Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ważne pytanie

bardzo ważne pytanie

Polecane posty

Gość bardzo ważne pytanie

Jestem w 25 tygodniu ciązy. Przezyłam dzis orgazm a teraz strasznie boli mnie brzuch. Wziełam już chyba 5 no-sp a brzuch dalej boli. Zaczęłam się martwić. Czy aby to nie skurcze i przejdzie samo?Czy ktoś zna inne sposoby na "wyleczenie" bólu brzucha? I czy orgazmy na tym etapie ciązy sa niebezpieczne? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba podjechała do szpitala na wszelki wypadek, zbadają Ci czynnośc skurczową macicy i stwierdzą czy to cos poważnego czy nie... sama bym sie chyba zamartwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne pytanie
Dzieki za odp. Nie chciałabym robić z tego powodu niepotrzebnego alarmu, zwłaszcza że wstydziłabym sie powiedzieć,że podejrzewam orgazm jako przyczyne bólu brzucha. Ból raczej nie maleje, mam nadzieję że lada chwila przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
wzięłaś 5 no-spa będąc w ciąży. Oszalałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim
nie bierz bez konsultacji z lekarzem żadnych tabletek. Dziwie sie, że zadajesz takie głupie pytanie, jestes upośledzona umysłowo? W dupie mamy twój orgazm, liczy się dziecko a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie jak ty
nie powinny mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wolno brać
żadnych tabletek bez wiedzy lekarza ginekologa, nie wiesz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle 23
hehehj dziewczyny!!!! nieladnie naprawde ..powinnyscie sie wstydzic!! to normalne ze kazda z nas ma w ciazy obawy..przeraza nawet male pobolewanie!!! poprostu sie przestraszyla i szukala pomocy...powiedziala szczerze co sie stalo a wy ja zbluzgalyscie!!!!,,,a stwierdzen typu:nie powina byc matka!!!!!!powinnyscie zalowac !!!!!i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle 23
i do tego wszystkiego stresujecie ja jeszcze bardziej!!!!No-spa jest jedyna tabletka rozkurczowa przepisywana przez lekarza! i nie chce mi sie wierzyc ze wziela az 5-nie jest niemadra!napewno wyolbrzymila by nam naswietlic powage i sile odczowanych skurczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie
No-spę w ciąży można brać, jak najbardziej. Lekarze zalecają ją właśnie w przypadku zbyt wczesnych skurczy. Ale - Autorko topicu - jesteś już na tym etapie ciąży, że pojawiające się co pewien czas skurcze ( bezbolesne ) - nie będą niczym nadzwyczajnym - to są po prostu skurcze przepowiadające ( Braxtona-Hicksa), trenują w ten sposób macicę przed porodem. Twoją uwagę powinien natomiast zwracać skurcz bolesny - wtedy skonsultuj się z lekarzem, bo skurcze bolesne mogą powodować rozwarcie szyjki, a na to u Ciebie jeszcze za wcześnie. Skurczami bezbolesnymi zupełnie się nie przejmuj, nie musisz też łykać No-Spy wtedy, chyba, że odczuwanie skurczu jest dla Ciebie dużym dyskomfortem. Ja bym jednak odradzała - niech sobie macica trenuje. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne pytanie
Dziekuje za mądre i życzliwe wypowiedzi, głupie wypowiedzi mam gdzieś, kretynów również. Co do nospy to lekarz zalecił mi branie jej regularnie 3 x dziennie. W tym wypadku przekroczyłam norme o 1 lub dwie tabletki w rozłożeniu na cały dzień. Mam nadzieje,że jutro już obudzę się z dobrym samopoczuciem. Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ićka
Wiesz co może jedź do szpitala. Mój lekarz powiedział , że odbycie stosunku w ciąży "do końca" może przyśpieszyć poród, w spermie znajduje się jakiś czynnik który to powoduje. W każdym razie u mojej znajomej się sprawdziło a 25 tydz. to chyba za wcześnie na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle 23
POLOZ SIE DO LUZECZKA I WYSPIJ SIE DOBRZE.....TERAS SAM STRES MOZE CI WYOLBRZYMIAC WSZYSTKO...ZRELAKSUJ SIE I ODPOCZYWAJ..JUTRO OCENISZ SYTUACJE...!! ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO!! MILYCH SNOW!! DO USLYSZENIA PAPA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloo
nie mam czasu więc nie będę się rozpisywała .. przede wszystkim będziesz wspaniałą mamą!!!! a osoba która cię obraziła jest poprostu...beznadziejna bo matka jest tak samo ważna jak dziecko szczególnie matka oczekująca. i naturalnie że wszystkim się denerwuje przejmuje .. te skurcze to naturalna reakcja na orgazm nie martw się mógł on przyspieszyć i przedłużyc skurcze przygotowujące macicę do porodu pa trzymaj się przyszła mamo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne pytanie
Dzieki Kobietki za troskliwe wypowiedzi:) Teraz czuje się dobrze, ale rano znowu miałam potworne bóle. Wydaje mi sie,że są one spowodowane rozciągająca się macica i nie są groźne ale zamierzam w tym tygodniu iśc na wizyte do lekarza więc powiem mu o wszystkim. W każdym razie nie zapowiada się aby było lepiej przez resztę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela-d
Myśl pozytywnie i trzymaj się cieplutko. Powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ważne pytanie
Dziękuję mela-d 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto prosze cie
jesli masz naprawde silne bole idz do lekarza! ja w ciazy tez odczowalm czasem bol, ale nie musialam z tego powodu brac tabletek. to nie sa zarty, chyba lepiej jest sie upewnic ze wszystko gra niz ryzykowac zyciem dzieciatka? jeszcze raz prosze, to nie zabawa! i nie martw sie, napewno wszystko jest ok, ale lepiej przeciez miec 100% pewnosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę czasu minęło, ale bardzo mnie interesuje, co w końcu powiedział na takie bóle lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UP...
UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×