Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wydra basenowa

Basen ogrodowy Bestway, Intex - NOWOŚĆ w naszych ogrodach

Polecane posty

Gość wydra basenowa

Witam Was kochani:) Zakładam ten wątek, gdyż temat robi się baaardzo popularny:) zapraszam wszystkich, którzy chcą podyskutować o basenach ogrodowych:)) Piszcie jakie macie, czy się sprawdzają, opisujcie frajdę, jakiej Wam dostarczają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
kotki mi podziurkowały dmuchany kołnierz, byłam zmuszona wymienić na taki ze stelażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
u Was kotki nie grasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydra nawet mnie nie strasz...u mnie po ogrodku to chyba wszystkie żyjątka świata łażą a basen odpukać jeszcze w całości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
no muszę Ci powiedzieć, Majek, że przez koty musieliśmy zrobić wymianę, ale w sumie na dobre nam to wyszło, bo mieliśmy 305 srednicy, a teraz mamy 366:) przyłapałam koty parę razy na gorącym uczynku, jednak po chwili już nie mogłam znaleźć dziurki, bo się zasklepiła, a powietrze powoli zeszło. Poza tykm było sporo śladów łapek - pewnie nocne wycieczki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
wskakują bez najmniejszego problemu, to tylko 80 cm, nawet nie muszą się wysilać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) oby mój basen im nie podszedł...może jak do tej pory nie połakomiły się na niego to już się nie zainteresują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
zawsze, w każdej sytuacji, trzeba być w pełni optymizmu, wtedy na bank się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
Hej:) no więc co 4 dni wrzucamy tabletki tlenowe ( dp wyboru jest chlorowanie lub ozonowanie, wybralismy tę drugą metodę), a oprócz tego mąż wlewa jakiś płyn antyglon czy coś w tym stylu, do kupienia w Auchan jedno i drugie. W pierwszych dniach użytkowania basenu zapomnieliśmy o tych środkach, no i woda zaczęła się robi mętnawa, ale wszystko wróciło do prawidłowego stanu po zastosowaniu ww środków. Oprócz tego filtr jest na chodzie, mąż go przepłukuje raz na 2 dni:) Zarówno w basenie z dmuchanym kołnierzem jak i teraz w tym na stelażu metoda oczyszczania wody jest ta sama... acha no i zapomniałam o zbieraku paskudztwa latającego, trzeba wyławiac, bo wpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra basenowa
my mamy zestaw, przydaje się to "cos" do oczyszczania dna, ponieważ nieczyszczone dno jest śliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek maryjanek
fajnie jest sie kąpać, gubię gacie, potem nurkuje i je znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenu nie widzieliście czy co
to co wklejacie, to są miski do moczenia duupy a nie baseny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falma
Tiaa, jeśli uważasz, że to są miski do moczenia tyłka to pomyśl o tym, że nie wszystkich stać na basen o rozmiarach 10x10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula13
witam chcę zakupić basen ale niewiem jakiej firmy bestway czy intex i ile razy najmniej można włączać pompę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy intex 4,5 metra i 91 cm gleboki z filtrem, zakupilismy w tym roku i jak na razie rewelka, nie tylko dla syna ale i dla nas, szczególnie w te upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzia
Witajcie Kochani! Zakupiłam niedawno basen Intex, i chciałabym Was zapytać czy macie podłożone maty pod basen, takie specjalne, które można zamówić przykładowo na allegro.pl czy też może zwykłe folie malarskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzia
Aa, Anula - wg. mnie firma nie ma znaczenia, baseny tych firm różnią się tylko "krojem" i kolorem kołnierza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaD
Ja mam basen Metal Frame o wymiarach 7,32m x 1,32m jest duży,ładny i wytrzymały nie ma kołnierza więc nie zniszczą go zwierzęta ;) aby woda nie była zielona kupiłam na te wakacje chlor i jest super;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaD
i polecam folie pod basen są lepsze niż inne wynalazki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapa8383
witam ja mam basen INTEX 488x122cm o pojemności ok 20000 L jestem z niego bardzo zadowolony, jedynym moim problemem jest podgrzanie wody w chłodniejsze dni a intex niestety nie ma rozwiązania dla tak dużych basenów czy ktoś pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamalek
Witam. Ja mam basen firmy Piscine Laghetto. Europe Gold o wymiarach 4x9x1,25. I jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo zakupiłem pokrycie ,oświetlenie i grzalke, która grzeje basen w moment. Znajomy kupił intexa za fakt faktem bardzo małe pieniądze, ale co z tego jak po jednym sezonie mu się zaczela folią sypać. A jeden i drugi tak samo wygląda. Pozrawiam przyszłych pływaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hquake
Jaad Napisz proszę coś więcej na temat swojego basenu. Przymierzam się do tego modelu. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniika100
witam kupiłam basen intex o wym . 366/ 76 i również chlor w tabletkach , tebletki są duze i zabardzo niewiem ile mam jej wrzycic do basenu czy całą czy część tej tabletki!!! jak ktos ma taki basen o tych wymiarach to proszę o porade !!! bardzo dziękuje moniika100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniika100
witam mam filtr:) już wiem co i jaki i dzieki za odpowiedz !!! pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_net
tak w ogole to ja też jestem użytkowniczką basenu tej firmy, co prawda nie takiego dużego, bo musze sie pomieścić na tarasie a nie w ogrodzie, a model 244x 76 na szczescie zmieści sie prawie wszedzie;) Przynajmniej woda mi się szybciutko nagrzewa samymi promieniami słonecznymi, O!!! no ale nieważne, chciałam was ustrzec, bo moja niemądra przyjaciółka wrzuciła tabletke oczyszajaca bezpośrednio do basenu i niepotrzebnie narobiła sobie szkód ;/ u-ży-waj-cie do tego celu skimera http://www.dmuchane.pl/index.php?p199,skimer-intex-powierzchniowy-oczyszczacz-wody-58949 , niby jego głownym zadaniem jest zbieranie róznego syfu z powierzchni wody jak np muszki albo żdzbła trawy, ale z tabletką też sobie niezle radzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basen,basen
czy ktoś zna firme : AM baseny ? jest godna polecenia ? zanalazlam fajny basen naziemny tej firmy i nie wiem czy warto kupować, nie chciałabym, żeby sięp tygodniu zepsuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybkan
Użytkowniku "Lilka2"!!:) Woda po jakimś czasie w basenie będzie zasyfiona glonami, i będzie brudna, wiec trzeba będzie wsypywać co jakiś czas chlor (np. co tydzień), żeby mieć ciągle czysta wodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybkan
a jeszcze dodam, ze warto kupić taki basen, ja mam 457x122 i powiem ze zabawa jest spoko:) poszaleć w upały można do woli, i nie ma miejsca na nude:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja właśnie zakupiłam basen intex 366x76 i mam parę pytanek, może ktoś mógłby mi na nie odpowiedzieć? jak często włączać pompę? I czy może ona być włączona w trakcie kąpieli? Mam małe dzieci i obawiam się, ze coś może im się przydarzyć. Pozdrawiam i życzę miłych kąpieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×