Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

badania prenatalne ślask

Polecane posty

Gość gość

Polecie mi gdzie robia dobrze i mozecie z czystym sumieniem polecic badania prenatalne na slasku najlepiej katowice Sosnowiec Dabrowa Górnicza i okolice. U jakiego lekarza itp z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gliwice Aramedica ul. Częstochowska dr Krzysztof Arabski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszerka
Ja szczerze mogę polecić Centrum Medyczne Femina Katowicach,profesjonalny sprzęt,bardzo mili lekarze,i nie drogo dwa pierwsze badania miałam na NFZ bo dostałam skierowanie od lekarza prowadzącego,na 3 jedziemy za dwa tygodnie cena normalnego 2D 180zl,4D 270zl plus jeśli chcesz mieć nagrane badanie USG na płytkę to dodatkowo 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam drugie badania prenatalne także w Feminie w Katowicach - także za darmo, ponieważ dostałam skierowanie od mojego lekarza prowadzącego. Ze skierowaniem pierwsze i drugie prenatalne są darmowe - trzecie już musisz opłacić. Trzecie badania prenatalne robiłam w Sosnowcu, bo miałam bliżej a lekarz też godny polecenia. Nazywa się Jacek Jackiewicz - w google szybko znajdziesz stronę gabinetu. Płaciłam za badanie 180 zł i dostałam płytkę z nagraniem mojego Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie badanie trwa w Feminie??? a jak byłas na 1 lekarz powiedział ci płec a jak tak to w którym tygodniu Muszerko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Mi mój lekarz nie wypisał skierowania :/ ciekawe od czego to zalezy hhmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika - skrót dg w twoim nicku to skrót od Dąbrowy? Ja jestem z Dąbrowy :P Dostałam skierowanie "bo tak". Lekarz napisał na nim ze miałam kontakt z różyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za informacje Mama Agataaa a własnie od czego zalezy ze lekarz wypisuje skierowanie na takie badanie??? Ja bede u lekarza 14 mam nadzieje ze mi wypisze bo 200 czy 300 zł to nie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
Tak jestem z Dabrowy... Yhmmm czyli to dobra wola lekarza :) A Ciebie prowadzi jakis lekarz z Dg ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba od tego czy masz wskazania do wykonania tego badania. Jakieś wady genetyczne w rodzinie? Nieprawidłowości w USG? Albo wiek (chyba po 35 r.ż. wykonuje się takie badania z "marszu")? U mnie to była propozycja lekarza, większych wskazań nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika - ciążę prowadzę w Będzinie i tam też chcę rodzić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novomedica myslowice za darmo ze skier od lekarza z poradni z dg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika28dg
A czy na takich pierwszych badaniach wiedziałyscie juz płec dzieka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem widac ale ja nie hcialam wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny polecam Angeliusa w Katowicach lub Genom w Rudzie Slaskiej Jeżeli robic badania prenatalne to tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszerka
Ten lekarz z Feminy to też Jacek Jackiewicz więc coś w tym musi być że miły:-) Kochana w 12 tygodniu nie powiedział bo mały był tak obrócony że nie było nic widać na drugim badaniu w 22 dowiedziałam się że rośnie drugie chłopisko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już wiedziałam w 13 tyg plec i się sprawdzilo chłopczyk BADANIA ROBILAM W ANGELIUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam pierwszych badaniach prenatalnych. W 21 t.c. miałam drugie i wtedy dokładnie było widać że to facet. Niektóre dziewczyny tu na forum piszą że poznały płeć już koło 14-16 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja tez robiłam badania u Jackiewicza, wlasnie od niego dowiedziałam się ze będę mieć syna robiłam tez badania u dr Włoch - polecam jeden z najlepszych lekarzy od małych serduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w Feminie badanie robił inny lekarz - nie dr Jackiewicz, nie pamiętam jak się nazywał, ale też fajny chłop. Taki do pogadania, wszystko mi wyjaśnił, pokazywał na ekranie. Byłam na prawdę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z terminami długo trzeba czekac dziewczyny ??? I dzieki jeszcze raz za wszelkie informacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszerka
Mi pierwsze tez robił inny P.Tomasz Orliński a drugie właśnie Pan Jackiewicz,oboje bardzo sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pani dr Włoch słyszałam ale terminy do niej bardzo długie i naprawde ciezko sie dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszerka
ja jak się umawiałam to tak około miesiąca-3 tygodni przed zresztą Pani zawsze mnie pytała czy mi pasuję także chyba nie mają problemów z terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez robil w feminie jackiewicz lekarz naprawde w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta1989
Ja robiłam USG u dr Adriana Łukasika w Dąbrowie Górniczej na ul.Kr. Jadwigi prywatnie jak zobaczyłam twarzyczkę mojego synka to łzy same napłynęły mi do oczu. Ogłądała zdjęcia w internecie te, które zrobił dr Łukasik są bez porónania lepsze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorawiak
Witam. Bardzo prosze o pomoc w rozszyfrowaniu skrotow, umieszczonych na zdjeciu USG tj, MI, DG, FPS, DR, IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje pomocy! otrzymałam wyniki badan z bardzo wysokim ryzykiem wad genetycznych :((amniopunkcja we wtorek, a ja nie daje rady :(Czy któras z Was miała taki przypadek?Ile wad może mieć płód(wykrytych na usg prenatalnym)aby dziecko urodzilo sie zdrowe ? prosze o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym ostrzec wszystkich tych, którzy decydują się na kupno filmu z obrazem 4D w Feminie w Katowicach. Zdecydowaliśmy się na taki z mężem na badaniach w 21 tyg. i jesteśmy baaaardzo rozczarowani. Na 15 min. filmu tylko minuta jest w obrazie 4D. Kiedy mąż zadzwonił z reklamacją pani w recepcji najpierw nas spławiła a po następnych telefonach powiedziała, że nagranie jest w porządku i tak się zdarza, że czasem jest to minuta a czasem 5 min. Nagranie kosztowało 130 zł. Dlatego ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam USG 4D u Adriana Łukasika w Dąbrowie Górniczej na ul.Kr. Jadwigi 42/3, robi świetne zdjęcia 4D, badanie 4D w cenie badania prenatalnego, wiem że wykonuje też badania na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×