąży zagrożonej porodem przedwczesnym lub też przeżyłyście coś takiego zwracam się z bardzo uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety :) http://www.survio.com/survey/d/M2T5E1L6D7K5A4H7M Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełniona :) urodziłam w 31 tygodniu. jezeli ma pani jeszcze jakieś pytania to proszę podać maila i sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze :) właśnie wrocilam ze szpitala z zahamowana akcja porodową w 31 tc więc świeża sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wypełniłam ale wymieniłam jedną z dwóch ciąż a obie zakończyły się przedwcześnie i obie z tego samego powodu-ostry stan przedrzucawkowy i zespół hellp z płytkami poniżej 4 tyś;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zagrożenie porodem przedwczesnym od 26 tygodnia. Byłam nawet w szpitalu po sterydy na rozwój płuc. Magnez, no spa i luteina regularnie i co? Teraz jestem po terminie i dalej czekam na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ankieta wypelniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globmistrz
Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych. Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych. Zapraszam gg 4593140 globmistrz@tlen.pl http://analizy-statystyczne.firma4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×