Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

asakra moje 8 mies dziecko jeszcze nie spi

Polecane posty

Gość gość

a ja juz mam dosyc na dzis zaraz mnie wezmie cholera, zero czasu dla siebie, nawet wysrac sie nie moge nie mowiac juz o prysznicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile śpi w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie się wyrzywasz na dziecku? Kto ci kazał je mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję :-( moje "niby"śpi od 20:00, ale przedtem jakiś diabeł w niego wstąpił i wyryczał się tak że zasnął mi na rękach :-( od kilku dni śpi tak niespokojnie, że ja już wymiekam-budzi się kilkanaście razy w nocy, pojekuje, wierci się, rzuca, postekuje, trwa to 10 min i zasypia, ale jak budzi się w nocy po kilka/kilkanaście razy po te 10min. To sobie wyobraź-rano padam na pysk :-( teżama 8,5 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czas żeby napisać post na kafe masz.... faktycznie, nie masz czasu dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisuje... Chyba poszła się wysrac wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zasnelo, tak juz sie wysralam i umylam, moge wreszcie isc spac, nie wyrzywam sie na dziecku nie ma mowy, tylko po calym dniu chce miec czas wieczorem dla siebie wlasnie po to chocby zeby popisac na kafe dla rozrywki, a dzis moje dziecko jakies nadpobudliwe, czasami jest bardzo ciezko mimo to tak mocno ja kocham i jest dla mie najwiekszy prezetem od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie spało w dzien to i w nocy. Ja chodze dwa razy w ciagu dnia na spacer i spi mi na spacerze. Wieczorem spi od 21:30 do 9; 15 Ma skończone 9 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×