Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bakterie w moczu

Bakterie w moczu a ciaza-co oznaczaja?

Polecane posty

Gość bakterie w moczu

Martwie sie,bo jestem w w 2 miesiacu ciazy i odebralam dzis wyniki gdzie pisze liczne bakterie w moczu:( termin do gina mam za 2 tyg.Wiecie jak postepowac,jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra miala bakterie w moczu caly czas (jest juz w 4 mcu) i dopiero po zmianie ginka sie okazalo ze to nie mocz byl problemem a infekcja grzybiczna w pochwie.Nic ja nie swedzialo a mimo to byl jakis grzyb.Po przeleczeniu ginek polecil skontrolowac ale przed nasiusianiem do kubeczka polecil zalozyc tampon dopochwowy aby moczu nic mimochodem niezanieczyszczalo. Nastepnym razem sprobuj przed sikaniem sie raz-podmyc a dwa zaloz na moment tampon i zobacz jaki bedzie wymik.Jesli wyjdzie w porzadku moze byc podobna przyczyna. A swoja drga poprzednia ginka chyba sie z ksiezyca urwala ze ani na to nie wpadla a ni jej nie zbadala zeby wykluczyc infekcje ktoe w ciazy sie przecierz czesto przydazaja..tylko zapisala Urosept ktorym siostra sie pasla przez 2 miesiace zupelnie bez sensu...ehhh lekarze -niby tacy madrzy-kaske łupia a tu prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas miec zlecony posiew moczu z antybiogramem, bakteria bakterii nierowna, niektore sa bardzo grozne, a niektore niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Miałam bakterie pod koniec ciązy ,jakieś 4 tyg przed porodem i lekarz przepisał mi furagin.Leki musisz brać.....coś napewno przepisze Ci lekarz,a następnym razem rób badania kilka dni przed wizytą,będą świeże i ty mniej bedziesz się martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakterie w moczu
Bardzo dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bakterie w moczu - b. liczne. Brałam witaminę C na zakwaszenie - ale nie pomogła. Teraz Urosept - zobaczymy co wyjdzie na kolejnym badaniu. Lekarz nie panikuje z tego powodu, bo nie mam w moczu leukocytów. Napisz, czy u Ciebie są, czy nie. Jak są 0-3 w polu widzenia, to infekcja nie jest specjalnie groźna. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa 0-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro 0-3 to infekcja nie jest specjalnie poważna i nie ma co się pieklić. Prawda jest taka, że te bakterie to mogą być także zwyczajne pałeczki kwasu mlekowego. Nie piszę tego jako specjalista, ale jako kobieta w tej samej sytuacji. Cytuję słowa lekarza :) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza w.
mi pomógł bardzo tani i stary sposób na bakterie polecony przez znajomą. codzienne podmywanie wodą z octem, co skutecznie zakwasza mocz. po 2 tyg po bakteriach ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiii
ciekawe jakim cudem podmywajac sie mozesz zakwasic mocz, ktory zbiera sie w pecherzu:O:O nie moge:O no chyba ze jestes jakims pokemonem w pecherzem na zewnatrz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
tez mnie nic nie swedzialo a wyszlo poczatek grzyba....lekarz kazala mi pukac tamtum rosa irygatorem i przepisal czopki dopochwowe,za tydzien znow mam zrobic badania...i powinno byc po wszystkim.... dziecku nic sie nie stanie ale wazne by podleczyc sie w czasie ciazy by po urodzeniu maluch mial dobre wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbdbbdbxbd
Kazda infekcja jest niebezpieczna w ciazy,jak najsybxiej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfjwefnwejfqkw
do autorkiiii ciekawe jakim cudem podmywajac sie mozesz zakwasic mocz, ktory zbiera sie w pecherzu nie moge -----TEPA DZIDO- bakterie dostaja sie do moczu poprzez sikanie, dlatego mowi sie bakterie w moczu, czyli dosadnie masz bakterie na piczy i w srodku piczy. dlatego rada wody z octem jest prawidlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w ciazy w 5miesiacu i troche jestem przerazona bo mam od samego poczatku bakterie bardzo liczne dostalam raz antybiotyk ale wogole nie pomogl czesto odczuwam pieczenie ale lekarz nic z tym nie roi jedynie teraz dostalam na posiew moczu mam sie zglosic do niego w tygodniu... dodam tez ze piecze mnie caly srodek i boli brzuch plamien zadnych nie widze na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic strasznego , często się zdarza ! Ja miałam bakterie 4razy w ciazy , dostawałam leki (dopochwowe ) i wsio! kobiety w ciazy sa bardziej podatne na infekcje . nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×