Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

AZS

Polecane posty

Gość gość

Czy atopowe zapalenie skóry u niemowlaka wynika tylko z mleka? Bo tak mi pediatra powiedziala i od 1,5 msc je bebilon Pepti ale nie ma poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachor jest chory dlatego ze ma to w GENACH,i jeszcze jedna kaleka na tym swiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie wynika tylko z mleka, mamy również nietolerancję pokarmową innych produktów zawierających białko. Idź do alergologa, bo zwykli pediatrzy mają małą wiedzę na temat azs i alergii. Pewnie pierwszym krokiem będzie zmiana mleka na Nutramigen (po takim czasie na Pepti powinno już być widać różnicę). U nas Nutramigen też nie pomógł, dopiero mleko na aminokwasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma prawie 3 lata. Do tej pory na nutramigenie, ale aktualnie, po pierwszej wizycie u alergologa usłyszałam (jestesmy po testach) - to nie alergia pokarmowa, tylko azs i zła pielegnacja. Tak więc róznie to jest i nie zawsze pokarmówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość [ 9:52] Bachorem to jesteś ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko AZS to jakby odpowiedź organizmu na jakąś nieprawidłowość - najczęściej jest to nietolerancja pokarmowa, ale zdarza się też, że spowodowana jest czynnikami zewnętrznymi np. środki chemiczne, alergia na kurz czy zwierzęta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZS bardzo czesto wystepuje w powiazaniu ze szczepieniami. Oficjalnie medycyna do tego sie nie przyzna, bo to ugodzi w fundament medycyny jakim sa szczepienia ale badania i dane nie klamia. Dzieci szczepione o wiele czesciej maja AZS niz nieszczepione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×