Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie rozumiem Was

Apel do Mam! Proszę Was dajcie spokój z tymi Julkami

Polecane posty

Gość Nie rozumiem Was

Rozumiem, że Julia to piękne imię, ale to co się teraz dzieje to istne przegięcie. Mamy do czynienia z plagą Julii. W przedszkolu mojego synka zliczyłam ich 15. W autobusie nie słyszę już innego tekstu jak "Julia, chodź do mnie". Nadając dziecku tak oryginalne imię nie miałyście czasem wrażenia, że Wasza ukochana córeńka będzie milionową Julią w Waszym mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też dodam że
jeśli chodzi o Zuzanny to sytuacja jest taka, że w przedszkolu na Zuzie woła się po nazwisku - dla odróżnienia. To śliczne imię, które sama lubię, ale nie lubiłabym, żeby na moje dziecko ktoś wołał po nazwisku. Jestteż bardzo duża popularnść na imię "Janek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masz ci los
może nadawanie imion dzieciom pozostawmy matkom, co? Nie przyszło ci do głowy że nie każdemu zalezy na oryginalnym imieniu? Jak ty nazywałaś dziecko to też cię ktoś poinstruował jak możesz nazwać a jak nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam w rodzinie żadnej Julii i tym faktem sie sugerowałam. Sama jestem pospoilta Aska ( rocznik 83 nasycony tym imieniem :P ) wiec jakos moja Julka sobie poradzi :) Ponoc Julki to straszne łobuziary :);) Pozdrawiam mamy Julek :) i gratuluje gustu przy wyborze imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem Was
no masz ci los, do nikogo nic nie mam, napisałam tylko, że fajnie by było gdyby niektóre may zrezygnowały z pomysłu nadania imienia Julia i dały jakieś inne imię. Ja w rodzinie zliczyłam 5 Julek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki : a co ciebie to obchodzi jak ktoś nazywa swoje dzieci ????????????? lepiej zaapeluj do siebie o rozsądek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zajmij się swoimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ---> ja też 83 i też Aśka hehhehe ;) ale jakoś nie zauważam wokól siebie az tak dużo Asiek z 83 r :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie 6 lat temu nie było takiego boom\'u na imię Julka jaki panuje teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma na imię Zuzia, synek Kacperek. Gdy były chrzczone, ja nie byłam w stanie myśleć wogóle, a co dopiero nad tym czy imionka moich Dzieci są popularne obecnie czy też nie. W rezultacie imiona wybrała moja Mama i mój Małżonek. Wcale mnie nie interesuje, że Zuź jest dużo, moja Zuzia jest jedyna dla mnie i Kacperuś również i w sumie nic komuś do tego jak moje Dzieci mają na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to taka chwilowa moda. Kiedy ja chodziłam do szkoły były same Anie i Agnieszki, jak jedna dziewczynka się wyłamała i miała inne imię od razu była oryginalna. W podstawówce była tylko jedna Julia na całą szkołę. Teraz jest na odwrót: jest mniej Anek, a więcej Julek. Często chodzę z córeczką na spacer do parku i tam rzeczywiście jest mnóstwo Julek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivek też jest dużo :P podobnie jak innych imion , ktore sa teraz na topie i jesli sie komus takie czy inne imie podoba to nie ma co dywagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie racje
te Julki Oliwie to juz się "przezarły" w piaskownicy co druga to takie ma imię. Moze dla matki to jedyne najukochansze ale w przedszkolu czy szkole co 2gie. Mamuski zastanawiajcie się troche zanim nadacie imię dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znajomą, która swojej dwu letniej córeczce dała na imie HELENKA i jak komuś mówi to albo się ludzie śmieją albo pytają no dobra ale jak ma na pierwsze :O no i co lepsze ?? dac imię pospolite czy wyróżniające się i narażać się na takie chore sytuacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaa
jak nazwalam synka Kacper 8lat temu ,mąż mówił: daj mu jakies normalne imie. a teraz wszedzie Kacpry hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja córeczka to Ksenia, Julka Ola czy Zuzia taz nam sie podobało ale co druga w przedszkolu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
a druga plaga to Zuzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllla
a moja corka mana imie Tamara i jest jedyną Tamarą w szkole albo nawet i w mieście i jest bardzo zadowolona ze nie jest Julką albo Klaudią czy Oliwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1111
własnie ze rocznym dzieciom daja na imie wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1111
wiktoria to ładne ale samanta lub nicola koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo imię Julia podoba, nawet dałam sobie tak na bierzmownanie. Bardzo chciałabym dać tak na imię córce, ale sama mam dość popularne imię i nie chciałabym trego dziecku robić:) Na szczęście mam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna, Julia, Oliwia, Nicola- to najpopularniejsze obecnie imiona w Polsce. Był niedawno ranking popularnych imion i to właśnie te imiona zostały wytypowane jako najpopularniejsze. Moja córka ma na imię Oliwia i dałałam jej to imię dlatego, że nie mam w rodzinie, ani wsród znajomych żadnej Oliwii. W mojej rodzinie jest przewaga Julek, a wsród znajomych Zuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez asia, chociaz rocznik 69 :D jak bylam u dentysty to i ona Asia i jej asystenka tez! az sie smiac chcialo bo one Asiu tu Asiu tam a ja az sie podrywalam - a u dentysty rzadko sie smieje ;) Alez czemu matka nie moze nadac imienia ktore jej sie podoba? No i co z tego ze taka moda i ze mnostwo Julek na podworku? Nie rozumiem Was - a jak twoje dzieci maja na imie? A tak naprwade to sliczne imie, wersja meska tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia ****
a ja dalam dziecku Anna, pieknie, ponadczasowo i zrozumiale na calym swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
a jak wam sie podoba Sandra Luiza Simona Laura Berenika Natasza znam osobiscie..orginalne imiona , orginalni ludzie ja jestem zwykłą Agnieszką ale tez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jednemu psu
na imie Burek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia ****
a propos Agnieszki - dla nas to takie pospolite, a moj znajomy Dunczyk powiedzial, ze dla niego Agnieszka brzmi bardzo dystyngowanie, jak imie ksiezniczki albo cos takiego.... znajoma Angielka zachwycila sie tym imieniem i powiedziala ze gdyby mogla wybierac to chcialaby byc nazwana Agnieszka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co ten topik i ten apel. To rodzice nadają imiona swoim pociechom a nie TY więc nie powinno Cię to nic obchodzić. Zastanów się aby tylko Twoje dziecko nie otrzymało Julia czy Zuzia, a może zostaniesz przy ANI - popularnej pod koniec lat 70 - tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×