Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iggggkjnk

Bardzo źle się czuję i już nie wiem co robić...

Polecane posty

Gość iggggkjnk

Kilka dni temu w środku dnia zaczęło mi się bardzo kręcić w głowie. Myślałam, że to może ciśnienie. Zawroty potrwały do końca dnia. Przez następne 2 dni czułam się tak jakbym miała się rozchorować czyli bolące mięśnie, brak koncentracji, takie jakieś otępienie. Wczoraj pojawił się ból głowy więc poszłam do lekarza rodzinnego ale nie stweirdził niczego niepokojącego według niego. Od wczoraj mam też niską temp. ciała ok. 36 - 35.4 stopnia. Dziś mnie okropnie do tego mdli. Mam dreszcze, zimno mi, po kilku krokach robi mi się ciemno przed oczami. Ciąża odpada. Byłam dziś na izbie przyjęć w pogotowiu ale popatrzyli na mnie jak na dziwadło i odesłali do domu... A ja mam wrażenie że zaraz się przekręce. Poradźcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljkjl
masz typowe objawy nerwicy, po pierwsze nie myslec o tym, wziasc relaksujaca kapiel, napic sie melisy, odwrocic uwage od tego oslabienia, i nie wolno myslec ze cos ci dolega ze na pewno zaraz zejdziesz z tego swiata..poprostu zajac glowe czyms innym, na wlasna reke mozesz zrobic szczegolowa morfologie, zbadaj hormony tarczycy, i niech ci lekarz zbada dno oka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka34,.,.
A może masz w domu problemy z wentylacją i dochodzi do gromadzenia sie w pomieszczeniach dwutlenku węgla? Czy poza domem również tak zle sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Zrob pelna morfologie,to moze byc anemia,jesli lekarz nie chce Cie skierowac zrob prywatnie duzo nie kosztuje.Zdrowia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
Nie wiem, chyba będę jeszcze próbowała dzwonić po karetkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Jesli az tak zle sie czujesz to dzwon,ale ja bym jednak ta morfologie zrobila,a powiedz mierzyli Ci cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
Ciśnienie miałam dziś 102/85 no będę próbowac dzwonic ale ciekawo czy dyspozytoka zechce wyslac ambulans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
Jakby to ująć w słowa... Nie mam obecnie czasu i siły na bieganie po lekarzach i laboratoriach skoro odwiedzenie toalety to wędrówka nie do pokonania...Mam nadzieję że wezmą mnie do szpitala i zdiagnozują co to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie lekarka
Masz albo miałas nim to sie zaczelo inne objawy?typu:nocne poty,spadek masy ciała,kolatanie lub bol w klatce piersowej,dusznosci,siniaki,bole kosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgds
moze niedoczynnosc tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
prawie lekarka - nie, nic takiego się nie działo, nie pamietam kiedy ostatni raz byłam chora także mnie to trochę niepokoi... To się zaczęło nagle, siedziałam i nagle zaczęło mi się kręcić w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
do: "miałam podobnie" - co to moze byc? bo mam prawie tak samo: -czuje sie jakbym miala zaraz zemdlec, ale to nie są "napady", tak słabo czuje sie cały czas -jestem bardzo senna, po 10 godz. spania, popołudniu zaś zasypiam kamiennym snem na jakies 4 godz -boje sie z domu wyjsc sama:( -w kosciele przy długim staniu oblewa mnie zimny pot i mam mroczki przed oczami tsh mam ok morfologia, żelazo ok cholesterol, cukier ok białko w moczu obecne ciśnienie ok, choć jakiś czas temu brałam bisocard na wysokie tetno mam torbiel na jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
a właśnie i senność... wstałam po 7, posiedziałam trochę i znów poszłam spać, obudziłam się o 13 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
znalazłam w necie, zeby zrobic badania ft3,ft4, atpo wymaz z nosogradła, bo to mogą być drożdżaki kał na grzyby i pasożyty i że to może być wirusowe zapalenie wątroby czy te powyższe badania zleci lekarz na kasę chorych? bo nie mam pieniedzy :( studiuje :( endokrynolog - termin na grudzień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgds
a jakie masz tetno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
autorko ile masz lat? ja 22 a czuje sie gorzej niz babcia... jakby Cie zdiagnozowali napiszesz tutaj co Ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyjatylko tak mam
ja bym zrobila przede wszytskim morfologie z rozmazem i z tym poszla do rodzinnego-koszt ponizej 10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
ja mam prawie 25 lat... tak napisze jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
mnie rodzinny zbyl, powiedział ze to nerwica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko...koniecznie zrób krew, to podstawa, nawet idź prywatnie. Ja tak ostatnio chodziłam od lekarza do lekarza, pierwszy stwierdził ze nie ma wskazan do tego zeby skierowac mnie na krew, tylko od razu stwierdził, ze mam zespół jelita drażliwego (miałam biegunki i takie tam), druga cos tam i dopiero trzeci cos tam podejrzewał z glutenem. No i faktycznie wyszła alergia pokarmowa. Można normalnie załamac się chodząc po tych lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
ale jaka krew? morfologia tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggggkjnk
normalnie szok ale wyślą do mnie karetkę, co prawda kobieta nie była zbyt do tego chętna ale gdy zapytała się czy jest ktoś ze mną aja owiedziałam że nie to powiedziała ze karteka będzie w ciągu 15 min. ide coś się spakuje bo może pojadę z nimi. jak coś napisze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiula
To objawy nerwicy. Ja też to przechodzę, latałam do lekarza rodzinnego i non stop tylko że to objawy nerwicy. Dostałam leki i jakoś tak się trochę uspokoiło, ale nie jest to super, bo nawet do kościoła nie chodze bo mdleję po 5minutach pobytu tam, potrafię bez żadnego powodu zemdleć na ulicy, a kołatanie serca mam cały czas. Ale to u Ciebie może jest faktycznie czymś spowodowane. Daj znać jeśli będziesz cpoś wiedzieć. PS. zemdlej na ulicy zabierze Cię karetka i wtedy napewno Cie przebadają, ja nie żartuję tak zrobiła moja koleżanka gdy zaden lekarz nie chciał jej skierowac na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
Dziewczyny!!! Podstawa to wykonanie badań które wymieniłam. Autorko nie licz na to, że jak Cię zabiorą do szpitala to sie wszystko wyjaśni. Tam polezysz, zrobią tylko podstawową morfologię i nic poza tym....tak niestety jest w naszym kraju. Wiem co mówię:( Badanie w laboratorium zrobisz rano a po południu juz będziesz miała wyniki:) proste!! Wynik TSH w normie nic nie oznacza, nalezy zrobic anty TPO i FT3 aby potwierdzić bądź wykluczyć autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Opisane objawy mogą również swiadczyć o niedoborach potasu, magnezu. Co skutkuje osłabieniem i objawami tężyczkowymi. Natomiast wysokie OB może oznaczeć tutaj bardzo wiele...ale aby się przekonać nalezy UDAĆ SIĘ DO LABORATORIUM W CELU WYKONANIA BADAŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
moje ob=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
dobra, przed chwilą jadłam jabłko i mandarynke. Czy robiąc badanie krwi morfologia + tarczycowe wynik nie zostanie zakłamany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prawie tak samo
* robiąc te badania za 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie!!!
Mialam bardzo podobne objawy co autorka dochodzila sennosc i spadek masy ciala i okazalo sie ze mam cukrzyce typu1 od 3 lat jestem na insulinie a i do tego niedoczynnosc tarczycy sie przyplatala :( Nie mowie ze masz to samo,ale morfologia dokladna jest niezbedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×