Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

basennnn

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy chodzicie na basen w ciąży, pływacie, boicie się a może w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa tygodnie rodze.... Przechodziłam cała ciążę na basenie, wczoraj też bylan... Zresztą wszystkie trzy ciążę... Zasada jest taka, jeśli nie łapiesz infekcji pochwy na basenie ( niektóre dziewczyny mają niestety tendencje do basenowym infekcji) to nie ma żadnych przeciwwskazań nawet jest to uważany za super sposób na kondycję w ciąży. Ja jestem wielkim miłośnikiem wody w lato, mam dwoje starszych dzieciaków w te upały byłam w parku wodnym codziennie.... Ja basen polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram odpowiedź powyżej, jeśli nie masz tendencji do łapania infekcji to nic ci nie będzie. Na wszelki wypadek po każdym pływaniu możesz sobie invag zaaplikować, to bezpieczny probiotyk ginekologiczny i w ciąży można go śmiało stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływam regularnie od 12 lat tj 3-4 razy w tygodniu, w tym czasie byłam 2 razy w ciąży i w żadnej nie przerwałam pływania. Pływalam do tygodnia przed porodem. Uwielbiam basen a jak na 43 lata mam ciało jak niejedna 20-stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą ciążę chodziłam dwa razy w tygodniu na basen. Jak brzuszek by już duży pływanie odciążało kręgosłup i relaksowało mnie. Przez całe dziewięć miesięcy zażywałam provag, dzięki niemu żadne problemy intymne mi nie dokuczały, probiotyk dobrze regulował pracę jelit – nie miałam zaparć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja nie jestem miłośniczka basenu ale w ciązy chodziłam, bo w wodzie nie czuje sie tego obciążenia, kręgosłup jest odciążony, a człowiek super zrelaksowany. Dzień przed wyjsciem na basen zakładam na noc Lactovaginal, tak samo 1-2 dni po basenie i żadne infekcje mnie nigdy nie łapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×