Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tam sie wpisze

antybiotyk a ciaza

Polecane posty

Gość a tam sie wpisze

Prosze o podpowiedz jakie moga byc skutki przyjmowania w/w na samym poczatku ciazy? Jesli okres mialam 24 marca, mam reg co 28 dni, no czasem 29, 7 kwietnia wzielam 1 tabletke (1tab 2x dziennie) ostatnia 11 kwietnia, czy jesli doszlo do zaplodnienia moze to miec jakis negatywny wplyw na plod? narazie okresu nie ma w sumie powinnam sie cieszyc no ale ten antybiotyk w trakcie troche mnie stresuje. Bede wdzieczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooool
jaki to antyb byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
Ciphin 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooool
hmm, lek ten moze hamowac rozwoj plodu, nie jestem lekarzem, ale wiele osob nie wie i lyka leki czy pije i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
no wlasnie, niby ile kobiet pije, pali cpa w ciazy, bierze rozne lekarstwa a dzieci rodza sie zdrowe,tzn chodzi mi, ze nie maja glebokich uposledzen, bo, ze czesto mala waga itd to wiadomo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa kropka
jak dla mnie to jesli bylabys w ciazy, to ten antybiotyk i wady jakie mogl spowodowac u plodu, byłby wskazaniem do usuniecia ciazy:O niestety,ale lek z tej grupy mze powodowac niedorozwoj konczyn, bezczaszkowie lub nawet bezmozgowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
to moze inaczej czy ktoras z Was brala antybiotyk w cyklu w ktorym zaszla w ciaze?i jakie byly tego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamidok
na twoim miejscu raczej modliłabym sie o miesiaczke bo zajscie w ciaze przy tym antyb.to nic dobrego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potwópr.
na ulotce jest napisane: nie stosować w ciąży ! Skonsultuj to jak najszybciej z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
nie stosowac w ciazy!!no wlasnie!!w ciazy a ja w niej nie bylam:O czytaj ze zrozumieniem, zazylam go jak juz to w czasie owulacji kiedy to zaplodnienia moglo dojsc, okres mialam dostac w czwartek, teraz i tak nigdzie nie pojde, jutro zrobie test bo dzis go nigdzie nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potwópr.
no to nie masz problemu, nie doczytałam po prostu-sorrki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
niepotrzebnie sie unioslam-sorki, ale kurcze staramy sie ok 2 lat i nic, pecherz mnie bolal no to wzielam:(czy to nie jest pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka8790
pęcherz cie bolali wzielas sobie na wlasna reke antybiotyk? pojebana chyba jestes:O durna cipo na pewno jestes bezpłodna i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka8790
o kurde!!! Ale mnie poniosło ostro!!!! Nie chciałam tego napisać!!!! Sama nie mogę mieć dzieci i nie radzę sobie z tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie wpisze
nie na wlasna, dostalam od lekarza:O w ciazy nie bylam!!!!!!!!!! sa swieta- przystopuj troche:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijankazielona26
no to teraz mysl co bedzie jak sie okaze ze te tabsy spowodowaly ze cie sie ulomne dziecko urodzi, bez rak i nog na przyklad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuyuy
dlaczego zglosilas topik do usuniecia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlatego, ze nie pomyslalam o tym, ze to kafeteria i nikt konkretnie nie odpowie a posypia sie nie przyjemne komentarze ktore mi w zaden sposob nie pomoga a i topic zrobi sie miejscem do obrazania itd...zalozylam topic na nurtujace mnie pytanie na forum medycznym i tam moge liczyc na odpowiedzie na poziomie bo tutaj (sugerujac sie odpowiedziami) to pewnie juz powinnam sie ogladac za lekarzem ktory zrobi zabieg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatakayy
Masz rację.Nie sugeruj się tutejszymi wpisami, bo większość będzie ci radziła usunąć ciążę.Większość forumowiczów to zwolennicy aborcji na wszelki wypadek.Były już podobne topiki i zazwyczaj takie były wpisy.Skonsultuj się z lekarzem, on wyjaśni wszelkie wątpliwości.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anwil
Witaj. Ja również zażywając ciphin na początku ciąży. Tuż przed jajeczkowaniem. Proszę napisz jak skończyła się twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×