Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjjjojojoj

Bardzo mało tyję w ciąży!! DLACZEGO?

Polecane posty

Gość ojjjjojojoj

To już 31tc, a ja przytyłam jak do tej pory 5,5kg Lekarz twierdzi, że to geny, bo ogólnie zawsze byłam szczupła i, że jak przytyję do porodu łącznie 9kg to będzie dobrze :/ Dla przykładu moja siostra jest teraz w 24tc i przytyła już 10kg :( Fakt, że nie jem duuużo, bo apetyt mam normalny, odżywiam się zdrowo, ale ogólnie w ilościach takich jak przed ciążą. Nogi, ręce - wszystko mam chude, a brzuch nie talki jak u siostry, że na bokach i wszędzie tylko taki z przodu. Sama nie wiem jak ten bąbel się tam mieści Wyniki badań mam niby ok, ale martwię się, że dziecko będzie np. malutkie albo, że coś będzie nie tak jak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre tyją w ciązy 10-12 kg. I to wszystko wody, dziecko, łożysko, ale ciało na tym nie cierpi. Widocznie masz szczęście skoro badania ok. Nie martw się, tylko ciesz się, że po porodzie będziesz znowu szczupła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio pisała
tu dziewczyna , która do 33tc przytyła tylko 4 kg, więc rekordzistką nie jesteś. jeśli lekarz mówi ,że ok to znaczy ze jest ok. pewnie będzie chłopiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina07052010
czy to znaczy, że jakbyś przytyła 25kg-30kg to byłabys okazem zdrowia w ciązy? Puknij się w głowę. Bo siostra tak wyglada... bo byc moze je wiecej, ma inna budowe, dziecko jest wieksze etc. masakra. wyniki masz wporządku ale trzeba sobie halo powkręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 35 tc ciazy przytylam 8,5 kg, wyniki mam w normie, tez idzie mi tylko w brzuch, rece, nogi, twarz taka jak zawsze. Moj lekarz mowi ze norma w czasie ciazy jest 10-11 kg. Zreszta w 3 trymestrze przytyjesz jeszcze sporo wiec sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojojoj
ostatnio pisała - fakt chłopiec :) michalina07052010 - nie unoś się tak. 25-30kg przesada, ale z 10 mogłabym już mieć na + zresztą jak miałam nadzieje, że ciąża pomoże mi przytyć i tak już potem zostanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości ile ważyłaś
przed ciąż i przy jakim wzroscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaaaaaaaaa
1,70cm i 52kg :) ...teraz 57,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hasanka
no to ja Ci napisze, że ty dopiero teraz masz prawidłową wage jak na swój wzrost i pewnie do porodu nadal bedzie prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hasanka
wczesniej mialas niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży przytyłam 8kg i każdy się dziwił że mały ważył 3300g za to po porodzie ważyłam kilogram mniej niż przed ciążą i wszystko było i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaaaaaaaaaa
nina - a tyłas jakos regularnie czy najwięcej pod koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasz
ja do 34 tc przytyłam 4 kg wyniki ok, apetyt mam jak słoń. Gina mówi, że jestem jedną z nielicznych szczęściar...brzuszek śliczny, synek ok 2kg... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jestem w 33tc i do tej pory przytyłam tylko 3,5kg. Miałam usg w 30tc i ponoć wszystko jest OK. Mała ważya wtedy 1,4kg więc całkiem w normie. Wyniki w normie, nawet hemoglobina:) Ja też się martwie, że nie tyje..ale może po prostu mamy szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie dużo schudłyscie w 1 trymestrze wiec napiszcie ile schudłyście i ile przytyłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Aleksandra
Ja w ciąży przytyłam tylko 1.3 kg. Chudłam do połowy ciąży, a później przybrałam kilka kg i byłam cięższa w stosunku do wagi wyjściowej o 1.3 kg :):):) Kiedy urodziłam byłam lżejsza w stosunku do wagi sprzed ciąży o 6 kg. Córkę urodziłam w 34 tc z masą 2860 g. Więc nie ma jakiejś reguły ile powinno się przybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvbgfb
ja w ciagu calej ciazy przytylam 6 kg, w drugiej tak samo a jestem szczupla, teraz waze 47 kg przy wzroscie 160, a moja znajoma ktora wazy jeszcze mniej odemnie w ciazy przytyla 22kg...niewiem czym to sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa to szczupła jesteś :) ja mam 173 i 59kg w ciąży przytyłam 21kg i dobrze wygladałam :) teraz mam 58kg a waga bardzo szybko mi spadła 1,5 miesiąca po porodzie miałam 3 kg na plusie tylko,czego nie było widać bo nosiłam normalne ubrania już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffssfsfs
na discavery leci w tyg od 14,30-15,30 o kobietach ktore o ciazy przy porodzie sie dowiedzialy -dosc ciekawy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem obecie w 32 tygodniu i przytylam 4, 5 kg fskt ze do 5 miesiaca schudlam 5 kg i pomalu zaczęłam przybierac tez jestem przerazona bo to dopiero waga z przed ciazy czyli nic nie przytylo mi sie z poczatkowej wagi jestem tez wysoka 175cm i szczupla z dzidziusiem wsxystko ok dlatego nie wiem dlaczego tak jest nie to zebym narzekala ale martwie sie czy nie bedzie niunia mala jak jakis kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te co przytyły kilak kg to zapewne jeszcze schudły :) bo dziecko,wody,łożysko,powiększona macica,powiększone piersi Cieszcie się ja przytyłam już 10kg a jestem w 25tc,ale nic dziwnego bo w poprzedniej ciąży przytyłam 20kg,wszystko zależy od organizmu,od tego ile wody zatrzymujemy w organizmie itd itd Jem normalnie by ktoś nie myślał że się obżeram jak prosiak hehe śniadanie na ogół bułka z sałatą i wędliną,bądź z serem,albo bułka z masłem i jakaś warzywna sałatka,obiady różne,coś tam podjem w ciągu dnia,kolacja lekka bo mam jelito drażliwe to na noc muszę jeść lekko no i lecą kilogramy jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 30 tygodniu, 163 cm moja waga przed ciążą 60 a teraz tylko 2 kg więcej, wyniki ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, ale wam zazdroszcze, ja jestem 8tc a już +2 kg do przodu, objadam się, jem zdrowo i tak samo jak wczesniej. U mnie w rodzinie jest tendencja do tycia w ciąży wiec juz jestem przerażona jak bede wyglądać a mam tylko 157 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku ciąży 62 kg, po I trymestrze 58 kg, a w 31 tc 64 kg, z czego maluszek waży 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 37 tyg przytylam 6 kg. Dziecko duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w 30Tyg przytyłam 6 kg a końcówce W sumie 11 wtedy dziecko najbardziej rośnie, Miałam tzw piłkę z przodu z tyłu nie było widać ciąży. W brzuchu w dniu porodu miałam 98 Cm CÓRKA zdrowa 3400, po porodzie nie było śladu ciąży wyszłam w swoich ptzedciazowych spodniach. Jak lekarz mówi że jest dobrze i wyniki OK to się nie zamartwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem jestem w 38 tygodniu przykryłam niecałe 6 kg giną się śmieje ze trzymam linę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej przytyć mniej. Ja przywalilam 18 kg z czego jeszcze 8 trzyma się jak niepodległości i w żadne ciuchy się nie mieszcze a już pół roku minęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×