Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

Aukcja kup teraz czy licytacja bcm?? Ciuszki 56-62

Polecane posty

Chce sprzedać mały zestaw ciuszków po córce 56-62 Dzisiaj już nawet mi się nie chce, tyle co na fotosika wrzuciłam dopiero, chciałam się jednak zapytać jak radzicie czy wystawić to na aukcję do kup teraz czy lepiej na licytację? W sumie to nawet nie wiem na ile to wycenić, musiałabym każde jakoś po kolei sobie policzyć i zaokrąglić dodatnio lub ujemnie... ale nie wiem jak lepiej? Podoba wam się taki zestaw? Wszystko co tu w albumie to będzie jedna aukcją. Zdjęcia są po kolei pierw cały ciuch, później ewentualne zbliżenie, metka.. jeśli nie ma zdjęcia metki znaczy że nie ma metki i ciuszek będzie opisany na jaki rozmiar pasuje. Zdjęcia najlepiej oglądać od końca do początku to w tedy łatwiej się połapać która metka do którego ciuszka ( bo teraz to leci od ostatnich dodanych zdjęć czyli pierw metka) http://catarinka71all.fotosik.pl/zdjecia Tak wg was na ile mogę wycenić taki zestaw? Jeśli będą jakieś zainteresowane to proszę podać swoją propozycję a wystawię skróconą aukcję z kup teraz wg dogadania się Aha no i gratis będę dokładała kilka czapeczek, kilka par skarpetek i rajtuz ale to już mi się nie chciało cykać zdjęć jak i tak gratis będę dokładać. Wysyłka myślę że wg cennika poczty to jakoś 13zł będzie ale zawsze mogę spakować i sprawdzić. Ewentualny odbiór osobisty we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ale na moją już za mała
na licytację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×