Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niom...

Aspirator do nosa, jaki polecacie?

Polecane posty

Gość niom...

Pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyBlue
Odkurzacza nie masz ? Po co kase wydawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niom...
Odkurzacz to by sie dla ciebie nadal... Pytam powaznie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anderka
Frida jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdjfbv xx
*podłączane Polecam Fride ! Świetnie sie sprawdziła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej hani
popieram-frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida jest super +gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga111
A u nas Frida to porazka ,nie umialam tym nic wyciągnąc z noska synkowi,poza powietrzem i najlepiej nam sie korzystało ze zwyklej malutkiej gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma ćmę goni
Tylko Nose-Frida:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOPELEK jest niezły moim zdaniem. Bardzo łatwy w obsłudze i niedrogi. Praktycznie w każdej aptece można coś takiego dostać, cenowo to wygląda różnie, bo wiadomo, że co apteka, to inna cena, ale na e-lek.pl znalazłam dość tanio, więc nie trzeba się martwić, że będzie to jakiś ogromny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamussiusaaaamamama
ja mialm fride i uwazam ze reczne aspiratory sa beznadziejne- musisz jednioczesnie trzymac glowke dziecka, ustnik i aspirator w nosku, a dziekco zwykle sie rusza juz lepsza jest zwykla gruszka ja natomiast poelcam zspiratopr elekryczny jest wg mnie duoz praktyczniejszy- wlaczasz, wkladasz do noska i po sprawie czyscisz dziecku nosek jedna reka! ja mama tomydoo ale np cleanoz tez jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE wiem cooo
ja mam FRIDE aspirator plus spray FRIDA do naoska -razem lepiej działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpopularniejsze aspiratory to Marimer, Otrivin i Sopelek. Zobacz sobie na e-lek.pl, są tanie i dobrze opisane, ze zdjęciem, porównasz sobie. To najlepsza apteka, ja tam wszystko zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamussiusaaaamamama
wezcie mi powiedzcie jak wy takimi normalnymi aspiratorami czyscicie dziekcu nosek?? wasze dzieci sie nie ruszaja czy co?? ja nadal utrzymuje ze praktyczniejesza jest zwykla gruszka! albo elektryczany ale jak wwidze jestem doposobniona w mojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
mam cleanoza- totalna porażka, nic niewyciaga - mam fride - srednio bo trzeba miec spore płuca i trzymac dziecko i mam katarka do odkurzacza - dla mnie rewelacja - ciagnie delikatnie ale równomiernie - dziecko fascynuje dzwiek odkurzacza - potem np. przykładam mu do raczki i sie smieje a potem do noska na momencik - i tak kilka razy bo ssa równomiernie wiec nie trzeba sie spieszyc - dziecko nie jest zestresowane bo nawet niezdazy zareagowac nieraz a to juz wyciagnie i naprawde super działa - pzy fridzie trzeba ja w buzi, dziecku trzymac głowe i jeszcze ciagnac - a przy katarku wystarczy ze zblizysz do noska i juz robi ci trzeba... ps. sorki za błedy ale mam maluszka na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po odsysaniu dziecku noska frida na drugi dzien tez jestem chora. Nie polecam tego typu aspiratorow dla kobiet z obnizona odp***oscia. Po takim odsysaniu jestem o wiele bardziej chora niz moj Kubus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim zwykłym czyszczeniu nosa.. ze trochę wstrzyknąć wody morskiej potem odciągnąć to Marimer ok.. ale przy chorobie, gdzie wydzieliny jest mnóstwo, gdzie zalega ona głęboki.. tylko i wyłącznie Katarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdzia
Mam fride, jest fatalna! Muszę trzymać dziecku ręce i głowę, bo strasznie się wyrywa, te rurki rozlaczaja się, najlepiej robić to we dwoje, ale teraz jak ma katar i trzeba czyścić jej nos kilkanaście razy na dzień muszę radzić sobie sama. Zamówiłam właśnie katarek, napiszę jaki jest jak tylko go wypróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam katarek, podpinany do odkurzacza. Miałam najpierw Fridę, ale trwa to dużej i trzeba mieć dużo siły, żeby wyssać katar. A dziecko kręci się i ucieka. Z katarkiem trwa to dużo krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
canpol nosal, bede go polecać bo ładnie wysysa smarki, ma wymienne końcóki fajne opakowanie można później sobie coś innego w nie schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam aspirator haxe i jestem bardzo zadowolony. Ciągnie katarek jak jak stary dobry zelmer i ma jeszcze 20 melodyjek, które odwracają uwagę dzieciątka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całym sercem polecam katarek, nie dość, że wyciąga dużo więcej katarku od tych ustnych, to nie ma możliwości zarażenia się od dziecka :) a moj synek to już nawet sam sobie odciąga jak mu podłącze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuś
Ja polecam na baterie. Kupiłam dla wnuków aspirator DEPAN. Wyprodukowany na Tajwanie. Skuteczny, jak ten podłączany do odkurzacza, ale o wiele delikatniejszy. Bardzo wygodny w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry aspirator dla dziecka elektryczny (na baterie) kupiłem w sklepie medycznym http://medyczny-rzeszow.pl To nie pierwsza moja przygoda z nimi - zamówiony towar zawsze jest dobrej jakości i dociera następnego dnia od kupna. Aspirator, o którym mowa, jest wygodny z użyciu, posiada fajne końcówki i przede wszystkim można go używać wiele razy w ciągu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusiaaa
No my uzywamy haxe aspirator NS1, bardzo wygodny w podróży, ma melodyjki by zając małą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haxe jest beznadziejny ma tak małą siłę ssącą ze nic nie wyciąga niby ma zbiorniczek ale nic do niego nie wciąga głupia byłam ze go zamówiłam wyrzuciłam 100 zł w błoto a dziecko nadal ma katar i płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×