Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna z turbanem we włosach

Baby są jakieś inne

Polecane posty

Gość Panna z turbanem we włosach

Chciałam się podzielić z Wami, kobietami, pewną refleksją. Mianowicie doszłam do wniosku, że jestem strasznie głupia, przewidywalna i naiwna :P wczoraj wieczorem siedziałam sobie sama w domu, mąż w delegacji we Wrocławiu. Z racji wolnego wieczoru, zorganizowałam sobie domowe spa: naolejowałam włosy, nałożyłam maseczkę, coś tam jeszcze naciapałam i relaksowałam się z "Historią Anglii" (uczę się do egzaminu). Wysłałam do męża żartobliwego sms-a, że robię się na bóstwo i jak wróci, to będę taka piękna, że nie będzie mógł oderwać ode mnie oczu, nie mówiąc już o rękach. On mi odpisał, z wielkim zdziwieniem, czy to możliwe, żebym była jeszcze piękniejsza??!! Ucieszyłam się jak głupia do sera, podskakiwałam z turbanem na głowie i zaczęłam planować, co mu przyszykuję na kolację powitalną i jak urozmaicimy sobie wieczór :P głupia baba, wystarczy jedno słodkie słówko, a już lata jak nakręcona :P:P Też tak macie? Powiedzcie, że tak, że nie tylko mną jest tak łatwo manipulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zakpił sobie,może nie należysz do pięknych? może to twoja wyobraznia o urodzie .Facet chce być miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z turbanem we włosach
No to chyba by się ze mną nie żenił, gdyby nie uważał mnie za piękną, co? Poza tym nie w tym rzecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liberalny znawca życia
Haha! O nie, mój mąż też doskonale wie co, kiedy i jak powiedzieć, żeby spowodować u mnie określone działanie :P Ale, śmiej się z tego ;) Jedyne pocieszenie jest takie, że Ty na pewno też masz w zanadrzu kilka sztuczek, dzięki którym okręcasz go sobie wokół palca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turban to ty chyba masz na włosach, a nie we włosach. A po drugie to tak maksymalnie durnego tematu już dawno tu nie było :O twój mąż musi mieć ciebie za niezłą idiotkę, taką zwykłą lalę do dmuchania. Nie widzę innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak wyobraziłam sobie siebie z turbamen na głowie, pląsająco wesoło z telefonem w ręce..uśmiałam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mną nie idzie tak łatwo manipulować, nie daję się zrobić za jedno miłe słówko. nie jestem tępą idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z turbanem we włosach
gość 17.53 znane Ci jest pojęcie parafrazy? a od czego jest to forum, jeśli nie od gadania na głupkowate tematy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha! No tak, bo silne i niezależne kobiety nie przyjmują komplementów ani słodkich słówek :P silne i niezależne kobiety, jako istoty myślące, nie uprawiają seksu ze swoimi mężami ot tak, dla zabawy :P bo na seks to trzeba sobie zasłużyc! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z turbanem we włosach
Ojej, czyli jednak jestem głupia.....:( chyba przestanę flirtować z mężem, skoro to świadczy o mnie w ten sposób...Może on naprawdę wcale mnie nie kocha, tylko chce sobie od czasu do czasu pobzykać. Inaczej przecież nie byłby mily, prawda...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet to dopiero przebiegly dziad. Jak mam focha albo cos mi nie pasuje, to zaczyna sobie ze mnie zartowac. Ja zaczynam sie smiac i duzo latwiej daje sie uglaskac :P a na mile slowka tez jestem lasa, jak kotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×